نشت سامسونگ کهکشان: به نظر می رسد تلفن ها ، ساعت ها ، گوشواره ها برای اوت ۲۰۲۱ رویداد بسته بندی نشده تنظیم شده است

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 شایعه Samsung Galaxy Z Fold 3

شما باید بدانید که چه زمانی باید آنها را تا کنید.


عکس صفحه توسط CNET

مراقب هستید که ۳۶۰ درجه نگاه کنید که به نظر می رسد جدیدترین تلفنهای تاشو ، ساعتهای هوشمند و محافظ گوش سامسونگ چیست؟ ایوان بلاس ، خبرچین معروف توییتر خوشحال است که این امر را الزام می کند.

Blass ، که دستگیره توییتر آنevleaks است ، جمعه شب چند عکس متحرک متحرک زیبا برای طرفداران سامسونگ ارائه داد ، همراه با یادداشت ساده “#GalaxyUnpacked 11 August 2021”.

البته این نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد در ماه آینده در یک رویداد بسته بندی نگردیده ، ابزارهای برجسته را تبلیغ کند . این رویداد به دنبال شاخه های بسته بندی نگردیده ای است که در آوریل ، مارس و ژانویه کاهش یافت.

به نظر می رسد GIF های قابل انعطاف ارسال گردیده توسط Blass تلفن های شایعه گردیده Galaxy Z Fold 3 ، Z Flip 3 و S21 FE 5G را نشان می دهد. ساعت های هوشمند Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic ؛ و Galaxy Buds 2 هدفون بی سیم. نگاهی به رنگ های مختلف و در مورد ابزارهای مچ زده ، چند صفحه ساعت مختلف می اندازیم.

اوایل نشت Z Fold 3 نشان می دهد كه این تلفن از یك دوربین جلوی مخفی گردیده در زیر صفحه خود ، دوربین های عقب تصفیه گردیده و پشتیبانی از نسخه “Fold Edition” S Pen برخوردار است. اصلاحات ظاهری طراحی در Z Flip 3 شامل یک طرح جدید رنگی دو رنگ و یک صفحه نمای خارجی بزرگتر برای زمان خاموش بودن تلفن است.

گزارش گردیده که Galaxy Watch 4 شامل تغییر استفاده از Tizen به جای استفاده از Android Wear OS با One UI 3.x در بالا است. همچنین گفته می شود سامسونگ از ویژگی های جدید SmartThings مانند پیشنهاد واکی تاکی شبیه اپل واچ استفاده خواهد کرد.

در اینجا طعم و مزه GIF های دور و بر ابزار ارسال گردیده توسط Blass را مشاهده می کنید. بقیه را می توانید در توییتر مصرف کنید. سامسونگ بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت