محدوده استاندارد تسلا مدل Y در چین زندگی می کند

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این را به خاطر می آورید؟


تسلا

Tesla علی رغم یک رشته جنجال در سراسر کشور مبنی بر ممنوعیت اتومبیل های برقی خود از سایت های نظامی و ایالتی به دلایل امنیتی ، یک مدل مدل Y جدید برای چین دارد. و این برای ما در ایالات متحده یک خودرو کاملاً آشنا است ، زیرا این مدل محدوده استاندارد Y است.

رویترز روز پنجشنبه گزارش داد كه محدوده استاندارد مدل Y هم اكنون برای سفارش در چین با برد تبلیغ گردیده ۳۲۶ مایل در دسترس است. این رتبه دامنه آزمایش گردیده آژانس حفاظت از محیط زیست نیست: نسخه استاندارد Range SUV الکتریکی حدود ۲۵۰ مایل در ایالت مدیریت کرد. مدیر عامل شرکت الون ماسک گفت که این رقم حتی قبل از عرضه مدل در ایالات متحده خیلی کم بود. تسلا پس از حدود یک ماه فروش به سرعت آن را کنار گذاشت. محدوده استاندارد Y در چین همچنین از باتری CATL ، غول باتری کشور استفاده می کند.

اخبار مربوط به مدل چینی مدل Y علی رغم محدودیت دولت ایالت و ممنوعیت استفاده از وسایل نقلیه از تاسیسات نظامی ، م compoundsسسات دولتی و سازمان ها – که باعث گردید ماسک مستقیماً به مشتریان بگوید تسلا از رانندگان جاسوسی نمی کند. (تسلا برای ارائه درخواست برای اظهار نظر اداره روابط عمومی اداره نمی کند.) سنسورها ، دوربین ها و سایر فناوری ها در وسایل نقلیه تسلا هسته اصلی نگرانی کشور است ، زیرا مقامات می ترسند که این وسایل بتوانند افراد را ردیابی و اطلاعات حساس را ثبت کنند.

با وجود همه اینها ، رویترز گزارش داد که فروش تسلا در ماه ژوئن در چین افزایش یافته است: این خودروساز ماه گذشته ۲۸۱۳۸ دستگاه خودروی الکترونیکی فروخت ، در حالی که در ماه مه ۲۱۹۳۶ بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت