CDC می گوید ، یادگیری حضوری باید در اولویت مدارس در پاییز امسال باشد

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1268258062

گتی ایماژ
برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

با توجه به راهنمایی های به روز گردیده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، بازگشت کودکان به کلاس بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون ، باید در اولویت پاییز امسال باگردید.

CDC با تأكيد بر اينكه اقدامات پيشگيرانه COVID-19 “نبايد دانش آموزان را از يادگيري شخصي خارج كند” ، دستورالعمل خود را در روز جمعه تغيير داد. با این حال ، ماسک ها باید در سنین ۲ سال به بالا که کاملاً واکسینه نگردیده اند ، استفاده شود ، دانش آموزان باید یک فاصله فیزیکی ۳ فوت از یکدیگر داشته باشند ، و شستن دست ، ضد عفونی و سایر اقدامات پیشگیری برای مقابله با شیوع بیماری باید انجام شود. ویروس کرونا.

اگر مدارس نتوانند با مقدار توصیه گردیده فاصله فیزیکی بازگشایی شوند ، “از راهکارهای پیشگیری از لایه” برای محافظت از کسانی که واکسینه نگردیده اند ، باید استفاده شود ، اما یادگیری حضوری باید ادامه یابد ، چنین استراتژی هایی می تواند شامل آزمایش COVID ، ردیابی تماس ، اطمینان از تهویه مناسب و آموزش آداب تنفسی باگردید.

بخش قابل توجهی از جمعیت K-12 قادر به دریافت واکسن COVID-19 نیستند ، زیرا واکسن های مورد تایید است. فقط برای سنین ۱۲ سال به بالا . برای کسانی که می توانند ، CDC می گوید واکسیناسیون باید در مدارس ترویج شود. هنگام واکسیناسیون و عوارض جانبی پس از گرفتن عکس ، به دانشجویان و خانواده ها باید غیبت موجهی داده شود.

در راهنمای جدید ، CDC همچنین بر نیاز به مکانها برای نظارت بر انتقال COVID-19 و پوشش واکسیناسیون و نیز مشاهده شیوع بیماری که راهنمایی تصمیمات مدارس در زمینه اقدامات پیشگیری است ، تأکید می کند.

“این راهنمای CDC به منظور تکمیل – جایگزینی نیست – CDC گفت: “قوانین ، قوانین و مقررات بهداشت و ایمنی فدرال ، ایالتی ، محلی ، سرزمینی یا قبیله ای كه مدارس باید از آنها پیروی كنند.” بسیاری از کارشناسان می گویند کودکان از یادگیری در کلاس بهره مند می شوند و اگر قادر به حضور در مدرسه نباشند از تحصیلات کامل بهره مند نخواهند گردید. علاوه بر این ، معلمان در اکثر ایالت ها به خبرنگاران مأموریت دارند و اغلب اولین افرادی هستند که علائم کودک آزاری را مشاهده می کنند. همچنین این موقعیت وجود دارد که یادگیری حضوری می تواند باعث گسترش شیوع COVID-19 شود. اگرچه بعید به نظر می رسد که کودکان به گردیدت از ویروس کرونا رنج ببرند ، اما می توانند آن را شیوع دهند و برای خانواده و اعضای جامعه آسیب پذیرتر به خانه ببرند.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا یک ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت