Peacock TV: نحوه پخش جریانی باس بیبی ۲ ، هزینه ها و سایر مواردی که باید بدانید

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طاووس به زودی قطب جریان تماشای بازی های المپیک توکیو است که از اواخر ژوئیه آغاز می شود.


آنجلا لنگ / CNET

Peacock برنامه جریانی NBCUniversal با ده ها هزار ساعت برنامه رایگان ، به علاوه نمایش های بیشتر ، فیلم ها ، ورزش ها و نسخه های اصلی در صورت پرداخت. فقط اعضای با پرداخت می توانند به همه خدمات از جمله Boss Baby 2 (معروف به Boss Baby: Family Business) دسترسی داشته باشند. Boss Baby 2 جدیدترین فیلم نمایشی جدید است که همزمان با اکران در سینماها برای پخش در دسترس است. برای تماشای دنباله متحرک ، باید برای اشتراک ۵ یا ۱۰ دلار در ماه ثبت نام کنید. سال آینده فیلم های نمایشی جدید دیگری از سال ۱۹۴۵۹۰۱۲ به طاووس می آیند.

طبقات پولی طاووس همچنین قفل همه دفتر را باز می کند ، از جمله قسمت های طولانی با صحنه های حذف گردیده از دو فصل. مسابقات فوتبال لیگ برتر ؛ درام گاوچران Yellowstone؛ همه چیز WWE؛ و فیلم های مشهوری مانند تور جهانی تورل و پدرخوانده پراکنده گردیده است.

اما سطح رایگان طاووس بخش عمده ای از برنامه های بازی های المپیک توکیو را که از ۲۳ ژوئیه آغاز می شود پخش می کند.

Peacock ، از NBCUniversal متعلق به Comcast ، یکی از سیل خدمات جریان جدید غول های فناوری و رسانه بود که طی یک سال و نیم گذشته راه اندازی گردید. . سایر رقبا خدمات جدید دیگری مانند دیزنی پلاس ، اپل تی وی پلاس ، پارامونت پلاس (اصلاح CBS All Access) و WarnerMedia »را شامل می شوند. s HBO Max ، و همچنین دامپزشکان مانند Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu.

اما طاووس از این جهت که یک ردیف آزاد دارد در بین این رقبا غیر معمول است. از آنجا که دارای ورزش و اخبار زنده است ، در میان محصولات جدید نیز غیر معمول است. بیشتر جدیدترین سرویس های پخش جریانی کاملاً معطوف به سرگرمی ویدئوی درخواستی در خطوط Netflix هستند. تفاوت های دیگر: طاووس “کانال” های تلویزیونی دارد ، اما اینها جریانهای زنده شبکه های آن نیستند. درعوض ، آنها فیدهایی با برنامه های کوتاه تر یا قسمت های کامل هستند که بر اساس مضامین تنظیم گردیده اند. به عنوان مثال ، یک کانال امروز همه روز است که کلیپ های برنامه امروز NBC را با بخشهای اصلی مجری برنامه برای طاووس ترکیب می کند. کانال های دیگر براساس The Office ، SNL و Keeping Up With the Kardashians ساخته گردیده اند ، همه دارای کلیپ یا مواردی مانند Tonight Show ، True Crime یا Bob Ross ، با قسمت های کامل.

بنابراین آیا طاووس ارزش پرداخت هزینه را دارد؟ تمام جزئیات دقیق تر در زیر آمده است ، اما در اصل: با تشکر از طبقه رایگان ، هزینه آن را برای شما امتحان کنید برای خود شما. اگر واقعاً می خواهید تمام دفترها یا سایر نمایش ها یا فیلم های پولی با ارزش آن را تماشا کنید ، اگر یک مشترک شبکه WWE هستید و می خواهید به دسترسی به آن برنامه ها ادامه دهید ، پرداخت هزینه های طاووس برای شما ارزش دارد. نت فلیکس شما را در تبلیغات متنفر متنفر کرده است.

چگونه می توانم Boss Baby 2 را در طاووس تماشا کنم؟

دنباله انیمیشن Dreamworks Animation The Boss Baby: Family Business آخر هفته گذشته در سینماها اکران گردید ، اما پخش همزمان فیلم های پردرآمد و طاووس با پرداخت همزمان نیز امکان پذیر است. مشترکین هر دو طبقه ۵ و ۱۰ دلار در ماه می توانند Boss Baby 2 را به محض دسترسی بدون هیچ هزینه اضافی تماشا کنند. بخشهای زیر را بخوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد آن طبقه و تخفیف هایی که ممکن است آنها را برای شما ارزان یا حتی رایگان کند.

هرکسی که عضو رایگان طاووس را تماشا کند نمی تواند Boss Baby 2 را پخش کند. باید به یک حساب حق بیمه ارتقا دهید.

هزینه طاووس چقدر است؟

طاووس دارای سه ردیف است: طبقه محدود كه رایگان باگردید ، طبقه ای همه جانبه كه ۵ دلار در ماه با تبلیغات دارد و كلی شامل ۱۰ دلار در ماه بدون تبلیغات است.

طبقه رایگان میزان تماشا را محدود می کند. به عنوان مثال ، طاووس فقط قسمت های اصلی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد و بقیه را در داخل دیوار payw خود نگه می دارد. حساب های رایگان می توانند دو فصل اول The Office را تماشا کنند اما نه بیشتر. و اگرچه بسیاری از فیلم ها در این ردیف رایگان در دسترس هستند ، بعضی از آنها – از جمله Boss Baby 2 – مسدود هستند مگر اینکه شما آن را ارتقا دهید. این ردیف رایگان محدود تقریباً به دو سوم كاتالوگ فیلم های پیكوك ، تلویزیون های فصل جاری ، آثار کلاسیک تلویزیونی ، اخبار روزانه ، ورزش ، برنامه های اسپانیایی و کانال های سرپرستی دسترسی دارد.

ردیف های پرداخت گردیده اساساً مجوزهای دسترسی کامل به کاتالوگ کامل خدمات هستند. Peacock Premium 5 دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال با تبلیغات است ، یا می توانید برای مشاهده بدون آگهی با ۱۰ دلار در ماه یا ۱۰۰ دلار در سال به Peacock Premium Plus ارتقا دهید (این رده Premium Plus همچنین تنها ردیفی است که به شما امکان می دهد بارگیری کنید تا تماشا کنید) آفلاین).

قرار است طبقات دارای تبلیغات در هر ساعت بیش از پنج دقیقه تبلیغ نداشته باشند.

طاووس چه معاملاتي را ارائه مي دهد؟

برخی از افراد می توانند تخفیف هایی را بدست آورند که هزینه طاووس را کاهش دهد در صورتی که قبلاً مشتری شرکت های خاص کابل بوده اند. طاووس نسخه های پولی سرویس را با ۵ دلار تخفیف به مشترکان Comcast X1 و Flex می دهد. بنابراین اگر آنها می خواهند با تبلیغات تماشا کنند ، هیچ هزینه ای برای Peacock Premium پرداخت نمی کنند. اگر آنها می خواهند بدون تبلیغ تماشا کنند ، باید ماهانه ۵ دلار برای Premium Plus بپردازند.

مشتریان کاکس نیز معامله ۵ دلاری را دریافت می کنند. Peacock گفته است که در حال کار بر روی مشارکت است تا این تخفیف را به طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ارائه دهد.

در ژانویه ، NBCUniversal گفت که با یک شرکت کابل Charter Communications برای طیف وسیعی از مشتریان ویدئو و باند پهن به توافق رسیده است که یک دوره آزمایشی رایگان به طاووس را ارائه دهد. این پیشنهادات هنوز آغاز نگردیده است.

قیمت گذاری در مسابقات طاووس دامنه وسیعی را در بر می گیرد.

در میان خدماتی که گزینه های پشتیبانی از آگهی دارند ، Hulu ماهی ۶ دلار با تبلیغات و ۱۲ دلار ماهانه بدون تبلیغ است. CBS All Access برای سطح تبلیغات خود ۶ دلار و برای نسخه بدون تبلیغات ۱۰ دلار هزینه می کند.

برای مقایسه ، Netflix که هیچ تبلیغی ندارد ، ارزان ترین رده خود را با ۹ دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که محبوب ترین برنامه آن ۱۴ دلار است. Apple TV Plus 5 دلار در ماه است ، Disney Plus 7 دلار در ماه است و HBO Max 15 دلار در ماه است. هیچکدام شامل تبلیغات نیستند.

و هیچ یک از این رقبا – چه با تبلیغات و چه بدون تبلیغ – ردیف رایگان مانند طاووس را ارائه نمی دهد.

آیا طاووس یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

دیگر نه.

طاووس قبلاً هفت روز آزمایشی استاندارد رایگان برای اعضای جدید در هر یک از طبقات پولی ارائه می داد. اما این سرویس در اواخر ماه ژوئن قبل از اینکه Boss Baby 2 همزمان با اکران در سینما منتشر شود ، آن آزمایشات رایگان را از بین برد.

WWE در طاووس چه خبر؟ اگر قبلاً در سرویس مستقل WWE مشترک شوم ، چه اتفاقی می افتد؟

از ۱۸ مارس ، طاووس شروع به پخش برنامه های WWE كرد قبل از Fastlane ، اولین رویداد WWE “پرداخت به ازای هر نمایش” كه از طاووس پخش می شود. (تمام رویدادهای WWE به اصطلاح pay per view بدون پرداخت هزینه اضافی در اختیار مشترکان حق بیمه Peacock قرار دارد.)

برنامه پخش مستقل شبکه WWE تا اوایل آوریل به کار خود ادامه داد. اما اکنون مشترکان باید برای Peacock ثبت نام کنند تا بتوانند به تماشای محتوای شبکه WWE ادامه دهند. نکته مثبت این تغییر این است که اکنون شبکه WWE ، شامل همه رویدادهای “پرداخت به ازای هر بازدید” ، با قیمت ۵ دلار در Peacock Premium در دسترس خواهد بود – این نصف قیمت خدمات شبکه WWE است. ردیف ۱۰ دلار در ماه طاووس امکان دسترسی به همان برنامه نویسی WWE را خواهد داشت. تنها تفاوت در گرانترین لایه حذف تبلیغات است.

طاووس یک صفحه WWE اختصاصی برای مرور و پخش جریانی هر رویداد “پرداخت به ازای هر نمایش” در سال تقویمی گذشته دارد. اپیزودهای فصلی فعلی یا جدیدترین سریال WWE سریال The Broken Skull Session ها ، WWE Chronicle و WWE IWons استیو آستین ؛ قسمتهای هفتگی جدید NXT روز بعد از پخش هوا ، و همچنین پخش مجدد ۲۰۲۱ از RAW و SmackDown 30 روز پس از پخش آنها ؛ مستندهایی از جمله Undertaker: The Last Ride ، WWE 24 و WWE Untold ؛ سریال های واقعیتی از جمله Total Bellas. و مجموعه های سریال های برجسته ، لحظات موضوعی مانند “Stone Cold” هفته استیو آستین و لیست های پخش سوپراستارهای فعلی.

طاووس گفت كه محتوای WWE Network را به طور مستمر به كتابخانه اضافه خواهد كرد و كل بایگانی WWE Network – از جمله هر رویداد WWE ، WCW و ECW PPV در تاریخ – را برای پخش در صورت تقاضا قبل از SummerSlam در ماه آگوست در دسترس خواهد داشت. Peacock Premium میزبان همه رویدادهای آینده پرداخت به ازای هر بازدید و فصول فعلی نمایش های WWE Original خواهد بود.

در ردیف رایگان ، طاووس همچنین “کانال” جدید WWE را ارائه می دهد. WWE نمایش های اصلی را انتخاب کنید. نمایش های واقعی مانند میز و خانم ، توتال بلا و توتال دیوا. محتوای اخیر حلقه ای ؛ و قسمتهای هفتگی جدید برنامه های زنده منتخبی مانند RAW Talk و The Bump ، هم به صورت زنده و هم بصورت درخواستی.

چه دستگاه هایی از طاووس پشتیبانی می کنند؟

طاووس در وب سایت peacocktv.com در دسترس است و در:

 • دستگاه های اپل مانند iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV 4K و Apple TV HD پشتیبانی می شود. [۱۹۶۵۹۰۳۹] دستگاه های Google از جمله تلفن ها و رایانه های لوحی Android و دستگاه های Android TV ، دستگاه های داخلی Chromecast و Chromecast. کنسول های
 • Xbox One .
 • کنسول های Sony PlayStation 4 و PlayStation 4 Pro.
 • تلویزیون های SmartCast Vizio.
 • تلویزیون های هوشمند LG.
 • دستگاه های Roku.
 • Amazon Fire TV

برای بررسی دقیق مدل های پشتیبانی از طاووس ، صفحه پشتیبانی سرویس را بررسی کنید.

طاووس چه ویژگی های محصول دارد؟

 • حداکثر سه دستگاه می توانند طاووس را به طور همزمان از یک حساب واحد پخش کنند.
 • طاووس برای ثبت دستگاه ها در این سرویس به حساب احتیاج ندارد و همچنین تعداد دستگاههایی را که یک حساب واحد می تواند برای پخش جریانی استفاده کند محدود نمی کند.
 • طاووس از فرمت های پیشرفته مانند وضوح تصویر ۴K ، دامنه دینامیکی بالا و صدای دالبی اتمس هنگام راه اندازی پشتیبانی نمی کند ، اما آنها در نقشه راهی هستند که باید اضافه شوند.
 • هنوز از نمایه پشتیبانی نمی کند ، این ویژگی به طور معمول به اعضای مختلف یک خانواده اجازه می دهد مشاهده و توصیه های خود را جدا نگه دارند. پیکاک گفت که این ویژگی در نقشه راه نیز وجود دارد.
 • کنترل والدین توسط یک پین انجام می شود.
 • بارگیری های تلفن همراه برای کسانی که در رده بالای آن یعنی Premium Plus مشترک هستند در دسترس است.
 • رابط کاربری برنامه فقط به انگلیسی برنامه نویسی در طاووس از هر آهنگ صوتی یا زیرنویس زبانی که دارای عنوان خاصی باگردید پشتیبانی خواهد کرد. در زمان راه اندازی ، محتوای آن با آهنگ ها و زیرنویس های اسپانیایی زبان خواهد بود.

این اسم چه خبر؟

طاووس اشاره ای به آرم و طلسم دیرینه NBC است. اشتراوس گفت که منظور از تماس با سرویس طاووس ادای احترام به NBC است ، اما وی تأکید کرد که این سرویس به بسیاری از محتوای غیر NBC نیز مجوز می دهد.

وی گفت: “ما این سرویس را NBC پلاس نمی نامیدیم. ما آن را طاووس می نامیدیم. از بسیاری جهات ، این طرح بود.” “به NBCUniversal ادای احترام کنید اما فقط به محتوای NBCUniversal محدود نشوید.”

تینا فی ، نویسنده ، تهیه کننده و بازیگر در مراسم رونمایی از سرویس در ژانویه گفت که در اصل می خواست عنوان ۳۰ راک طاووس باگردید. وی گفت: “به من گفتند که این یک” نه “سخت است و از نظر سانسورها عبور نخواهد کرد.” “و ما اینجا هستیم.”

چه زمانی راه اندازی گردید؟ چه زمانی در خارج از ایالات متحده گسترش می یابد؟

NBCUniversal “پیش نمایش” سرویس پخش مستقیم Peacock را در ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ برای مشتریان کابل Xfinity X1 Comcast و مشتریان جریان Flex آن راه اندازی کرد. طاووس در ماه جولای برای همه افراد دیگر در ایالات متحده راه اندازی گردید.

Peacock گفت: توسعه بین المللی فرا خواهد رسید ، اما جدول زمانی را مشخص نکرده است.

برنامه نویسی NBC در Hulu چه اتفاقی می افتد؟

در حال حاضر ، برنامه های NBC همچنان از Hulu پخش جریانی می کنند.

 officejimpamcute

دفتر در ابتدای سال ۲۰۲۱ شروع به پخش جریانی از طاووس كرد.


NBC

NBC سالها در Hulu شریک بود ، اما Comcast مالک NBCUniversal با دیزنی قرارداد بست تا کنترل کامل Hulu به دیزنی در سال گذشته را به دست آورد. این معامله شامل شرایطی بود که اساساً به NBC اجازه می دهد همزمان با برنامه Hulu و Peacock جریان برنامه ریزی داشته باگردید.

NBCUniversal می تواند برنامه نویسی خود را از سال جاری شروع کند و تا سال ۲۰۲۲ این حق را دارد (اما نه این تعهد را) که اکثر توافق نامه های صدور مجوز محتوای خود را با Hulu لغو کند.

استیو بورك ، رئیس NBCUniversal ، در مراسم رونمایی از طاووس در اوایل سال ۲۰۲۰ گفت: “برای گفتن اینکه آیا NBC هنوز می خواهد آن مسیر را طی کند ، خیلی زود است.”

نمایش ها و فیلم ها: چه چیزی برای تماشای طاووس موجود است؟

از آنجا که طاووس با یک ردیف رایگان زندگی می کند ، ساده ترین راه برای درک آنچه در طاووس است ، مرور خود سرویس است ، اگرچه برای این کار باید یک حساب کاربری با آدرس ایمیل ثبت کنید. اگر نمی خواهید ایمیل ارسال کنید ، می توانید سایت های شخص ثالث مانند Reelgood را که کاتالوگ خدمات پخش جریانی را ردیابی می کنند ، بررسی کنید تا درک کنید که چه چیزهایی برای تماشا وجود دارد.

به طور کلی ، برنامه نویسی این سرویس به کاتالوگ پشت NBCUniversal و امتیازات آن متمایل می شود ، اما در آنجا نیز پیچیدگی هایی وجود دارد.

Peacock در حال صدور مجوز برای برنامه نویسی از شرکت های دیگر است. به عنوان مثال ، یک معامله با ViacomCBS باعث می شود که طاووس در فصول گذشته یلوستون ، یک نمایش جذاب تابستانی در شبکه Paramount ViacomCBS باگردید.

ردیف رایگان طاووس شامل موارد زیر است:

 • دسترسی روز بعد به نمایش سریال های پخش گردیده NBC در فصل اول خود ، معروف به سری اول سال.
 • دسترسی هفته آینده (یعنی یک هفته پس از پخش قسمت ها) به جریان فصول بازگشت نمایش های پخش گردیده NBC.
 • قسمتهایی از مارک های اصلی طاووس را انتخاب کنید (اما نه فصل های کامل).
 • کانالهای ژانر سرپرستی ، که NBC آنها را مانند مواردی مانند SNL Vault ، Night Movie Family و Profiles Olympic معرفی کرده است
 • مجموعه ای از مجموعه های کلاسیک و فیلم های معروف.
 • اخبار و برنامه های ورزشی روزانه ، از جمله بازی های المپیک را تنظیم کنید.
 • محتوای اسپانیایی زبان.

با عضویت Premium ، اساساً یک کارت دسترسی همه جانبه دریافت می کنید. این شامل همه موارد موجود در ردیف رایگان به علاوه:

 • تمام فصل های اصلی طاووس است.
 • دسترسی روز دیگر به فصول فعلی برگشت برنامه های پخش NBC.
 • دسترسی زودهنگام به برنامه های گفتگوی اواخر شب NBC. نمایش امشب با بازی جیمی فالون اوایل ساعت های طاووس و شب دیرهنگام با ست میرز ساعت ۸ پخش می شود. ET – اما این مزایای صرفاً زمانی آغاز می شود که نمایش ها به تولید داخل استودیویی برگردند.
 • دسترسی کامل به کتابخانه نمایش ها و فیلم های طاووس.
 • ورزش های اضافی ، مانند فوتبال لیگ برتر و فینال جام استنلی. [۱۹۶۵۹۰۴۶] طاووس همچنین شامل برنامه های زنده ، از جمله بازی های المپیک تابستانی به تعویق افتاده در توکیو است. رویدادهای انتخابی از بازی های المپیک توکیو و پکن در سطح آزاد از طاووس پخش می شوند.

  در میان سایر ورزش هایی که می توانید در ردیف رایگان طاووس تماشا کنید ، این مسابقات دارای مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده ، مسابقات قهرمانی آزاد زنان و یک بازی پلی آف NFL Wild Card خواهد بود. علاوه بر این ، در ردیف رایگان رویدادهایی مانند مسابقات اسب سه گانه تاج ، عکس های برجسته روزانه از NBC Sports و صدها ساعت مجموعه ورزشی و اسناد درخواستی ، تکرار خواهد گردید.

  ورزشهای سطح اول شامل مسابقات فوتبال لیگ برتر ، پوشش رویدادهای دوچرخه سواری نخبه مانند تور دو فرانسه و لا ووئلا و بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای WWE ، مانند WWE Untold ، جلسات شکسته جمجمه استیو آستین و بهترین مسابقات WrestleMania جان سینا .

  در پایان سال ۲۰۲۱ ، NBCUniversal قصد دارد شبکه ورزشی NBC را منحل کند ، در نهایت برخی از برنامه های آن در طاووس پایان می یابد.

  تا آنجا که برنامه نویسی اخبار باگردید ، طاووس از مارک هایی مانند NBC News ، Sky News ، MSNBC و CNBC استفاده خواهد کرد. این برنامه پخش همزمان پخش اخبار شبانه NBC با لستر هولت و دیدار با مطبوعات با چاک تاد را انجام می دهد. کانال های خبری زنده شامل NBC News Now ، Sky News و NBC / Sky Global News (کانال جدید) می شوند. این کلیپ از امروز ، CNBC ، MSNBC ، E! اخبار ، اخبار شبانه NBC و دیدار با مطبوعات ؛ و به محتوای اصلی از حق رای دادن Meet the Press ، مستندهای تحقیقاتی از جمله فصول کامل Dateline و Lock Up و مستندهای کتابخانه ای از NBC News و CNBC گسترش می یابد.

  این شرکت برای تولیدات اصلی خود معمولاً متکی است به سری های جدید از استعدادهای درخشان با سابقه طولانی در NBC ، مانند تینا فی ، امی پهلر و مندی کالینگ. همچنین با درخواست تجدیدنظر ماندگار بر روی راه اندازی مجدد نمایش ها در فهرست خود شرط بندی می کند. پیش از این خبر از احیای Battlestar Galactica (خود ریبوت سری علمی تخیلی دهه ۱۹۷۰) توسط سام اسماعیل ، خالق آقای ربات و راه اندازی مجدد نسخه های Punky Brewster و Saved by the Bell بود. طبق آخرین مهلت ، NBCUniversal امیدوار است که نسخه جدیدی از The Office را که خود بازسازی گردیده ای از یک سریال انگلیسی بود ، مجدداً راه اندازی کند.

  اما همه برنامه های اصلی طاووس مستقیماً از شجره نامه NBCUniversal سرچشمه نمی گیرد. برخی از عناوین اصلی ، مانند Brave New World ، پروژه های تازه ای فقط برای طاووس هستند.

   http://www.cnet.com/


  اکنون در حال پخش است:
  این را تماشا کنید:

  تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…  ۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت