متاسفم ، Black Widow در HBO Max نیست

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hbo-max-logo-phone-2791

HBO Max فیلم های جدیدی را از همان روز اکران در سینما از برادران وارنر پخش می کند.


آنجلا لنگ / CNET

امسال ، در تمام سال ، HBO Max در حال پخش جدید ، فیلم های نمایشی است بدون هیچ هزینه اضافی در همان روز ورود هر فیلم به سینماهای ایالات متحده. اما بزرگترین اکران آخر هفته – Marvel's Black Widow – در آن حضور ندارد. البته فیلم های مارول مفصل دیزنی هستند ، بنابراین Disney Plus سرویس پخش جریان بیوه سیاه (با پرداخت هزینه اضافی) است.

به این دلیل که HBO Max فقط فیلم های برادران وارنر را در همان روز پخش می کند. دیزنی ممکن است از بهترین آگاهی از مارک برای فیلم هایش برخوردار باگردید ، اما بسیاری از طرفداران معمولی هیچ پیگیری نمی کنند که کدام استودیو فیلم را منتشر می کند ، حتی برای فیلم های پرفروش مانند مارول.

HBO Max سال گذشته وقتی اعلام کرد موج زد. که فیلم های جدیدی را که از نظر تئاتر از استودیوی Warner Bros پخش گردیده است بدون هیچ گونه هزینه اضافی در همان روز در سال ۲۰۲۱ به صفحه نمایش بزرگ پخش می کند. این شامل Jam Jam Space: A New Legacy ، The Suicide Squad ، Dune و ماتریس ۴ برای آمدن. اما همچنین به این معنی است که فیلم های دیگر استودیو دیگری این کار را نمی کند.

این وقتی که هر فیلم جدیدی به سینماها می رود ، امیدهای بیراهه ای را در بین علاقه مندان به سینما ایجاد می کند. بدون دانستن استودیوی پخش این تلنگر جدید ، بسیاری از مردم کنجکاو می شوند که شاید این یکی از فیلم های موجود در HBO Max نیز باگردید.

فیلم های برادران وارنر مستقیماً به مکس منتقل می شوند زیرا HBO Max و برادران وارنر هر دو متعلق به AT&T هستند وارنر مدیا . آنها اساساً خواهر و برادر هستند.

اما لازم به ذکر است که این استراتژی ترکیبی مختص برادران وارنر و HBO است. هیچ استودیوی دیگری از هالیوود در قرار دادن این تعداد فیلم (از جمله فیلم های پرفروش مگابودت) روی سرویس پخش جریانی بلافاصله و بدون هیچ گونه هزینه اضافی اینقدر هجوم آور نیست.

استراتژی انتشار ترکیبی چنان پرخاشگرانه است که وارنر مدیا پس از سال ۲۰۲۱ آن را به پایان می رساند. از سال ۲۰۲۲ انتظار می رود فیلم های برادران وارنر قبل از انتقال به قالب های دیگر مانند اجاره های آنلاین و HBO Max. با این حال ، آن پنجره تئاتر بسیار کوتاه تر از قبل از همه گیری خواهد بود.

آیا Black Widow در HBO Max در دسترس است؟

نه از روز جمعه ، Black Widow از طریق مدل Premier Access خود فقط در Disney Plus برای مشترکان در دسترس است که این مبلغ نیاز به پرداخت ۳۰ دلار بیشتر از قیمت عادی اشتراک دیزنی پلاس دارد.

آیا Fast and Furious 9 یا The Forever Purge در HBO Max وجود دارد؟

نه ، هنوز نه.

هر دو F9 ، همچنین به عنوان Fast 9 یا The Fast and the Furious 9 شناخته می شوند ، و Forever Purge توسط Universal توزیع می شود. این فقط در سینماها موجود است ، اما در نهایت قرار است در HBO Max پخش شود ، فقط تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده.

HBO آنچه به عنوان معامله صدور مجوز پرداخت یك پرداخت با یونیورسال شناخته می شود ، به این معنی است كه HBO اولین جایی است كه فیلم های یونیورسال در تلویزیون یا خدمات پخش جریانی نمایش داده می شود. اما آنها پس از اینکه فیلم ابتدا در سینماها ، سپس بصورت اجاره آنلاین و در نهایت در Blu-ray و DVD برای فروش در دسترس بود ، به HBO و HBO Max نمی رسند. به طور معمول ، این فیلم های pay-one تقریباً نه ماه پس از اکران در سینما پخش می شوند ، اما هنوز هیچ تاریخی برای F9 یا The Forever Purge اعلام نگردیده است. صرف نظر از این ، این بدان معناست که HBO Max در تلاش است تا آنها را قبل از هر سرویس دیگری احتمالاً اواخر امسال یا اوایل سال آینده به جریان بیاندازد.

در مورد Boss Baby 2 چطور؟ این روی مکس است؟

خیر ، اما به جای آن می توان از طاووس پخش جریانی کرد. انیمیشن DreamWorks ، سازنده دنباله و سرویس پخش کننده Peacock ، هر دو متعلق به Comcast هستند که همزمان با اکران در سینما ، فیلم را در Peacock منتشر کرد. این در هر یک از طبقات حق بیمه و طاووس ، ردیف های پولی است ، بنابراین یا در ردیف های ۵ و ۱۰ دلاری ماهانه ، The Boss Baby: Family Business بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس است.

هرکسی که عضو رایگان طاووس را تماشا کند نمی تواند Boss Baby 2 را پخش کند. باید به یک حساب حق بیمه ارتقا دهید.

خوب ، بنابراین چه فیلم های جدیدی را می توانم در HBO Max پخش کنم وقتی که در سینما هستند؟

همه این عناوین در همان روزی که در سینماهای ایالات متحده به نمایش در می آیند در HBO Max در دسترس خواهند بود.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر در روز اکران در ساعت ۱۲:۰۱ بامداد PT / 3: 01 بامداد ET برای پخش در مکس در دسترس قرار می گیرند. اما زمان فیلم های دیگر ممکن است متفاوت باگردید ، بسته به اینکه اولین اکران های سینمایی در سالن ها انجام می شود. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، در ساعت ۹ صبح PT / ظهر ET در تاریخ ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت زیرا اولین سالن های نمایش آن روز بود.

فیلم ها برای پخش ۳۱ روزه از طریق HBO Max در دسترس خواهند بود. به طور کلی انتظار می رود که آنها ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر از سرویس خارج شوند. PT در آن روز ۳۱st.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت