Netflix فقط واضح ترین اقدام خود را برای دنبال کردن VR ، بازی انجام داده است

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-phone-6470

آنجلا لنگ / CNET

Netflix روز پنجشنبه بعد از سالها س questionsال کردن درمورد پیگیری VR و حتی سالها بیشتر قدم های کودک برای رسیدن به ویدیو ، بیشترین علاقه عمومی خود را برای گسترش واقعیت مجازی و بازی عمومی اعلام کرد. بازی ها.

روز پنجشنبه ، نتفلیکس قرارداد جدیدی را با شوندا ریمز ، تولید کننده تلویزیونی نیرومند اعلام کرد که Bridgerton در Netflix منفجر گردید تا تبدیل به همان چیزی شود که شرکت می گوید پربیننده ترین سریال تاکنون است. این قرارداد رابطه Netflix با Rhimes را از چند جهت ، مانند گشودن درب فیلم های داستانی و سرمایه گذاری در برنامه های شرکت او برای متنوع سازی هالیوود در مقابل و پشت دوربین ، محکم می کند.

اما Netflix همچنین گفت که مشارکت Rhimes شامل این فرصت است تولید و توزیع محتوای بالقوه بازی و VR.

فرصت برای برای پیگیری بازی های بالقوه و VR کاملاً تعهد آمیز نیست. اما هنوز واضح ترین اظهارات عمومی تاکنون است که Netflix به گسترش بازی های ویدئویی ، یک دسته اصلی سرگرمی ، و واقعیت مجازی ، یک اقدام نوپا علاقه مند است.

نتفلیکس از اظهار نظر خودداری کرد.

Netflix ، بزرگترین سرویس پخش جریانی ویدئو با بیش از ۲۰۷ میلیون عضو ، اخیراً اشاره کرد که علاقه مند است فعالیت های خود را برای بازی بیشتر کند. این شرکت قبلاً از طریق برنامه نویسی تعاملی و به سبک ماجراجویی خود به سبک خود انتخاب کرده است مانند Bandersnatch و از طریق مشارکت های صدور مجوز و تجارت. اما در ماه آوریل ، مدیر عامل و محصول Netflix اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال پیشرفت است.

گرگ پیترز گفت: “ما در تلاشیم بفهمیم كه این همه روش مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را عمیق تر كنیم و مطمئناً بازی ها یك م componentلفه واقعاً جالب هستند.” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و یک روش مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

در مورد واقعیت مجازی ، Netflix سالهاست که ایستاده است.

این قالب که با استفاده از هدست باعث می شود بینندگان احساس کنند که به یک مکان کاملاً متفاوت منتقل گردیده اند ، چندین چرخه اعتیاد به مواد مخدره را بعنوان مورد مهم بعدی پشت سر گذاشته است و به دنبال آن تردید وجود دارد که هرگز می تواند به یک رسانه رسانه ای جمعی تبدیل شود. مدیران Netflix به طور معمول اظهار داشتند که این شرکت می خواهد منتظر بماند و ببیند که VR قبل از شروع به کار چگونه پیشرفت کرده است.

برای بازی های VR و ویدئویی در Netflix ، انتظار هنوز تمام نگردیده است – اما ممکن است نزدیک تر از آن باگردید که ما قبلا متوجه گردیدیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت