HBO Max: فیلم ، نمایش ، پخش “رایگان” و هر چیز دیگری که باید بدانید

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 آرم HBO Max روی تلفن

آنجلا لنگ / CNET

HBO Max ، پس از پرتاب پر دست انداز ، در حال ایجاد شتاب است. امسال ، در تمام سال ، HBO Max در حال پخش است فیلم جدید ، اکران تئاتری بدون هیچ هزینه اضافی در همان روز ورود هر فیلم به سینماهای ایالات متحده – In the Heights آخرین جریان فیلم تئاتر است آنجا ، و این آخر هفته آخر تماشای آنلاین آن است. HBO Max همچنین به تازگی اپیزود برتر راه اندازی مجدد Gossip Girl خود را منتشر کرده است و آن را تحریک می کند Sex and the City احیای خود را – به نام And Just Like That … – با تصویر اولیه از ستاره های خود.

اما به HBO Max مراجعه نکنید و به دنبال جریان Black Widow که در تاریخ دیزنی پلاس است و همچنین The Forever Purge که آخر هفته گذشته از یک شرکت دیگر به سینماها آمد ، به جریان بروید. و انتظار نداشته باشید که قسمت های جدید فصل پنجم ریک و مورتی را از شبکه مکس پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید: HBO Max دوره آزمایشی هفتگی خود را به صورت رایگان انجام داده است و آن فیلم های همان روز ، مانند «در بلندی ها» ، فقط در رده های با قیمت بالاتر در دسترس هستند. این بدان معنی است که اگر می خواهید کاملاً همه چیز را در HBO Max تماشا کنید ، از جمله فیلم های همان روز برادران وارنر مانند Matrix 4 یا Dune در اواخر سال جاری – یا باید برای یک اشتراک حداکثر با قیمت کامل پرداخت کنید یا اینکه بفهمید آیا اشتراک منظم HBO شامل ارتقا free رایگان یک حساب Max است.

در اینجا پاسخ به آخرین سوالات بزرگ در مورد HBO Max وجود دارد.

آیا Black Widow در HBO Max در دسترس است؟

نه از روز جمعه ، Black Widow فقط در Disney Plus از طریق مدل Premier Access خود برای مشترکان در دسترس است ، که به پرداخت ۳۰ دلار اضافی به اضافه قیمت عادی اشتراک دیزنی پلاس نیاز دارد.

آیا Fast and Furious 9 یا The Forever Purge در HBO Max است؟

نه ، هنوز نه.

هر دو F9 ، همچنین به عنوان Fast 9 یا The Fast and the Furious 9 شناخته می شوند ، و Forever Purge توسط Universal توزیع می شود.

HBO آنچه را تحت عنوان مجوز پرداخت یك پرداخت با یونیورسال شناخته می شود ، بدین معنی است كه HBO اولین جایی است كه فیلمهای یونیورسال در تلویزیون یا خدمات پخش جریانی نشان داده می شود. اما تا قبل از اینکه فیلم ها ابتدا در سینماها ، سپس بصورت اجاره آنلاین و سرانجام در Blu-ray و DVD برای فروش در دسترس باشند ، به HBO و HBO Max نمی رسند. به طور معمول ، این فیلم های pay-one تقریباً نه ماه پس از اکران در سینما پخش می شوند ، اما هنوز هیچ تاریخی برای F9 یا The Forever Purge اعلام نگردیده است. صرف نظر از این ، این بدان معناست که HBO Max در تلاش است تا آنها را قبل از هر سرویس دیگری ، احتمالاً اواخر امسال یا زمانی اوایل سال آینده ، به جریان بیندازد.

آیا فصل ۵ ریک و مورتی در HBO Max است؟

نه – حداقل ، هنوز نه.

ریک و مورتی فصل ۵ برای اولین بار در ۲۰ ژوئن از شبکه کارتون در بلوک برنامه نویسی بزرگسالان پخش گردید. شبکه کارتون متعلق به همان شرکتی است که HBO Max را اداره می کند و HBO Max جریان گذشته از فصل های ریک و مورتی را پخش می کند.

اما قسمت های جدید فصل پنجم ریک و مورتی در HBO Max پخش نمی شوند. با توجه به ماهیت پیچیده مجوز ، این احتمال وجود دارد که HBO Max فصل پنجم سریال Rick and Morty را تا بعد از پایان فصل دریافت نکند.

در سمت روشن ، Adult Swim کل قسمت از نمایش ۵ سریال ریک و مورتی را در YouTube برای پخش رایگان قرار داد. قسمت های بعدی در آنجا پست نمی شوند ، اما قسمت اول برای تماشای همه آزاد است.

چه فیلم های دیگری به طور هم زمان در HBO Max و سینماها اکران می شوند؟

برادران وارنر. ' فیلم های ۲۰۲۱ قرار است در تاریخ اکران زیر به سینماها و HBO Max اکران شوند:

همه این عناوین در HBO Max در همان روزی که در ایالات متحده به سینما می آیند در دسترس خواهد بود.

چندین فیلم از جمله Mortal Kombat اخیراً آمده و رفته اند. اما همه این فیلم های برادران وارنر چند ماه پس از اکران برای پخش جریانی به HBO Max بازمی گردند. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، بعد از اینکه در ژانویه در پنجره تئاتر خود را ترک کرد ، دوباره برای پخش جریانی به HBO Max بازگشته است.

اما به نظر می رسد سال ۲۰۲۱ به محض ورود به سینماها ، تنها سال پدیده پخش فیلم های جدید با صفحه نمایش بزرگ در HBO Max باگردید. برادران وارنر. ' معاملات اخیر با سینماها این استراتژی به اصطلاح “روز و تاریخ” را نشان می دهد – زمانی که یک فیلم در همان روز در سینماها و HBO Max اکران می شود – تا سال ۲۰۲۲ ادامه نخواهد یافت. به عنوان مثال ، برادران وارنر. معامله با شرکت مادر Regal Cinema ترتیب داده گردیده برای یک “پنجره” ۴۵ روزه فقط در سینماها از سال ۲۰۲۲ ، به این معنی که تئاترها حداقل یک ماه و نیم فرصت دارند فیلم های جدید را بدون هیچ گونه رقابت از طریق سرویس پخش فیلم های جدید به نمایش بگذارند.

فیلم های جدید برادران وارنر چه ساعتی می رسند؟ چه زمانی ناپدید می شوند؟

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر در روز پخش در ساعت ۱۲:۰۱ صبح PT / 3: 01 بامداد ET برای پخش در مکس در دسترس قرار می گیرند. اما زمان فیلم های دیگر ممکن است متفاوت باگردید ، بسته به اینکه اولین اکران های سینمایی در سالن ها انجام می شود. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، در ساعت ۹ صبح PT / ظهر ET در تاریخ ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت زیرا اولین سالن های نمایش آن روز بود.

فیلم ها برای پخش در HBO Max به مدت ۳۱ روز در دسترس خواهند بود. به طور کلی انتظار می رود که آنها ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر از سرویس خارج شوند. PT در آن روز ۳۱st.

همه فیلم های برادران وارنر که در این مدل “ترکیبی” در HBO Max منتشر گردیده اند ، با وضوح ۴K Ultra HD و کیفیت تصویر HDR برای تماشا در دسترس خواهند بود ، حتی اگر این قالب ها هنوز برای کتابخانه Max کامل استاندارد نباشند. [۱۹۶۵۹۰۰۷] آیا تماشای این فیلم های نمایشی جدید در HBO Max هزینه بیشتری دارد؟

شماره همه چیز در برادران وارنر. ' ۲۰۲۱ فیلم جدید در HBO Max بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکان در دسترس خواهد بود – به عبارت دیگر ، احساس راحتی می کند. از آنجا که HBO Max یک دوره آزمایشی رایگان ندارد ، یا باید با عضویت در عضو شوید و یا اشتراک موجود HBO را برای اضافه کردن Max ارتقا دهید.

اگر قبلاً HBO از یک ارائه دهنده تلویزیون یا یک شرکت فناوری دارید یا هزینه HBO اکنون را پرداخت کرده اید ، ممکن است بتوانید بدون هزینه اضافی به Max ارتقا دهید – این بستگی دارد که آیا HBO Max با معامله خاص شما معامله کرده است ارائه دهنده. و برخی از مشتریان AT&T معاملات دارند تا حداکثر را در برنامه های خدمات خود قرار دهند. به بخش “چگونه HBO Max را دریافت کنم اگر قبلاً هزینه HBO را پرداخت کرده ام؟” مراجعه کنید. برای جزئیات بیشتر

در مورد HBO Max با تبلیغات چه چیزی باید بدانم؟

HBO Max با تبلیغات نسخه ارزانتر و با پشتیبانی تبلیغات HBO Max است. این در ژوئن در ایالات متحده راه اندازی گردید. این اشتراک ۱۰ دلار در ماه ۵ دلار تخفیف ماهانه در مقایسه با Max بدون تبلیغ است. در عوض ، شما تبلیغاتی را با برخی برنامه ها و سایر تبلیغات در جای دیگر خواهید دید ، مانند زمانی که پخش را متوقف می کنید یا در صفحاتی که مجموعه نمایش ها و فیلم ها را تصحیح می کنند.

تقریباً همه موارد را می توانید در HBO Max به عنوان مشترک پشتیبانی گردیده از تبلیغ تماشا کنید ، با یک استثنا exception عمده: در طبقه ارزان تر ، هیچ یک از فیلم های جدید برادران وارنر که همان روزی که به سینما می آیند پخش نمی شوند ، ندارند. اگر می خواهید آن فیلم ها را در طول ۳۱ روز پخش در تئاتر در مکس پخش کنید ، باید در یک سطح بدون تبلیغات گران قیمت مشترک شوید.

با این حال ، فیلم های برادران وارنر در نهایت در مکس قرار می گیرند نسبتاً سریع پس از پایان کار در سینماها. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، حدود ۵ ماه پس از اولین نمایش در ماه مه دوباره به مکس بازگشت.

ردیف ارزان تر به شما امکان می دهد سایر موارد را در سرویس تماشا کنید.

HBO Max متعهد گردیده است که میزان تبلیغات را پایین نگه دارد. این شرکت می گوید میزان تبلیغات آن – یا میزان تبلیغاتی که هر ساعت تماشا می کنید – به طور متوسط ​​کمتر از چهار دقیقه خواهد بود. انواع مختلف برنامه نویسی تبلیغات متفاوتی خواهد داشت ، بنابراین ممکن است بسته به آنچه تماشا می کنید مقداری که مشاهده می کنید متفاوت باگردید. اما HBO Max گفته است که متعهد است متوسط ​​بار تبلیغ را زیر چهار دقیقه حفظ کند تا کمترین میزان در صنعت پخش باگردید و قصد دارد رفتار و تعامل کاربر را کنترل کند تا مطمئن شود که زیر این آستانه است.

نسخه های اصلی HBO – یعنی برنامه هایی که برای شبکه های سنتی HBO ایجاد گردیده اند – در هنگام پخش دچار وقفه تجاری نمی شوند. آنها ممکن است پیش از شروع تبلیغات کوتاه دیگری برای برنامه نویسی HBO داشته باشند که حتی برای افرادی که هزینه HBO Max بدون آگهی را پرداخت می کنند استاندارد است اما شما معاملات تجاری را نمی بینید. و این احتمال وجود دارد که برخی از قالب های تبلیغاتی غیر متعارف ، مانند تبلیغات مکث ، با نسخه های اصلی HBO نیز نشان داده شوند. اما HBO Max قرار نیست با وقفه های تبلیغاتی سنتی نسخه های اصلی HBO را مختل کند.

با این حال ، نسخه های اصلی HBO Max – یعنی برنامه هایی که برای سرویس HBO Max ایجاد گردیده اند اما برای شبکه سنتی نیستند – ممکن است در واقع وقفه های تبلیغاتی در نمایش ها درج گردیده باگردید. این موارد شامل موارد خاص مانند جمع مجدد دوستان ، مجری پرواز و سایر موارد است.

و نمایش های دارای مجوز مانند Friends و The Big Bang Theory که در اصل با وقفه های تبلیغاتی ایجاد گردیده اند ، دارای تبلیغات خواهند بود. به گفته جولیان فرانکو ، نایب رئیس مدیریت محصول در HBO Max ، كه به پیشبرد توسعه محصول ردیف كمك كرد ، HBO Max ممكن است تبلیغات را در هر مرحله تبلیغ قرار ندهد.

آیا HBO Max یک دوره آزمایشی رایگان دارد؟

دیگر نه. HBO Max استاندارد نسخه آزمایشی یک هفته ای رایگان خود را در دسامبر حذف کرد. اما گاهی اوقات تبلیغات تبلیغاتی و بسته های پیشنهادی را ارائه می دهد. (به بخش بعدی مراجعه کنید.)

آیا اگر HBO منظم داشته باشم آیا HBO Max “رایگان” می گیرم؟

برخی از افرادی که قبلاً اشتراک HBO را دارند ، می توانند قفل HBO Max را بدون هیچ هزینه اضافی باز کنند ، اما همه نه. تقریباً ۲۰۰،۰۰۰ مشترک عادی HBO در ایالات متحده واجد شرایط ارتقا H HBO Max نیستند. همه اینها به این بستگی دارد که کدام شرکت اشتراک منظم HBO شما را فراهم می کند.

اما بسیاری از توزیع کنندگان HBO Max ، به لطف معاملات HBO Max که با آنها انجام گردیده است ، بدون هیچ گونه هزینه اضافی قفل آپدیت HBO Max را برای مشتریان فعلی HBO و قدیمی HBO Now باز می کنند. اگر قبلاً هزینه HBO را از طریق زیر پرداخت کرده اید ، بدون هزینه اضافی واجد شرایط ارتقا H HBO Max هستید:

اگر قبلاً هزینه اشتراک HBO را از طریق Roku پرداخت کرده اید (یعنی از طریق کانال Roku) ، باید آن را لغو کنید مشترک شوید و سپس برای HBO Max خود ثبت نام کنید تا بتوانید به Max دسترسی پیدا کنید.

HBO Max چقدر هزینه دارد؟

HBO Max 15 دلار در ماه است بدون تبلیغات یا ۱۰ دلار در ماه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. این یک دوره آزمایشی رایگان ندارد ، اما اگر پیش پرداخت طولانی مدت را انجام دهید ، شرکت گاهی اوقات تخفیف می دهد. به عنوان مثال ، قبل از راه اندازی ، افرادی که خدمات خود را در HBOMax.com سفارش داده اند ، قفل یک معامله تخفیف را باز کردند که قیمت را برای سال اول به ۱۳ دلار در ماه کاهش داد. برخی از مشتریان همچنین می توانند آزمایش های رایگان تخصصی را دنبال کنند ، که گاهی اوقات به خرید یک تلویزیون یا محصول دیگر با تکنولوژی مرتبط است.

AT&T ، شرکت مادر هر دو HBO Max و Warner Bros. ، همچنین ماتریس تبلیغاتی پیچیده ای را برای HBO Max برای مشتریان خود ارائه می دهد. برخی از مشتریان AT&T حداکثر را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت می کنند ، در حالی که دیگران واجد شرایط یک ماه ، سه ماه یا یک سال استفاده آزمایشی رایگان هستند. بهترین هدف شما برای اینکه بفهمید آیا واجد شرایط هستید ، بررسی حساب کاربری شما است یا برنامه AT&T من ، اما CNET همچنین شرایط صلاحیت AT&T را برای تبلیغات HBO Max خود ذکر کرده است.

در مقایسه با سرویس های جریان رقیب ، قیمت ۱۵ دلار در ماه بدون آگهی HBO Max ممکن است زیاد احساس کند. دیزنی پلاس ماهیانه ۸ دلار و اپل تی وی پلاس ۵ دلار است ، اگرچه آزمایش های رایگان را برای هر کسی که یک ابزار جدید اپل خریداری کرده است ادامه می دهد. اما قیمت HBO Max نزدیک به محبوب ترین برنامه Netflix است که ۱۴ دلار است.

چگونه می توانم HBO Max را از تلویزیون تماشا کنم؟ چه دستگاه هایی از Max پشتیبانی می کنند؟

از آنجا که HBO Max یک کانال نیست ، برای تماشای آن در بزرگترین صفحه نمایش در خانه خود ، باید یک تلویزیون متصل به اینترنت داشته باشید. اما HBO Max برنامه های مختلفی را برای دستگاه ها اعم از تلویزیون و گجت های موبایل در نظر گرفته است.

  • اکثر دستگاه های اپل که می توانند از HBO Max پشتیبانی ویدئو کنند – iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV 4K و Apple TV HD. با این حال ، مشتریانی که مدل های نسل دوم و سوم Apple TV دارند باید محتوای HBO Max را از iPhone یا iPad خود با AirPlay به تلویزیون منتقل کنند.
  • سیستم عامل Android Google برای تلفن ها و رایانه های لوحی دارای برنامه ای برای دستگاه های Android TV است ، Chromebook ، Google Chromecast و دستگاه های داخلی Chromecast نیز از HBO Max پشتیبانی می کنند.
  • سیستم های PlayStation 4 سونی می توانند برنامه HBO Max را از طریق فروشگاه PlayStation بارگیری کنند.
  • کنسول های بازی Xbox One مایکروسافت دارای برنامه HBO Max از طریق فروشگاه مایکروسافت هستند.
  • تلویزیون های هوشمند متصل به اینترنت سامسونگ را انتخاب کنید – مدل هایی از ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ – می توانید HBO Max را مستقیماً بارگیری و خریداری کنید.
  • Amazon Fire دستگاه های تلویزیون و تبلت های Fire از برنامه HBO Max پشتیبانی می کنند.
  • دستگاه های Roku از HBO Max برای پخش جریانی و ثبت نام در سرویس به عنوان کاربر جدید پشتیبانی می کنند.

چگونه می توانم برای HBO Max ثبت نام کنم؟

ساده ترین راه برای دریافت HBO Max ثبت نام مستقیم در hbomax.com است.

در دستگاه های اپل ، HBO Max یک برنامه iOS برای iPhone و iPad دارد که به شما امکان می دهد از طریق خرید درون برنامه ای وارد سیستم شوید و پرداخت کنید. اپل همچنین HBO Max را در برنامه تلویزیونی خود ادغام می کند ، که به شما امکان می دهد کانال های خاص جریان را برای تماشای آنها در یک مکان جمع کنید.

از طریق Google ، HBO Max برنامه ای برای تلفن ها و رایانه های لوحی Android در فروشگاه Google Play دارد و شما می توانید با خرید درون برنامه ای در برنامه ثبت نام کنید. همچنین می توانید HBO Max را در Android TV ، Chromebook و Google Chromecast پخش جریانی کنید. اگر قبلاً از طریق Google Play در HBO Now مشترک گردیده اید ، به طور خودکار می توانید بدون هیچ گونه هزینه اضافی به HBO Max وارد شوید و از طریق Google همچنان صورتحساب دریافت می کنید. و YouTube TV ، سرویس پخش تلویزیونی پولی که توسط YouTube YouTube کار می کند ، HBO Max را نیز حمل خواهد کرد.

Roku همچنین به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از سیستم پرداخت آن ، Roku Pay ، مستقیماً در دستگاه های خود در HBO Max ثبت نام کنند. و افرادی که تلویزیون های هوشمند سامسونگ دارند و از برنامه HBO Max پشتیبانی می کنند می توانند به طور مستقیم در آنجا نیز ثبت نام کنند.

نمایش ها و فیلم ها: چه چیز دیگری می توانم تماشا کنم؟

به طور کلی ، HBO Max شامل تمام نمایش ها و فیلم ها در HBO ، به علاوه مجموعه ای از محتوای دارای پروفایل بالا ، مانند Friends ، The Big Bang Theory ، ریک و مورتی و South Park. این برنامه نویسی اصلی منحصر به فرد را در بالای آن لایه بندی می کند. و تمام فیلم های نمایشی برادران وارنر ۲۰۲۱ همان روز اکران در سینماها در Max پخش می شوند که برای پخش ۳۱ روزه و بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس هستند.

اکنون که سرویس فعال است ، راهی آسان برای دیدن آنچه بدون ثبت نام در دسترس است ، خدمات جستجوی کاتالوگ شخص ثالث مانند Reelgood است.

ساده ترین قسمت کاتالوگ برای فهمیدن خود HBO است. HBO Max شامل همه موارد موجود در HBO معمولی است ، بنابراین این بدان معنی است که تمام فیلم های نمایشی که از کانال می آیند و می روند. قسمت های جدیدی از همه سریال های HBO ، مانند Euphoria و Last Week Tonight با جان الیور. و فصل های گذشته آن برنامه ها و همچنین کاتالوگ کامل HBO ، مانند بازی تاج و تخت ، دره سیلیکون ، Veep و The Wire. به علاوه تمام فیلم های اصلی ، مستند و ویژه HBO.

فیلم ها بخش مهمی از فهرست هستند. و هر فیلمی که برای تماشای آن در شبکه سنتی HBO موجود باگردید ، برای پخش در HBO Max نیز در دسترس خواهد بود.

فراتر از آن ، HBO Max خود را با محتوای بیشتر از آنچه در HBO معمولی می یابید ، در اصل با همان قیمت پر کرده است. این سرویس میلیاردها دلار به بودجه خود برای برنامه های اصلی و معاملات گران قیمت برای پخش عناوین از DC ، Studio Ghibli و مجموعه معیارها و همچنین نمایش های معروف مانند Friends ، South Park ، The Big Bang Theory ، Rick و Morty ریخته است. ، دکتر کی و قسمت های جدید Adventure Time.

Max Originals این سرویس همچنین نمایش ها و فیلم های جدید ، اختصاصی را ارائه می دهد. برخی از محبوب ترین نسخه های اصلی Max تاکنون: Justice League Snyder Cut ، که در ماه مارس منتشر گردید. The Flight Attendant ، یک مجموعه هیجان انگیز کمدی با بازی Kaley Cuoco ؛ بزرگ گردیده توسط گرگ ها ، یک مجموعه علمی تخیلی از فیلمساز مشهور ریدلی اسکات ؛ و جادوگران ، راه اندازی مجدد کتاب کلاسیک رولد دال و فیلم ۱۹۹۰ ، با بازی اوکتاویا اسپنسر و آن هاتاوی.

HBO Max همچنین پادکستهایی را در کتابخانه خود که به برنامه نویسی خود پیوند داده گردیده است ، در امتداد همسفر پادکست سال گذشته در مینی سریال چرنوبیل ، دارد. به عنوان مثال ، توسط گرگ ها بزرگ گردیده است ، اکنون یک پادکست در Max موجود است.

HBO Max چه موقع جاهای دیگر را راه اندازی می کند؟

HBO Max 27 مه ۲۰۲۰ ، در ایالات متحده راه اندازی گردید.

 دوستان

HBO Max با واسطه ای معامله ۴۲۵ میلیون دلاری را برای همه قسمت های سریال Friends در دهه ۹۰ اعلام كرد كه از Netflix خارج گردید و در هنگام راه اندازی جریان HBO Max را شروع كرد.


NBC

اولین توسعه بین المللی HBO Max در اواخر ژوئن در ۳۹ منطقه در امریکای لاتین و کارائیب انجام گردید. این مناطق شامل آنگویلا ، آنتیگوا ، آرژانتین ، آروبا ، BVI ، باهاما ، باربادوس ، بلیز ، بولیوی ، برزیل ، جزایر کیمن ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، کوراسائو ، دومنیکا ، جمهوری دومنیکن ، اکوادور ، السالوادور ، گرنادا ، گواتمالا ، گویانا است. ، هائیتی ، هندوراس ، جامائیکا ، مکزیک ، مونتسرات ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، سنت کیتس و نویس ، سنت لوسیا ، سنت وینسنت ، سورینام ، ترینیداد و توباگو ، ترک ها و کایکوس ، اروگوئه و ونزوئلا.

پس از آن ، برنامه های پخش جریانی با مارك HBO در اروپا – از جمله Nordics ، اسپانیا ، اروپای میانه و پرتغال – قرار است در اواخر امسال به HBO Max ارتقا پیدا كنند.

HBO Max دارای چه ویژگی های محصول است؟

HBO Max در یک ویژگی مورد انتظار برای هر کسی که قبلاً از HBO Go استفاده می کرد ، بارگیری هایی را برای برنامه های تلفن همراه خود انجام داده است.

HBO Max به شما امکان می دهد همزمان به سه دستگاه مختلف جریانی کنید. برای مقایسه ، دیزنی پلاس به چهار جریان همزمان اجازه می دهد و نت فلیکس بسته به میزان پرداختی شما در هر ماه بین یک تا چهار مورد را مجاز می داند.

همچنین می توانید برای جدا کردن توصیه ها برای اعضای مختلف خانواده ، حداکثر پنج نمایه ایجاد کنید ، همچنین دارای حساب های کودکان است که با وارد کردن پین قفل آنها باز می شود. این کنترل های والدین به مادران و پدران اجازه می دهد تا براساس بلوک هایی مانند PG و TV-14 ، سطح بلوغ برنامه هایی را که نمایه هر بچه می تواند به آنها دسترسی داشته باگردید تنظیم کنند.

یکی دیگر از عناصر گمگردیده: HBO Max برای بیشتر فهرست خود وضوح تصویر ۴K و کیفیت تصویر با دامنه دینامیکی بالا ارائه نمی دهد. استثنا همه فیلم های نمایشی است که برادران وارنر همان روز سینماها در HBO Max اکران می کنند. همه این فیلم ها در ۴K Ultra HD و HDR در دسترس خواهند بود.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت