چرا باید نسبت به شمارش معکوس ۱۰ روزه برگشت ویندوز ۱۱ محتاط باشید

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 windows-11-1

Microsoft / عکس از CNET

آخرین نسخه ویندوز ، ویندوز ۱۱ ، در راه است ، احتمالاً از اوایل اکتبر منتشر می شود. برای کاربران رایانه های شخصی که احساس می کنند در لبه زندگی می کنند ، در حال حاضر یک بتا dev dev رایگان برای بارگیری وجود دارد .

اما اگر بعد از جهش خود را از دست داده ویندوز ۱۰ بدانید ، یک راه آسان وجود دارد بیرون – به شرطی که سریع عمل کنید. شما می توانید پس از بارگیری و نصب ویندوز ۱۱ ، ظرف مدت ۱۰ روز سیستم خود را به ویندوز ۱۰ برگردانید (بدون استفاده از آن). تمام اطلاعات ذخیره گردیده در رایانه شما به طور خودکار در ویندوز ۱۰ دوباره جمع می شوند ، بنابراین شما این کار را نمی کنید باید نگران از بین رفتن هرگونه فایل یا اکثر برنامه ها باشید.

نحوه انجام این کار در اینجا است: منوی شروع> تنظیمات> به روزرسانی ویندوز> گزینه های پیشرفته> بازیابی> نسخه قبلی از ویندوز

 recovery.png

از آنجا که تجربه ویندوز ۱۱ هنوز در وضعیت نسبتاً خشن به سر می برد (نسخه فعلی که می توانید امتحان کنید ، بتا کانال dev است) ، ما قبلاً دیده گردیده ایم چندین آموزش آنلاین برای تنزل رتبه از ویندوز ۱۱ به ویندوز ۱۰٫ توجه داشته باشید که پنجره ۱۰ روزه برای نسخه بتا فعلی ویندوز ۱۱ نیز اعمال می شود. در پاسخ به س ourال ما ، یک نماینده مایکروسافت به ما گفت: “قانون ۱۰ روزه برای نسخه بتا فعلی. ما می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد نسخه نهایی در تاریخ بعد به اشتراک بگذاریم. ”

برای انتشار رسمی ویندوز ۱۱ ، با گذشت ۱۰ روز ، شما همچنان می توانید به ویندوز ۱۰ برگردید ، اما کمی پیچیده تر خواهد گردید: شما باید از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنچه مایکروسافت می گوید ” install clean “ویندوز ۱۰ روی رایانه شما. یا اگر هوشمند باشید ، قبل از نصب ویندوز ۱۱ ابتدا از سیستم خود پشتیبان تهیه کرده اید و می توانید از آن استفاده کنید.

در صورت انتخاب ، می توانید برای چهار سال دیگر با ویندوز ۱۰ پایبند باشید تا اینکه مایکروسافت در اکتبر ۲۰۲۵ پشتیبانی از آن را متوقف کند. اگر شمارش معکوس ۱۰ روزه جدید به نظر برسد ، دلیل آن این است که ویندوز ۱۰ در ابتدا راه اندازی گردید با یک پنجره ۳۰ روزه برای بازگشت آسان.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت