بررسی Nerdytec Couchmaster Cycon 2: یک مرکز فرماندهی بازی برای کاناپه شما

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nerdytec-cycon-2

استاد بازی کاناپه خود باشید.


جاش گلدمن / CNET

من وقتی روی نیمکت هستم با یک کنترلر بازی می کنم و وقتی که پشت میز کارم بازی می کنم با صفحه کلید و ماوس. من قطعاً دومی را به اولی ترجیح می دهم ، و معمولاً این کار را نشسته بر لبه کاناپه خود خمیده روی صفحه کلید و ماوس روی میز قهوه ام انجام می دهم. ایده آل نیست ، اما جواب می دهد. Couchmaster Cycon 2 سه تکه از Nerdytec گزینه بهتری است و گرچه بزرگ و تا حدی گران است ، اما به شما فضای نشستن ، پخش گردیدن و بازی راحت را برای ساعت ها می دهد.

Cycon 179 دلاری ۲ ( ۱۴۶ £ ، ۲۳۹ دلار استرالیا ) مانند یک میز غول پیکر است ، اما در بالای دو بالشتک کف قرار گرفته در یک میکرو الیاف صاف قرار دارد. قطعه میز ۲٫۷ فوت (۸۲ سانتی متر) طول و ۱۳ اینچ (۳۳ سانتی متر) عمق دارد. فقط کافی است تا بتوانید با یک صفحه کلید در اندازه کافی به ماوس دهید. با این حال ، من توصیه می کنم با یک صفحه کلید در اندازه TKL یا کوچکتر بروید ، زیرا با صفحه کلید بزرگتر کمی دست و پا چلفتی احساس می شود.

نشستن بین کوسن ها و گیر افتادن به اصطلاح ، کمی ناجور هم است. Nerdytec شامل نوارهای Velcro است که می توانید آنها را به صفحه کلید یا یک کنترل کننده متصل کنید تا در هنگام قرار گرفتن در موقعیت مناسب قرار بگیرند و در جلوی بالشتک سمت راست جیب موس قرار دارد. هنگامی که میز در محل قرار گرفت ، شما می توانید آرام بنشینید و آرام باشید و میکروفیبر برای جلوگیری از سر خوردن آن کافی است.

 nerdytec-couchmaster-cycon2

یک هاب USB چهار پورت برای وسایل جانبی در میز وجود دارد.


جوش گلدمن / CNET

میز دارای شش پورت USB 3.0 است: دو در بالا و چهار در داخل. به سادگی پنل های متصل گردیده مغناطیسی در پایین میز را بیرون آورده و صفحه کلید و ماوس خود را به پورت های داخلی USB متصل کنید. در قسمت بالا و کناره ها کابل های عبور وجود دارد و در داخل آن پست های مدیریت کابل قرار دارد تا سیم های شما گره نخورند.

یک کابل با طراحی خاص Couchmaster را به کامپیوتر (یا کنسول) و منبع تغذیه اختیاری متصل می کند. برق اضافی به شما امکان می دهد تلفن یا سایر دستگاه های خود را با یکی از دو درگاه USB نصب گردیده در بالا شارژ کنید.

 nerdytec-couchmaster-cycon2-2

می توانید از هاب داخلی صفحه کلید یا ماوس سیمی استفاده کنید ، یا کابل یک دانگل بی سیم را در بالای میز اجرا کنید .


جاش گلدمن / CNET

بالشتک سمت چپ دارای چند جیب در خارج است بنابراین می توانید تلفن یا تلویزیون خود را از راه دور راحت نگه دارید یا لوازم جانبی دیگر را نگه دارید. Nerdytec همچنین پایه های تلفن و تبلت را برای میز ، زیرسیگاری و صفحه موس که در تمام طول میز کار می کند ، می فروگردید. اما هیچ هدفون یا قلاب وجود ندارد ، که به نظر می رسد یک دست نخورده باگردید.

بالشتک های مموری فوم به شما مکانی راحت برای استراحت بازوها هنگام بازی می دهند. و وقتی من از آنها استفاده نمی کردم ، بچه هایم یکدیگر را با هم چوب می زدند ، که این موضوع من را به آخرین نکته می رساند. هر سه قطعه بزرگ هستند ، بنابراین اگر Cycon 2 قرار نیست روی کاناپه شما زندگی کند یا فضای بازی اختصاصی ندارید (من ندارم) ، برای ذخیره کردن آنها به فضای خاصی نیاز خواهید داشت .

اگرچه Couchmaster Cycon 2 نیازی به ضرورت نیست ، اما طراحی و ویژگی های آن به تجربه بازی فوق العاده ای برای هر کسی که ترجیح می دهد با صفحه کلید و ماوس به جای کنترلر وارد جنگ شود یا راهی راحت می کند ، می افزاید. مبادله بین این دو. پاداش: Cycon 2 همچنین می تواند به عنوان میز لپ تاپ برای کاناپه شما در هنگام بازی استفاده نشود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت