در آخرین به روزرسانی PUBG موبایل ، تسلا رانندگی کنید

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 449681155179204

بازی های Tencent

PUBG Mobile تیرانداز محبوب نبرد رویال روز جمعه از آخرین به روزرسانی خود رونمایی کرد که به بازیکنان اجازه می دهد Tesla Model Y را بسازند و آن را هدایت کنند. تمام سوئیچ های خطوط مونتاژ را در کارخانه فعال کنید تا فرایند مونتاژ اتومبیل را شروع کنید و یک خودروی تسلا – مدل Y بسازید. ” اگر بازیکنان ابتدا در آنجا نمی میرند – مطمئناً بسیار محبوب خواهد بود.

این کارخانه بر روی نقشه به عنوان بخشی از تصاحب شرکت فناوری خیالی DynaHex وجود دارد که باعث تغییر شکل جزیره Erangel بازی برای اهداف تحقیق علمی.

Tesla Model Y به طور طبیعی شامل یک حالت خلبان خودکار است که وقتی در بزرگراه است فعال می شود و به سمت مارکرهای از پیش تعیین گردیده روی نقشه حرکت می کند.

PUBG Mobile اولین بار در سال ۲۰۱۸ ظاهر گردید و براساس تعریف ژانر PlayerUnknown's Battlegrounds وسایل نقلیه از ابتدا بخشی از بازی بوده اند و به دلیل داشتن نقشه های بزرگ اغلب به آنها نیاز دارند. به گفته تحلیلگر SensorTower ، این برنامه كه به عنوان بازی برای صلح در چین شناخته می شود ، جایی كه بسیار محبوب است ، ۲٫۷ میلیارد دلار درآمد در سال ۲۰۲۰ به دست آورد. مغز شما با جالبترین اخبار از جریان به ابرقهرمانان ، میم ها به بازی های ویدیویی.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت