قاب آیفون بسیار طولانی: چرا هر روز جلوی آیفون ۱۲ خود را گرفتم

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-11-Case-group-shot

تعداد زیادی قاب آیفون واقعاً زیبا در آن وجود دارد. اما آیفون نیز به خودی خود بسیار زیبا است.


Sarah Tew / CNET

از زمانی که من دردسرهای پشت سرهم و شکننده صفحه آیفون را تجربه کردم ، کاملاً طرفدار طرفداری بودم.

بعد از آیفون ۷ خودم به خودم گفتم: “این فقط امن تر و عملی تر است” ، و بعداً آیفون ۸ من ، صفحه هایشان به طور غیرقابل جبران به دنبال افت تصادفی ترک خورد. “چرا خطر هزینه كردن هزار دلار دیگر برای یك آیفون وجود دارد؟”

اما تمام آنچه كه طول كشید فقط یك لحظه به ظاهر پیش پا افتاده بود تا بتواند دیدگاه من را تغییر دهد: هنگامی كه از پرونده خارج گردیدم تا سیم كارت را از آیفون ۱۲ پرو خود استخراج كنم ماکس بعد از ماهها رها کردنش در لاستیک.

من فوراً یادآوری کردم که چرا این تلفنها ممتاز هستند: نمایشگر تخت بدون بیرون آمدن قاب از طرفین ، خیره کننده تر به نظر می رسید. تلفن در دستان من احساس سبکتر و راحت تری می کرد و رنگ آرامش بخش آبی اقیانوس آرام بدون تقلب درخشید. به نظر می رسید که یکپارچگی سخت افزار آیفون مشخص گردیده است.

صدایی در سرم زمزمه کرد: “شاید شما بدون هیچ مشکلی پیش بروید ، عالی خواهد بود …”

“نه ، تو دیوانه ای!” صدای بلندتر و دیگری را قطع کرد. “پرونده را در ASAP برگردانید و آن را فراموش کنید! ارزش خطر را ندارد.”

با نادیده گرفتن صدای منطقی در ذهنم ، تصمیم گرفتم دریابم آیا من تنها شخصی هستم که به اندازه کافی مخفیانه می خواهم آیفون ۱۲۰۰ دلاری را به همراه داشته باشم؟ بدون پرونده من نبودم

بعد از یک گوگل سریع ، من تعداد زیادی از افراد صلیبی آیفون را کشف کردم: طرفداران ادعا می کنند که استفاده از آیفون برهنه تنها راه برای تجربه بهترین شناخته گردیده محصول با تکنولوژی مصرف در کره زمین است.

“این تلفن [iPhone 12] برای پنهان کردن بسیار زیباست ، “http://www.cnet.com/” یکی از کاربران Reddit در پاسخ به س aboutالی در مورد پرونده بدون پرونده و بدون پرونده گفت:

“من آن را لخت لرزاندم. برای آرامش خاطر AppleCare خریداری گردیده است. “شخص دیگری در Reddit نوشت.” سرامیک در کلاچ می آید ، “با اشاره به اپل Ceramic Shield ، که به گفته شرکت ارائه می دهد چهار برابر بهتر نسبت به مدل قبلی آیفون ۱۲ داشته است.

بیشتر بخوانید : نتایج آزمایش افت [۱۲] آیفون ۱۲ ، آیفون ۱۲ مینی افت [ را مشاهده كنید و تست مقاومت در برابر آب آیفون ۱۲ .

همكار سابق CNET Chris Matyszczyk این را اینگونه بیان كرد : “شما BMW نخرید و آن را با لاستیك سیاه بپوشانید ، شما؟ … شما کیف پول پرادا را خریداری نمی کنید و سپس آن را با فیلم صورتی رنگ بسته بندی می کنید تا مطمئن شوید که هیچ گوشه ای از آن خراشیده نگردیده است. “

 119-iphone-12-purple-2021

Sarah Tew / CNET

آیفون های محصور

جاسازی آیفون در یک قاب محافظ ، هنجاری است که در فرهنگ فرهنگ جهانی تلفن های هوشمند بافته گردیده است. نگاهی به صنعت محافظ محافظ تلفن بیندازید که هم اکنون میلیاردها دلار ارزش دارد و پیش بینی می شود در کنار مالکیت تلفن گسترش یابد. بازاریابی بی وقفه را به این مخلوط اضافه کنید ، و این احساس می شود که در یک مورد آیفون خود را پیله می کنید یک ضرورت مطلق است. این گزینه ها بی پایان هستند: مواردی در برابر ضربه ، موارد دوستدار محیط زیست ، مواردی با دایناسورهای بنفش درخشان ، مواردی که مایلی سایرس تصور کرده است ، موارد چاپ گردیده ۳D شما می توانید با یک عکس از سگ خود تهیه کنید – اگر خیلی تمایل دارید – و غیره.

اما این شیوه زندگی از هیچ جا بیرون نمی آمد. پوشاندن آیفون شما به دلایل قانونی در فرهنگ جریان اصلی ما قرار گرفته است: هیچ کس نمی خواهد خطر تخریب آیفون خود را به خطر بیندازد (اکثر آنها خیلی گران هستند) و همه می خواهند به طور پیشگیرانه در وقت ، پول و منابع صرفه جویی کنند. با وجود همه اینها ، من هنوز معتقدم که آیفون ها بدون کیس بهترین تجربه را دارند. (و بله ، من کاملاً می دانم که این انتخاب سبک مورد پسند عمل گرایان واقع نمی شود – یک آیفون بدون پوشش احتمالاً ظالمانه به نظر می رسد – اما ممکن است از نظر پاک گرایان این جهان منطقی باگردید.)

بیشتر بخوانید : متقاعد نگردیده اید؟ این موارد بهترین موارد برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو

است. در سال های اخیر ، اپل ده ها میلیارد سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و طراحی انجام داده است که بخشی از آنها صرف ساخت دقیق و مجلل لوکس گردیده است. آیفون هر ساله همچنین فراموش می شود که اپل تیم هایی را برای آزمایش آیفون های خود به کار می گیرد تا از کمال طراحی آنها مطمئن شود ، حتی اگر کاملاً به آنجا نرسند. واقعیت این است که آیفون ها نیز از هر زمان دیگری محکم ترند . محافظ شیشه ای سرامیکی اپل که با آیفون ۱۲ به بازار آمد ، فراتر از حد انتظار بود و از سخت افزار در برابر قطره های ۹ فوت محافظت کرد. (اگر به مدارک بیشتری احتیاج دارید ، به نتایج آزمایش قطره آیفون ۱۲ CNET نگاهی بیندازید.)

همچنین ، موارد لزوماً محافظت کامل را تضمین نمی کنند. در واقع ، طبق گفته برخی از افراد داخلی ، گفته می شود بسیاری از ادعاهای تلفن شکسته در مورد آیفون هایی که در موارد خاص وجود دارد ، مطرح می شود. فقط کافی است نگاهی به بررسیهای آمازون برای موارد خاص محافظت کننده بیندازید و بررسی های ناچیز افرادی را که در هفته اول استفاده از قاب گوشی خود را شکسته اند ، مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید : خرید تلفنهای خراب را متوقف كنید ، و دیگر حتی دیگر به كیس احتیاج نخواهید داشت

مورد آیفون بدون كیف

بعد از تحقیق ، من تصمیم آگاهانه بدون هیچ پرونده ای چیزی که من از آن لذت می برم اینجاست: سبک بودن ، نازکی ، قابلیت حمل و احساس در دست. من همچنین قدردانی می کنم که اکنون می توانم به راحتی از Back Tap استفاده کنم. (مطمئناً ، وقتی از قاب آیفون استفاده کردم این کار جواب داد ، اما متوجه گردیدم که باید کمی محکم به قاب خود ضربه بزنم.) من آن را طوری برنامه ریزی کردم که وظایفی مانند راه اندازی TikTok و گرفتن عکس از صفحه را انجام دهد. و حدس بزنید چه؟ به دلیل این انتخاب سبک زندگی ، من به انسانی دقیق تر تبدیل گردیده ام. آیا این امر به سایر عناصر زندگی من منتقل خواهد گردید؟ شاید.

هنوز هم ، سبک زندگی بدون کیس آیفون – اگرچه به مراتب برتر از تجربه محصور گردیده – عالی نبوده است. همانطور که مشخص گردید ، من آرامش خاطر را فدا کرده بودم. من خطر همراه داشتن آیفون بدون پرونده در اطراف هنگ کنگ را کاملاً قبول نکرده بودم. اضطراب ناشی از لیز خوردن آیفون ۱۲ پرو مکس من و سقوط آن بر روی کفهای سخت سنگ برخی از روزها مرا به موج می اندازد (حتی اگر AppleCare هم داشته باشم). Pro Pro Max من که مات است ، هنوز هم بسیار لغزنده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

قاب های iPhone 12 برای هر نوع کاربر۸:۴۴

سپس ، وقتی راهی ساحل جذاب هنگ کنگ گردیدم ، نگران نفوذ دانه های شن به شاسی فولاد ضد زنگ آیفونم بودم – صرف نظر از درجه IP 68 ، که نشان می دهد هم گرد و غبار است و هم ضد آب.

“صدای درونی منطقی من دوباره هگردیدار داد”

“ممکن است حتی یک دانه شن و ماسه حتی بتواند به آیفون شما آسیب برساند.”

بالاخره شاید زندگی بدون پرونده برای من نبود. بنابراین تصمیم گرفتم آن را مخلوط کرده و به بهترین وجه هر دو جهان بچرخانم.

اکنون پرونده را برای فعالیت های با ریسک بالاتر مانند برخورد به ساحل و مسیرهای پیاده روی ذخیره می کنم و برای زمانی که سرانجام سوار هواپیما می شوم. برای شیطان پرستان هایی که ریسک کمتری دارند ، مانند قرار دادن در خانه ، رفتن به محل زندگی در محله من یا جلب نظر دوست دخترانم در هنگام شام ، می توانم از آیفون به روشی که اپل در نظر گرفته لذت ببرم. با دو ضربه سریع در پشت کامل کنید.

شاید راه “مناسب” برای من این نیست که زندگی طرفدار یا ضد پرونده ای داشته باشم ، یا تقسیم بین پرونده های موجود و ندارها باشم – اما در عوض این یک روش ترکیبی است ، روزهای بدون پرونده می توانند به صورت مسالمت آمیز همزیستی داشته باشند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت