آیا برای خرید نینتندو سوییچ OLED صبر می کنید؟

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 23-nintendo-switch-lite

Nintendo Switch و Switch Lite اکنون در اینجا هستند. یا منتظر نسخه OLED هستید؟


Sarah Tew / CNET

Nintendo Switch در ۸ اکتبر در چند مدل جدید با صفحه نمایش OLED که در ۸ اکتبر ارائه می شود ، چندین نسخه اصلی را به روز می کند. اما آیا این به معنای سیستمی است که باید منتظر آن باشید؟

نینتندو سوییچ بیش از چهار سال است که وجود دارد. از سال ۲۰۱۷ تاکنون چند مورد به روزرسانی گردیده است: نسخه ای از سوییچ اصلی با دوام باتری بهتر در اواخر سال ۲۰۱۹ همراه با ارزان تر و فقط دستی Switch Lite وارد بازار گردید. Nintendo Switch OLED که در پاییز وارد بازار می شود نسخه کاملاً جدید که انتظار داشتیم نیست ، اما برخی از نسخه های ارتقا یافته را در لیست خواسته های ما دارد.

نسخه OLED به نظر می رسد بهترین است. نسخه سوئیچ ، اگر می خواهید آن را با تلویزیون متصل کرده و از آن در بازی های چند نفره استفاده کنید. اما به روزرسانی های نسبتاً جزئی و قیمت بالاتر آن نیز نشان می دهد که ممکن است این همه از دست ندهید. من هنوز سوئیچ جدید را امتحان نکرده ام یا ندیده ام ، اما همین حالا مشاوره خرید من است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نینتندو سوییچ جدید OLED بزرگتری اضافه می کند: این چیزی است که ما …۴:۲۵

آیا سوئیچ قابل اتصال به تلویزیون می خواهید؟ خوب ، شاید منتظر بمانید

حالا كه مشخص گردید نینتندو سوییچ جدیدی در پاییز عرضه می شود ، منطقی است كه اگر به بهترین سوئیچ با بهترین صفحه نمایش علاقه دارید ، پیش خرید یکی از آنها را انجام دهید. قیمت ۵۰ دلاری نسبت به سوییچ اصلی توجیه پذیر است ، با توجه به اینکه شما می توانید چند مورد را بخواهید: نمایشگر بزرگتر ۷ اینچی OLED (با این وجود هنوز هم با رزولوشن ۷۲۰p) ، بلندگوهای بهتر ، پایه استحکام و انعطاف پذیرتر برای بازی های رومیزی و حافظه داخلی بیشتر. همچنین ، یک اسکله با پورت اترنت.

سوئیچ جدید می تواند احساس بهتری داشته باگردید. یا شاید احساس افزایش کند. در هر صورت منتظر می مانم و می بینم که آن مدل جدید در صورت امکان چگونه است.

 24-nintendo-switch-lite

فقط یک یادآوری: The Switch (پایین) دارای کنترل کننده ها و پایه های قابل جابجایی با تلویزیون ؛ Switch Lite (بالا) این کار را نمی کند ، اما همان بازی ها را در حال انجام انجام می دهد.


Sarah Tew / CNET

فقط یک سوئیچ اساسی و بدون اتصال می خواهید؟ همین حالا به سراغ Lite بروید

اگر مقرون به صرفه ترین سوئیچ را می خواهید و اتصال به تلویزیون (یا بازی های چند نفره یا مواردی مانند Ring Fit) برایتان مهم نیست ، Switch Lite ، كه اساساً نسخه دستی سخت افزار سوییچ. سبکتر است ، حتی نسبت به سوییچ اصلی محکمتر هم احساس می شود و با قیمت ۲۰۰ دلار ، بسیار کمتر از سوییچ های دیگر است. این یک دستگاه در حال حرکت عالی است و هنوز هم دارای یک اسلات کارت MicroSD برای ذخیره سازی بیشتر است ، اما سوئیچ قابل اتصال ارزش بیشتری را برای برای خانواده ها فراهم می کند. (همچنین “سوییچ دوم” بسیار خوبی برای خانه ای است که به آن احتیاج دارد.)

موردی برای تهیه سوییچ اصلی و نگرانی از آن وجود ندارد

من اکنون سوییچ قابل اتصال به تلویزیون را با OLED نمی خریدم. نسخه بسیار نزدیک به انتشار است ، اما دلایلی وجود دارد که از حرکت پشیمان نیست. یکی: تعطیلات تابستانی است و شما اکنون رضایت خود را می خواهید. دو: OLED Switch در مورد بازی در واقع کار متفاوتی نخواهد داشت (هنگام اتصال باید بازی های مشابه را روی تلویزیون انجام دهید). سه: سوئیچ اصلی طبق نمودار مشخصات نینتندو کمی سنگین تر از نسخه OLED است و ۵۰ دلار پس انداز می کنید. چهار: سوییچ قابل اتصال به تلویزیون (V2 ، منتشر گردیده در سال ۲۰۱۹) همان عمر باتری نسخه OLED را دارد.

مورد خوشحال بودن از سوییچ موجود در شماست

اگر قبلاً سوئیچ دارید ، این کار را نکنید نگران نسخه OLED باشید مگر اینکه پولی برای سوزاندن داشته باشید. نسخه OLED همان “Switch 2” یا “Switch Pro” یا “Super Switch” نیست که انتظار داشتیم ، با گزارش ۴K بازی و تراشه جدید. اما این هنوز هم می تواند به پایین جاده برسد. این آخرین سوییچ نینتندو نخواهد بود: نگاهی به ۳DS ، DS و Game Boy بیندازید و چند بار نینتندو در سال های گذشته نسخه های جزئی اصلاحاتی را در مورد سخت افزار منتشر کرد. اگر قبلاً سوئیچ دارید ، احتمالاً بهتر است که منتظر این ارتقا O OLED باشید و ببینید چه مواردی بعدی … اما مطمئناً ، حسادت ابزار جدید اتفاق می افتد.

ناشناخته های موجود بودن

به PlayStation 5 نگاه کنید : پیدا کردن کنسول جدید سونی حتی پس از شش ماه به دلیل کمبود جهانی تراشه بسیار دشوار بود ، که برخی افراد را مجبور کرد فقط مقرون به صرفه تر (و موجود) را بخرند PlayStation 4.

ما نمی دانیم که خرید OLED جدید نینتندو سوییچ در دسترس بودن چقدر آسان خواهد بود ، این بدان معناست که در ماه اکتبر همچنان می توانید سردرد داشته باشید. آیا این استرس بیش از حد است؟ آیا نمایشگر بزرگتر مورد علاقه شما نیست؟ پس از تلاش برای به دست آوردن آن اذیت نشوید. تفاوت ها نسبتاً جزئی به نظر می رسند.

Nintendo به بازی های خود متکی است ، بیش از سخت افزار کاملاً جدید ، تا سوییچ را به یک کنسول عالی تبدیل کند. به نظر می رسد که این معادله حتی در نسخه کمی جدید کنسول نیز در سال ۲۰۲۱ تغییر نکرده است. و همین حالا ، شاید همین کافی باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت