وام های USDA: چه هستند و چه افرادی واجد شرایط هستند

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 032-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جان گریم / گتی ایماژ

آیا هنگام جستجوی وام به وام USDA برخورد کرده اید؟ وام های USDA توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده پشتیبانی می شود – بله ، شما درست خواندید – به عنوان بخشی از برنامه توسعه روستایی آن ، که باعث افزایش مالکیت خانه در جوامع کوچکتر در سراسر کشور می شود. اگر پول کافی برای پس پرداخت پس انداز نکرده اید و یا اگر از وام معمولی محروم گردیده اید ، شانس خوبی برای دریافت وام USDA دارید.

برخلاف تصور عمومی ، این وام ها فقط برای خریداران مسکن در مناطق کاملاً روستایی طراحی نگردیده است – در حقیقت ، ۹۷٪ از زمین های ایالات متحده واجد شرایط وام USDA هستند. این بدان معناست که حتی اگر در حال حرکت به خارج از شهر هستید ، احتمال اینکه به منطقه ای تعیین گردیده توسط USDA بروید بسیار زیاد است. این خبر خوبی برای تعداد روزافزون خریدارانی است که بدنبال همه گیری ، از آپارتمان های شلوغ شهری به خانه هایی با مترمربع و زمین بیشتر می روند.

بیایید بفهمیم آیا این برنامه خرید مسکن برای توسعه روستایی برای شما مناسب است یا خیر.

وام USDA چیست؟

وام های USDA توسط وزارت کشاورزی پشتیبانی می شود و دارای نرخ بهره است که اغلب پایین تر از آن است که با وام مسکن سنتی پیدا می کنید. و برخلاف وام های خانگی متعارف و FHA که هر دو به طور کلی به پیش پرداخت نیاز دارند ، شما می توانید وام مسکن USDA با ۰٪ پایین دریافت کنید. همچنین واجد شرایط بودن آنها آسان تر است – حتی اگر برای وام مسکن سنتی رد نگردیده باشید.

پس چرا هرگز نام آنها را نشنیده اید؟ یک نقطه ضعف عمده نیز وجود دارد: این وام ها فقط برای خریداران با درآمد پایین تر در مکان های تعیین گردیده USDA در روستاها و حومه در دسترس است. و در حالیکه بیشتر سرزمینهای ایالات متحده از نظر فنی روستایی محسوب می شود ، بیش از ۸۰٪ مردم در ۳٪ شهرها و مناطق شهری كه از این برنامه وام مستثنی هستند زندگی می كنند.

انواع وام USDA

در اینجا به وام های تضمین گردیده USDA متمرکز شوید زیرا وام های تضمینی USDA هستند. اما بدانید که دو نوع دیگر نیز وجود دارد: وام های مسکن مستقیم و خانه. کمترین درآمد خریدارانی که ممکن است قادر به دریافت وام متعارف نباشند ممکن است واجد شرایط وام مستقیم USDA باشند که توسط USDA با نرخ های پایین ۱٪ تأمین می شود. و اگر می خواهید خانه ای را که قبلاً مالکیت خود را دارید بهبود ببخشید ، می توانید برای وام یا کمک هزینه کمک به منزل USDA نیز اقدام کنید. این وامها از طریق یک وام دهنده خصوصی – مانند وام متعارف – بدست می آید ، اما توسط دولت پشتیبانی می شود. این مزیت عمده ای را برای وام دهندگان خصوصی به همراه دارد زیرا اگر وام خود را نکول کنید ، USDA برای بازپرداخت وام دهنده ضمانت می کند. درست مانند یک وام متعارف ، اگر کمتر از ۲۰٪ را وام دهید ، باید هزینه بیمه وام را پرداخت کنید. به دلیل آن پشتوانه دولت ، بیمه رهن USDA نسبت به انواع دیگر وام ارزانتر است.

شرایط وام USDA چیست؟

سه عامل اصلی وجود دارد که USDA هنگام تعیین صلاحیت شما در نظر می گیرد. اول ، شما باید یک خانه در یک منطقه مشخص خریداری کنید. بعد ، درآمد خانوار شما نمی تواند از آستانه درآمد USDA برای محل زندگی شما – ۱۵٪ بالاتر از درآمد محلی محلی ، بگذرد. سرانجام ، شما حداقل به نمره اعتباری حداقل ۶۴۰ نیز نیاز خواهید داشت ، اگرچه کمک نقدی برای پیش پرداخت می تواند این شرط را نفی کند. اگر دو مشخصات اول را داشته باشید اما نمره اعتباری پایینی داشته باشید ، ممکن است هنوز واجد شرایط دریافت وام مستقیم USDA یا وام FHA باشید.

در غیر این صورت ، شرایط کاملاً عابر پیاده است. شما باید شهروند ایالات متحده ، دارنده کارت سبز یا تبعه غیرشهری باشید. پرداخت وام شما نمی تواند بیش از ۲۹٪ از درآمد ماهانه شما باگردید و نسبت بدهی به درآمد شما نباید بیش از ۴۱٪ از حقوق ماهانه شما باگردید. شما همچنین باید از خانه به عنوان محل اقامت اصلی خود استفاده کنید ، سابقه شکستن وامها یا تعهدات خود به سایر برنامه های فدرال را نداشته باشید و سایر شرایط خاص وام دهنده را برآورده کنید.

نحوه درخواست وام USDA

در چه مواقعی متقاضی وام USDA ، شما باید اسنادی را برای اثبات هویت و سطح درآمد خود ارائه دهید ، همانطور که برای هر قرارداد مالی تأمین می کنید. در مورد ارائه کپی گواهینامه رانندگی یا گذرنامه ، کارت تأمین اجتماعی ، اظهارنامه مالیاتی دو ساله قبلی و عوارض پرداخت ، و بیانیه های بانکی اخیر برنامه ریزی کنید.

همچنین در صورت عدم ارائه مدارک اضافی ، از شما خواسته می شود نمره اعتباری داشته باشید ، با اعتبار غیر سنتی درخواست دهید یا درآمد غیر قابل پیش بینی داشته باشید. شما می توانید لیست کامل نیازمندی ها را در وب سایت USDA مرور کنید.

مزایای وام USDA

عدم پرداخت پیش پرداخت

شما ممکن است زودتر بدون این که مانعی در سر راه شما باگردید صاحب خانه شوید.

پایین نرخ بهره

شما می توانید با وام USDA نسبت به وام معمولی نرخ بهره کمتری را قفل کنید ، به خصوص اگر امتیاز اعتباری عالی تا عالی داشته باشید. این می تواند ده ها هزار دلار در طول عمر وام برای شما صرفه جویی کند. بیمه شما در زمان بسته گردیدن معادل ۱٪ از مبلغ وام خود و ۰٫۳۵٪ از وام سالانه (از سال ۲۰۲۱) هزینه پیش پرداخت را پرداخت خواهید کرد.

ارزیابی دقیق تر

وام دهندگان قبل از نهایی کردن وام شما ، ارزیابی را برای تعیین ارزش یک ملک سفارش می دهند. این تضمین می کند که آنها از سرمایه شما بیشتر از آنچه خانه ارزش دارد به شما وام نمی دهند. ارزیابی USDA دارای رهنمودهای سختگیرانه تری نسبت به وام های معمولی است ، که می تواند شما را از کشیدن ماشه در خانه ای که نیاز به تعمیرات گران قیمت دارد ، نجات دهد.

طراحی گردیده برای خریداران با درآمد کم وام USDA ممکن است گزینه مناسبی برای مالکیت خانه باگردید.

محدودیت های وام USDA

شرایط گردیدید صلاحیت درآمد

وام USDA برای همه مناسب نیست. آنها برای آمریکایی های کم درآمد تعیین گردیده اند که نمی توانند شرایط رهن سنتی را داشته باشند.

محدود به املاک در مناطق روستایی

اگر در یک شهر یا خارج از یک منطقه مشخص زندگی می کنید ، واجد شرایط دریافت وام USDA نخواهید بود.

روند خرید طولانی تر

وام های تضمینی USDA معمولاً طولانی تر هستند فرآیند های درخواست و بسته گردیدن از آنجا که وام ها دو بار تعهد می شوند – یک بار توسط وام دهنده خصوصی و سپس توسط USDA.

با گذشت زمان بیشتر بپردازید

اگرچه وام های USDA برای مقرون به صرفه تر کردن مالکیت خانه طراحی گردیده اند ، اما شرط بیمه وام مسکن می تواند به این معنی باگردید که شما در طول عمر وام خانه خود هزینه بیشتری پرداخت می کنید.

گزینه ای برای لغو بیمه رهن وجود ندارد [۱۹۶۵۹۰۲۰] شما می توانید PMI را در وام های متعارف (و حتی گاهی اوقات در وام های FHA) لغو کنید ، پس از رسیدن به سطح سهام خاص. هزینه تضمین گردیده برای وام های USDA ممکن است ارزان تر باگردید ، اما برای تمام مدت وام ادامه دارد.

آیا وام USDA برای شما مناسب است؟

این برنامه های رهنی از وام های سنتی مقرون به صرفه تر هستند ، اما فقط در صورت امکان پذیر است از حداکثر درآمد خود فراتر نروید و در یک منطقه روستایی مشخص خانه خریداری کنید. اگر کمی بیش از آستانه درآمد هستید یا می خواهید در یک شهر زندگی کنید ، باید گزینه های دیگر وام را نیز جستجو کنید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت