نرخ بازپرداخت وام در ۹ ژوئیه ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 041-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جیم لین / گتی ایماژ

نرخ های مهم تأمین مالی مجدد متعدد امروز پایین آمد. هر دو پالایشگاه ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله ثابت ۳۰ درصد شاهد کاهش متوسط ​​نرخ خود بودند. در همین زمان ، نرخ های متوسط ​​برای پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافته است. اگرچه نرخ های refinance نوسان دارند ، اما اخیراً بسیار پایین بوده است. اگر قصد دارید خانه خود را دوباره تأمین مالی کنید ، اکنون زمان مناسبی برای دریافت نرخ مناسب است. اما مثل همیشه ، مطمئن شوید که قبل از سرمایه گذاری مجدد ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود فکر کنید و با چندین وام دهنده صحبت کنید تا وام دهنده ای پیدا کنید که بتواند به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

نرخ های ۳۰ درصدی پالایش مجدد ثابت

برای پالایشگاه های ثابت ۳۰ ساله ، در حال حاضر نرخ متوسط ​​۳٫۱۳٪ است که نسبت به آنچه یک هفته قبل شاهد بودیم ، ۲ واحد پایه کاهش می یابد. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) یک دلیل برای تأمین مجدد وام ثابت ۳۰ ساله از مدت زمان کوتاه تر وام ، پایین آوردن پرداخت ماهانه شماست. این امر باعث می شود که بازپرداخت ۳۰ ساله برای افرادی که در پرداخت ماهیانه خود با مشکل روبرو هستند یا کمی فضای تنفسی بیشتری می خواهند ، خوب باگردید. البته توجه داشته باشید که نرخ بهره در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله معمولاً بالاتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کمتری پرداخت خواهید کرد.

پالایش ۱۵ ساله با نرخ ثابت

برای پالایشگاه های ثابت ۱۵ ساله ، نرخ متوسط ​​در حال حاضر ۲٫۴۴٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۱ واحد پایه کاهش دارد. سرمایه گذاری مجدد به وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله احتمالاً پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، در هزینه های خود پس انداز می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت خواهید کرد. نرخ بهره برای سرمایه گذاری ۱۵ ساله نیز تمایل به پایین بودن نرخ بهره ۳۰ ساله دارد ، بنابراین در دراز مدت حتی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

پالایش مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ وام ۱۰ ساله پالایش مجدد ثابت در حال حاضر ۲٫۴۷٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۱ واحد پایه کاهش دارد. شما هر ماه با بازپرداخت ثابت ده ساله در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله یا ۱۵ ساله بیشتر پرداخت خواهید کرد – اما نرخ بهره کمتری نیز خواهید داشت. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند معامله خوبی باگردید ، زیرا پرداخت زودتر خانه شما به شما کمک می کند تا در دراز مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با این حال ، شما باید بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید توانایی پرداخت ماهانه بالاتر را دارید.

کجا نرخ ها هدایت می شوند

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روند نرخ های سرمایه گذاری مجدد را ردیابی می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ های بازپرداخت ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است: ۳٫۱۵٪ -۰٫۰۲ ۱۵ سال اصلاح ثابت ۲٫۴۴٪ ۲٫۴۵٪ -۰٫۰۱ اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۲٫۴۷٪ ۲٫۴۸ -۰٫۰۱

نرخ ها از ۹ ژوئیه ۲۰۲۱ است.

نحوه خرید نرخ های پالایش مجدد

هنگام جستجوی نرخ های پالایش مجدد ، بدانید که نرخ خاص شما ممکن است با آنهایی که در اینترنت تبلیغ می شوند متفاوت باگردید. شرایط بازار تنها عامل در نرخ بهره نیست. تاریخچه اعتبار و برنامه خاص شما نیز نقش زیادی دارد.

برای دستیابی به بهترین نرخ بهره ، معمولاً به نمره اعتباری بالا ، ضریب استفاده کم اعتبار و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع نیاز خواهید داشت. تحقیق در مورد نرخ بهره بصورت آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای دریافت نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن در ارتباط باشید. همچنین بخاطر داشته باشید که هزینه های احتمالی و هزینه های بسته گردیدن را حساب کنید.

همچنین لازم به ذکر است که در ماه های اخیر ، وام دهندگان در مورد الزامات خود سختگیرانه ترند. این بدان معناست که اگر رتبه بندی اعتباری عالی نداشته باشید ، ممکن است نتوانید از نرخ بهره پایین استفاده کنید – یا در وهله اول واجد شرایط پالایش مجدد باشید.

یکی از راه های دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت ، تقویت برنامه وام گیرنده شما است. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری شما نظم بخشیدن به امور مالی ، استفاده مسئولانه از اعتبار و نظارت منظم بر اعتبار شما است. همچنین باید با چندین وام دهنده خرید کنید و پیشنهادات را مقایسه کنید تا مطمئن شوید بهترین نرخ را دریافت می کنید.

چه زمان برای بازپرداخت وام مسکن در نظر بگیرید

به طور کلی ، اگر می توانید نرخ بهره کمتری از نرخ بهره فعلی خود دریافت کنید یا نیاز به تغییر دوره وام خود هستید ، ایده خوبی است که سرمایه گذاری مجدد کنید. درست است که در یک سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مجدد ، حتما عوامل دیگری را علاوه بر نرخ بهره بازار در نظر بگیرید.

ممکن است تأمین مالی همیشه معنای مالی نداشته باگردید. اهداف شخصی و شرایط مالی خود را در نظر بگیرید. چه مدت قصد اقامت در خانه خود را دارید؟ آیا برای کاهش پرداخت ماهانه خود ، پرداخت سریع خانه خود – یا به دلایلی ترکیبی ، سرمایه گذاری مجدد می کنید؟ همچنین به خاطر داشته باشید که بسته گردیدن هزینه ها و سایر هزینه ها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه داشته باگردید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای شیوع همه گیر ، شرایط خود را سخت تر کرده اند. اگر نمره اعتباری مطلوبی نداشته باشید ، ممکن است بهترین نرخ را نداشته باشید. اگر می توانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، سرمایه گذاری مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید. اما ابتدا نکات مثبت و منفی را به دقت بسنجید تا مطمئن شوید مناسب شرایط شماست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت