Hulu: 10 بهترین فیلم برای دیدن امشب

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 merlin-183242934-3040bd63-1075-4f29-aece-5aa0a70035c4-superjumbo

Kristen Wiig و Annie Mumolo در بارب و استار به Vista Del Mar بروید.


Lionsgate

این هفته در هولو شاهد ورود خارق العاده جدید بارب و استار برو به ویستا دل مار (۲۰۲۱) است. به نظر می رسد کمدی جدید کریستن ویگ و آنی مومولو ، نویسندگان همکار Bridesmaids ، زیر رادار رفته است – البته همه گیری کمکی نکرد ، اما متأسفانه منجر به لغو اکران تئاتر فیلم گردید. خوشبختانه ، این فیلم فوق العاده احمقانه روز جمعه به هولو برخورد می کند ، با حضور مومولو و ویگ به عنوان عنوان اصلی بارب و استار ، بهترین دوستانی که در فلوریدا تخلیه می شوند ، اما ناخواسته در یک نقشه شیطانی قرار می گیرند.

همچنین روز جمعه در دنیایی می آید … (۲۰۱۳) ، یک جواهر کمدی با بازی دریاچه بل که نویسندگی و کارگردانی را نیز بر عهده دارد. این فیلم دختر ۳۰ ساله “پادشاه صداگذاری” را دنبال می کند ، کاری که پدر وی در سایه او قرار دارد. در کنایه جالب سرخپوشانه خود را به این گوشه جذاب هالیوود منتقل کنید.

اوایل ژوئیه شاهد ورود تازه واردان بود ، از جمله Beetlejuice (1988) ، Bohemian Rhapsody (2018) ، Fargo (1996) و Whip It (2009). Bill & Ted Face the Music (2020) و مستند جدید Questlove ، Summer of Soul نیز اخیراً پخش گردیدند. برای اطلاعات بیشتر ، لیست بهترین نسخه های اصلی Hulu را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید : ۳۸ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای Hulu | هر آنچه برای ورود به سیستم Hulu باید بدانید

بهترین فیلم های اصلی Hulu

مستند

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت