این ایرپاد های جایگزین عالی و عالی AirPods Pro را تنها با پرداخت ۳۵ دلار تهیه کنید

2021-07-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هدفونهای Edifier TWS 330NB نیز به رنگ مشکی موجود است.


David Carnoy / CNET

من چندین بودجه بی سیم واقعی را آزمایش کرده ام و در Edifier TWS 330NB جدید با این معامله روبرو گردیده ام که یک فروشنده در آمازون با تخفیف کمی بیش از ۳۵ دلار با ۳۰ درصد فوری تخفیف این معامله به همان خوبی است که می توانید برای یک جفت هدفون بی سیم واقعی “ارزان” بدست آورید. توجه داشته باشید که آنها در یک صفحه محصول دیگر آمازون به قیمت ۶۰ دلار می فروشند – بله ، کمی گیج کننده است ، اما به نظر می رسد این دو محصول یکسان هستند.

در حالی که جوانه های TWS 330NB حسگر ندارند هنگامی که موسیقی را از گوش خود خارج می کنید ، به طور خودکار مکث می کند ، کیفیت صدای بسیار خوبی در ازای هزینه ، حذف نویز فعال مناسب با حالت شفافیت و تماس صوتی ثابت دارد (در هر جوانه سه میکروفن برای حذف نویز و سر و صدا دارند) کاهش در هنگام مکالمه).

بیشتر بخوانید : بهترین هدفون بی سیم واقعی بی سیم زیر ۱۰۰ دلار برای سال ۲۰۲۱

آنها به خوبی در گوش من قرار می گیرند – در اصل کلون های AirPods Pro هستند – و در عین حال لمس کنترل ها کمی محدود هستند ، با استفاده از برنامه Edifier Connect برای iOS و Android قابل برنامه ریزی هستند (همچنین می توانید سطح حساسیت به لمس را تنظیم کنید). آنها دارای درجه IP54 هستند ، این بدان معنی است که ضد پاشش و گرد و غبار هستند و عمر باتری چهار ساعت با خاموش گردیدن صدا و پنج ساعت خاموش بودن آن (در سطح متوسط ​​صدا) ارزیابی می شود. این فقط مشکلی نیست ، اما شما در مورد شارژ دو هزینه اضافی دریافت می کنید.

من فکر نمی کنم این معامله طولانی مدت باگردید زیرا به نظر می رسد فروشنده از عرضه محدودی برخوردار است ، اما اگر شما ارزش این را داشته باشید که با این قیمت بدست آورید

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت