Alto's Odyssey: The Lost City 16 ژوئیه وارد اپل آرکید می شود

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 altos-odyssey.png

Alto's Odyssey: The Lost City به سمت Apple Arcade هدایت می شود.


Apple

Alto's Odyssey: The Lost City در ۱۶ ژوئیه به Apple Arcade – 5 ماهه سرویس بازی اپل – به دنبال ماجراجویی Alto's Adventure به دنبال آلتو و دوستانش در یک ماجراجویی در تخته شن و ماسه آن سوی تپه های شنی بیابان. مشترکین در هنگام راه اندازی به محتوای اضافی نیز دسترسی خواهند داشت.

این بازی برنده جایزه بازیکنان را به جستجوی شهر گمگردیده می فرستد تا دره ها ، معابد را کشف کنند و با بالن های هوای گرم و لباس های باد به آسمان بروند. این بازی همچنین یک حالت ذن را ارائه می دهد که نمرات ، سکه ها و قدرت شارژ را برای یک تجربه آرامش بخش تر از بین می برد.

Alto's Odyssey ، یک دونده بی پایان از استودیوی بازی Snowman و استودیوی انگلیس Land & Sea ، اولین بار در ۲۰۱۸٫ Snowman's Skate City و Where Cards Fall نیز برای بازی در Apple Arcade در دسترس هستند.

پیش نمایش تبلیغاتی زیر را ببینید:

از زمان راه اندازی ۲۰۱۹ ، Apple Arcade تقریبا ۲۰۰ بازی منتشر کرده است. این سرویس ۳۰ بازی عظیم در آوریل منتشر کرد. علاوه بر آثار کلاسیک App Store ، Apple Arcade عناوین مورد انتظار Fantasian را از Mistwalker و خالق Final Fantasy Hironobu Sakaguchi و Wonderbox: The Adventure Maker از Aquiris و همچنین NBA 2K21 Arcade Edition دریافت کرد ، یکی از بزرگترین عناوینی است که تا به امروز سرویس خود را آغاز کرده است. و هنوز چیز دیگر در دسترس نیست.

با خرید دستگاه جدید یا با ثبت نام در اولین بار ، می توانید یک دوره آزمایشی سه ماهه رایگان Apple Arcade را دریافت کنید یا یک ماه بصورت رایگان دریافت کنید. زمان. برای استفاده از سرویس ، App Store را باز کنید و روی نماد کوچک جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید. همچنین ، بسته اشتراک Apple One سال گذشته راه اندازی گردید ، دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل ، شامل Apple Arcade ، را با یک قیمت آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. اخیراً ، اپل با همکاری Verizon برای ارائه اشتراک یک ساله رایگان با برنامه های نامحدود همکاری کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت