Apple TV Plus: نحوه لغو (و مواردی که در آینده می خواهید در صورت تمایل به حفظ آن)

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 برنامه آیفون: Apple TV +

Apple TV Plus در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی گردید و یک دوره آزمایشی رایگان یک ساله را به افرادی که ابزارهای اپل را خریداری کرده اند ارائه می دهد – دوره رایگان که اپل آن را ادامه می داد (تا کنون).


Sarah Tew / CNET

Apple TV Plus – سرویس ویدیوی اشتراک اپل با هدف رقابت با افرادی مانند Netflix ، Disney Plus و HBO Max – فقط معاملات را لغو کرد که باعث می شود بیشتر مشترکان آن نمایش و فیلم های اصلی آن را رایگان تماشا کنند. هفته گذشته ، برای اولین بار از بسیاری از مشتریان موجود هزینه دریافت گردید و این پیشنهاد طولانی مدت برای استفاده آزمایشی یک ساله را به تدریج حذف کرده است.

هنگامی که Apple TV Plus در نوامبر ۲۰۱۹ راه اندازی گردید ، این شرکت یک دوره آزمایشی رایگان و یک ساله را برای هر کسی که یک ابزار مناسب اپل مانند آیفون ، iPad ، Apple TV ، iPod Touch یا Mac خریداری کرده است ، ارائه می دهد. حتی اگر اپل تی وی پلاس با ۵ دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال در نوع خود ارزانترین خدمات پخش اشتراک باگردید ، تبلیغات سخاوتمندانه کتابخانه سبک آن را جبران می کند. Apple TV Plus با تنها نه عنوان اصلی و بدون فهرست نمایش های قدیمی برای پر کردن ، راه اندازی گردید.

سپس هنگامی که Apple TV Plus به آرامی در تلاش بود تا فهرست برنامه های اصلی خود را گسترش دهد ، اپل چندین بار دوره آزمایشی رایگان یک ساله را که از تاریخ انقضا گذشته است ، تمدید کرد. بسیاری از مشترکان تا زمانی که سرویس وجود داشته باگردید هیچگاه هزینه آن را پرداخت نکرده اند. یک تحلیلگر تخمین زد که ۶۲٪ از حساب های Apple TV Plus با نوعی تبلیغات در حال بارگیری آزاد هستند.

اما این هفته گذشته تغییر کرد. اپل دو تغییر بزرگ انجام داد.

اول ، هر کسی که بیش از یک سال در یک دوره آزمایشی رایگان بوده باگردید ، بسته به آنچه در ابتدا در آن ثبت نام کرده اید ، به طور خودکار برای یک ماه یا یک سال از خدمات کسر می شود.

ثانیاً ، هر مشترک جدید که بخواهد قفل یک دوره آزمایشی رایگان طولانی را با یک خرید اسباب اپل باز کند ، فقط سه ماه رایگان دریافت می کند ، نه یک سال کامل.

Apple TV Plus هنوز نمایش ها و فیلم های تلویزیونی اصلی … و [فقط فقط نمایش ها و فیلم های اصلی را نشان می دهد. برخلاف رقبای اصلی خود ، این کتابخانه فاقد یک کتابخانه عمیق برای غرق گردیدن در آن است. اما برنامه پایدار اصلی خود را به بیش از ۷۰ عنوان رسانده است. و اپل تی وی پلاس در چند ماه آینده تعداد زیادی از نمایش های برجسته را دارد ، مانند فصل های دوم تد لاسو ، نمایش صبح و دیدن.

اما با بودجه گزارش گردیده ۶ میلیارد دلار برای طناب زدن در برخی از بزرگترین ستارگان هالیوود ، اپل تصمیم گرفته است كه دیگر Apple TV Plus را به عنوان یك سرویس شبه رایگان ارائه نكند. هفته گذشته این نکته را نشان می دهد که بسیاری از مردم باید حساب خود را در مورد ارزش پرداخت اپل تی وی پلاس پرداخت کنند یا خیر.

چگونه می توانم Apple TV Plus را لغو کنم؟

ساده ترین راه برای لغو Apple TV Plus ، صرف نظر از نحوه ثبت نام یا دستگاهی که استفاده می کنید ، ورود به سیستم Apple ID حساب خود در تلویزیون است. .apple.com. روی نماد حساب دایره ای کوچک در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید یا ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس به پایین به اشتراک بروید و در آخر ، روی پیوند به مدیریت ضربه بزنید. از آنجا می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

چگونه زمان باقی مانده در دوره آزمایشی رایگان خود را بررسی کنم؟

شما می توانید زمان باقیمانده دوره آزمایشی رایگان خود را در همان صفحه تنظیمات توضیح داده گردیده در بالا ، در بخش اشتراک ها بررسی کنید. CNET همچنین مقاله ای دارد که توضیح می دهد راه های دیگر برای یافتن تاریخ انقضا دوره آزمایشی رایگان در iPhone یا جعبه جریان Apple TV شما.

تاریخ اکران فصل ۲ تد لاسو چه زمانی است؟

تد لاسو – احساسی خوب ، ماهی در خارج از آب در ورزش – ممکن است نزدیکترین چیز اپل تی وی پلاس به نمایش محبوب باگردید. قرار است ۲۳ ژوئیه برای فصل دوم
منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت