Wells Fargo در حال بستن حساب اعتباری شخصی شما است. آنچه در ادامه اتفاق می افتد

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 شعبه ولز فارگو

ولز فارگو

Wells Fargo در هفته های آینده تمام اعتبارات شخصی موجود را تعطیل می كند و دیگر این محصول را به مشتریان ارائه نمی دهد. این بانک پیش از این خطوط اعتباری گردشی از ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار ارائه می داد كه به عنوان راهی برای مشتریان برای بازسازی خانه ها یا ادغام بدهی های كارت های اعتباری به بازار عرضه می گردید. پس از هگردیدار ولز فارگو مبنی بر اینکه این تغییر می تواند بر روی امتیازات اعتباری مشتریان تأثیر بگذارد ، این خبر موجب خشم مصرف کنندگان و طرفداران آن گردید.

بانک ها اغلب اینگونه تعطیلات را انجام نمی دهند و اگر مشتری ولز فارگو با اعتبار شخصی باشید ، ممکن است از خود بپرسید که این تغییر چگونه می تواند بر سلامت مالی شما تأثیر بگذارد. در اینجا چند پاسخ آورده گردیده است.

چرا ولز فارگو این حساب ها را بسته است؟

“همانطور كه ​​پیشنهادات محصولات خود را ساده می كنیم ، سال گذشته تصمیم گرفتیم كه دیگر اعتبارات شخصی ارائه ندهیم زیرا احساس می كنیم بهتر می توانیم با سخنگوی بانک در بیانیه ای گفت: “نیازهای مشتریان خود را از طریق کارت اعتباری و محصولات وام شخصی به قرض می گیریم.”

بسته گردیدن محصول مالی دیگر توسط مدیر عامل شرکت ولز فارگو ، چارلز شارف ، پس از چند سال آشفتگی تحقیقات فدرال صورت می گیرد. در اواخر سال ۲۰۱۷ ، فدرال رزرو برای دارایی های بانک محدودیتی اعمال کرد – اساساً از رگردید ترازنامه آن جلوگیری می کند. این اقدام پس از تحقیقات انجام گردیده نشان داد که کارمندان ولز فارگو حسابهای چک و پس انداز را بدون اطلاع مشتریان باز کرده اند. دارندگان حساب نیز مجبور به پرداخت میلیون ها هزینه اعتبار و رهن گردیدند. در فوریه سال ۲۰۲۰ ، بانک موافقت کرد که ۳ میلیارد دلار تسویه حساب به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری بپردازد ، و دارایی همچنان فعال است تا زمانی که تعمیرات موارد انطباق مربوط به رسوایی حساب جعلی به پایان برسد .

در میان همه گیر گردیدن در سال ۲۰۲۰ و به دلیل محدودیت های تعیین گردیده توسط فدرال رزرو ، بانک خطوط اعتباری مسکن جدید مسکن را متوقف کرد و اعلام کرد که دیگر به اکثر نمایندگی های فروش اتومبیل وام خودکار ارائه نمی دهد.

در فوریه در این سال ، فدرال رزرو پیشنهاد ولز فارگو را برای اصلاح اقدامات مدیریت داخلی و ریسک ، با حرکت بانک یک قدم به حذف تحریم های فدرال رزرو ، تصویب کرد. هنگامی که از وی س Farال گردید که آیا محدودیت دارایی عاملی در ارائه دیگر اعتبارات نیست ، نماینده ولز فارگو گفت که این دو موضوع به هم ربطی ندارند.

چگونه مانده خود را بازپرداخت كنم؟

ولز فارگو گفت كه مشترياني كه داراي خط اعتباري باز هستند ، قبل از بسته گردیدن حساب خود ، اخطار ۶۰ روزه دريافت مي كنند. باقیمانده مانده دارای نرخ بهره ثابت خواهد بود و باید حداقل شرایط پرداخت ماهیانه را داشته باگردید.

این تغییرات چگونه بر اعتبار من تأثیر می گذارد؟

ولز فارگو در بیانیه بسته گردیدن حساب ، “به ویژه هنگامی که اعتبار مشتری تحت تأثیر قرار گیرد” تأیید کرد. بستن حساب اعتباری می تواند با تأثیر بر طول سابقه اعتباری شما ، به امتیازات اعتباری شما آسیب برساند ، به خصوص اگر حساب برای چندین سال باز باگردید. همچنین می تواند بر میزان استفاده از اعتبار ، میزان بدهی شما در مقایسه با کل سقف اعتبار شما تأثیر بگذارد. هرچه نسبت بدهی به اعتبار شما کمتر باگردید ، امتیاز اعتبار شما نیز بهتر خواهد بود. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما سه حساب اعتباری دارید:

  • حساب A: موجودی ۵۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰،۰۰۰ دلار
  • حساب B: موجودی ۲۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰،۰۰۰ دلار
  • حساب C: حساب ۳،۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰،۰۰۰ دلار

کل بدهی بالا (۱۰ هزار دلار) تقسیم به سقف اعتبار کل (۳۰ هزار دلار) برابر است با نسبت استفاده ۳۳ درصد. حال فرض کنیم حساب C توسط بانک بسته گردیده باگردید. وقتی این اتفاق می افتد ، سقف اعتبار کل شما به طور خودکار به ۲۰ هزار دلار کاهش می یابد و نسبت استفاده از اعتبار شما به ۵۰ درصد می رسد.

اگرچه در مورد بسته گردیدن غیر ارادی حساب کار زیادی نمی توانید انجام دهید ، می توانید از موارد دیگر در گزارش های اعتباری خود محافظت کنید. طبق TransUnion ، یکی از سه آژانس اصلی گزارشگری اعتبار ایالات متحده ، بهترین راه برای به حداقل رساندن خسارت اعتباری باز و فعال نگه داشتن حساب های قدیمی است تا اطمینان حاصل شود که اعتبار اعتبار شما به درستی نشان داده گردیده است. همچنین بهتر است در هر حساب اعتباری بیش از ۳۵٪ از سقف کل خود را پرداخت نکنید.

من هنوز هم نیاز به دسترسی به بودجه دارم. چه کاری باید انجام دهم؟

اگر در حال حاضر به اعتبار خود در ولز فارگو اعتماد می کنید ، احتمالاً در مورد مراحل بعدی کمی عصبی هستید ، به خصوص اگر هنوز به دسترسی سریع به پول نقد نیاز دارید. در حالی که وضعیت هر فرد متفاوت است ، اما شما می توانید چند کار انجام دهید.

  • اعتبار جدید : رقبای Wells Fargo زیادی هستند که همچنان اعتبارات شخصی خود را ارائه می دهند. هنگام مرور شرایط ، محاسبه کنید که میزان سود متعلقه به مرور به بدهی شما اضافه می کند تا مشخص شود که چقدر توانایی پرداخت وام را دارید. ریاضیات را با استفاده از ماشین حساب وام Bankrate انجام دهید.
  • کارت اعتباری با بهره صفر : اگر بتوانید خریدهای خود را به طور منطقی به سرعت پرداخت کنید ، کارت اعتباری با بهره صفر بهترین گزینه است. بیشتر کارت های با بهره صفر حداقل ۱۲ ماه از نرخ مقدماتی خود را ارائه می دهند ، این بدان معنی است که شما می توانید با پرداخت تعادل خود در آن بازه زمانی ، به طور کلی از بهره خودداری کنید. در حالی که اکثر خرده فروشان اعتبار را می پذیرند ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از پیمانکاران و کارگران فقط پول نقد را قبول می کنند ، بنابراین اگر شما قصد ساخت یک مدل جدید یا پرداخت هزینه دیگر تعمیرات خانه را دارید ، عاقلانه است که بپرسید انواع پرداخت پذیرفته می شود در اینجا چند کارت اعتباری APR برای انتخاب در ژوئیه آورده گردیده است.
  • بازپرداخت وجه نقد : اگر صاحب خانه هستید ، بازپرداخت پول نقد به شما این امکان را می دهد که از دارایی خود که در ملک خود سرمایه گذاری کرده اید پول نقد کنید. بر خلاف بازپرداخت سنتی ، که وام شما را با همان میزان با نرخ بهره کمتر جایگزین وام خود می کند ، بازپرداخت پول نقد وام خود را پرداخت می کند و مبلغ بیشتری با وام جدید جایگزین می کند. پس از پرداخت وام رهنی خود با وجوه دریافتی از وام جدید ، بابت مبلغ باقیمانده یک مبلغ پرداخت خواهید کرد. شما می توانید در مورد نحوه استفاده از دارایی خانه خود را اینجا بیاموزید .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت