WitcherCon: سری Netflix پیش نمایش جدید ، تاریخ انتشار ، محتوای بازی ویدیویی را دریافت می کند

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 witcher-cavill-sword

آیا محتوای هنری کاویل در دسترس است؟


Netflix

اولین بار Witcher فصل ۲ در Netflix 17 دسامبر به نمایش در می آید ، سیستم عامل پخش جمعه در WitcherCon نشان داد. همراه با پیش پرده جدید این نمایش ، توسعه دهنده بازی CD Projekt Red در توییت توئیت کرد که محتوای جدید بر اساس سری Netflix به Witcher 3 می آید.

The Witcher 3: Wild Hunt ، آخرین بازی در امتیاز اصلی که در سال ۲۰۱۵ منتشر گردید ، نسل بعدی خواهد داشت به روزرسانی کنسول های PS5 ، Xbox Series و پخش کننده های رایانه های شخصی در اواخر امسال. همچنین محتوای قابل بارگیری رایگان بر اساس سری The Witcher از Netflix وجود خواهد داشت. در اینجا یک نگاه اجمالی از هنر جلد به روز گردیده ما مشاهده می کنید.

هگردیدار خراب: ما همچنین برخی DLC های رایگان با الهام از witchernetflix prepared

آماده کردیم اطلاعات بیشتر به زودی ارائه می شود! pic.twitter.com/Hs7LwWzUAt

– The Witcher (witchergame) 9 ژوئیه ۲۰۲۱

چه نوع محتوایی و چه زمانی باید منتشر شود ، باید دید. CD Projekt Red هیچ جزئیاتی ارائه نداد.

نمایش نتفلیکس (به تریلر جدید زیر مراجعه کنید) اساساً براساس رمان های اولیه مربوط به سفرهای قهرمان داستان گرالت از ریویا نوشته گردیده توسط آندره ساپکوفسکی نویسنده لهستانی است. Witcher 3 اما داستان خودش است که پنج سال پس از رمان ها می گذرد. این می تواند به معنای آن باگردید که محتوای احتمالی بیشتر آرایشی است ، مانند زره پوش از نمایش ، تا ماموریت های مربوط به نمایش.

در تریلر جدید ، سیری (فریا آلن) تحت مراقبت گرالت (هنری کاویل) قرار دارد که او را به Kaer Morhen ، سنگر Witchers می برد. اینجاست که سیری آموزش خود را به عنوان جادوگر آغاز می کند در حالی که گرالت از او در برابر قاتل محافظت می کند. تریلر با مشخص گردیدن زنده ماندن ینفر (آنیا شالوترا) به پایان می رسد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت