بیوه سیاه: آیا صحنه پس از تیتراژ فیلم را واگرد می کند؟ و س .الات بیشتر WTF

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کدام بیوه کدام؟


مارول

Black Widow یک هیجان ابرقهرمانانه نرم و لطیف با بازیگران عالی است ، اما اولین فیلم مارول طی دو سال باعث ایجاد چند سوال می شود. معامله با Taskmaster چیست؟ آیا صحنه پس از تیتراژ کل فیلم یک شخصیت را خراب می کند؟ چند منبع جیمز باند در آنجا وجود دارد؟ و آیا هرگز خواهیم دید که اسکارلت جوهانسون دوباره این حالت را انجام دهد؟

جمعه بیست و نهم ژوئیه در سینماها و در دیزنی پلاس ، بیوه سیاه هم یک پیش درآمد و هم یک ماجراجویی انفرادی برای قاتل تبدیل گردیده به جوهانسون است. بنابراین به اندازه برخی فیلم های دیگر این مجموعه با پیوند به بقیه جهان سینمایی مارول سرشار نیست (خوب ، حداقل تا صحنه پس از تیتراژ ، اشاره به آینده MCU). اما این تریلر نرم افزاری جاسوسی هنوز چند نکته برای تأمل دارد. جلیقه ابزار خود را زیپ کنید ، بهترین حالت ابرقهرمانی خود را بکشید و در جستجوی پاسخ ها شرکت کنید. هگردیدار: اسپویلرها در همه جا!


استودیوهای مارول

چگونه زنان بیوه فرار کردند؟

در پایان فیلم ، ناتاشا و خانواده جانشین او اتاق قرمز را خراب کردند ، بیوه های سیاه را آزاد کردند و همه برای شروع زندگی جدید آماده گردیده اند. هورا حالا تنها کاری که باید بکنند این است که دور شوند. پیاده. با ناوگان SUV که بر روی آنها قرار گرفته است. می بینیم که ناتاشا در صحنه آخر دوباره مخفی می شود ، پس خانواده و بیوه ها چه کردند؟ در آن هواپیمای شناور فانتزی سراغ دارید؟ در پشت برخی از لاشه ها پنهان شوید تا اینکه ارتش افراد متخصص بسیار آموزش دیده منصرف گردیدند و به خانه خود رفتند؟ اگر دو تا از بیوه ها بخواهند پشت همان تکه سوزانده گردیده هلیکر مخفی شوند ، چه می شود؟ اگر دو نفر شروع به دویدن در یک راستا کنند ، چه می شود؟ آیا سلام ناجور است؟

ناتاشا هیچ بینی ندارد. او چگونه بو می کند؟

ناتاشا با قطع عصب بویایی خود و اتصال کوتاه شستشوی مغزی مبتنی بر فرمون ، درایکوف را کتک می زند. بنابراین در Infinity War و Endgame ، آیا ناتاشا هیچ حس بویایی ندارد؟ و چرا موفقیت مأموریت به خرد گردیدن بینی خود متکی است؟ آیا بوی … استعاره می دهیم؟

اسکارلت جوهانسون برای خطر بینی دارد.


مارول

چند منبع از جیمز باند را می توانید پیدا کنید؟

صحبت با همكار من شان كین ، كیت شورتلند كارگردان بیوه سیاه نشان داد كه فیلم مورد علاقه او باند فیلم ۲۰۱۲ قابل توجه است Skyfall ، با بازی دانیل کریگ. و در سراسر Black Widow منابع جاسوسی-جنجالی وجود دارد. به عنوان مثال ، موسیقی توسط آهنگساز لورن بالفه ، لورن بالف ، که موسیقی فیلم های اخیر Mission: Impossible را نیز موسیقی متن کرده است ، نوشته گردیده و توسط نوازندگان از جمله کوارتت زهی باند اشاره گردیده است.

ناتاشا چه فیلمی را تماشا کرد؟

هنگامی که با خیال راحت از شبکه خارج گردید ، ناتاشا برای تماشای یک فیلم مستقر گردید. به طور خاص ، ۱۹۷۹ جیمز باند تلنگر Moonraker را نشان می دهد ، که در آن راجر مور با تله کابین با پیرمرد دندانپزشک آرواره ها جنگید و به فضا رفت. ناتاشا فیلم را از درون می داند ، بنابراین ممکن است از ایستگاه فضایی مخفی شرور و صحنه ای که باند در هوا غواصی می کند تا چتر نجات شخص دیگری را بدزدد الهام گرفته باگردید. مونراکر که شاید بیشتر به مضامین Black Widow مربوط باگردید ، نادیر جنسیت گرایی را در مجموعه باند قرار داده است: مور از ملاقات دانشمندی که “یک زن!” متعجب است

Taskmaster چه کسی بود؟

زیر نقش مأموریت Taskmaster بازیگر اولگا كوریلنكو است ، كه ارتباطی شگفت انگیز با جیمز باند فراهم می كند: او در سال ۲۰۰۸ بعنوان یك مأمور بولیوی ظاهر گردید.

آیا دوباره Taskmaster را خواهیم دید؟

راستش را بخواهید ، من از مقدار زمان نمایش Taskmaster کمی ناامید گردیدم. اگرچه شرور کپی به ناتاشا و دوستانش اجازه پرداخت پول خود را داد ، اما آنها تهدیدی که می توانستند داشته باشند کاملا نبودند. سرگرم کننده بود که Taskmaster در حال تکرار مهارت های تیراندازی با کمان هاوکی ، حملات پرتاب سپر کاپیتان آمریکا و پنجه های ناخن پلنگ سیاه بود. و آیا این یک ضربه تلنگر به سبک Falcon بود یا یک Spidey-تلنگر؟ آیا Taskmaster فیلمهای مرد عنکبوتی را تماشا کرده است؟

Taskmaster هیچ.


مارول

آیا دیوید هاربر و راشل ویس از نظر دیجیتالی پیر گردیده بودند؟

مارول غالباً از ترفندهای رایانه ای استفاده می کند تا ستاره هایی مانند مایکل داگلاس ، کورت راسل و رابرت داونی جونیور را در فلاش بک ها جوان تر نشان دهد. برای Black Widow شاید میلیون ها تن از پیر گردیدن این دو ستاره را برای مقدمه صرف کرده باگردید ، اما چه کسی می داند – هاربر فقط باید ریش خود را از دست بدهد تا به نیمی از سن خود برسد و راشل ویس به طور واضح یک دهه است که هر روز پیر نگردیده است.

چند نفر از بینندگان جان خود را از دست دادند؟

سكانس تعقیب و گریز اتومبیل ، قبل از پرتاب یك ماشین سوخاری به ایستگاه قطار frickin ، یك دسته ماشین و عابران پیاده را كوچك كرد. و کسی آسیب ندید؟ به من استراحت بده (همچنین به تعقیب های شگفت آور ویرانگر ادینبورگ ، اسکاتلند و تفلیس ، جورجیا ، در سریع و خشن ۹ مراجعه کنید.)

و این فقط آخرین بازدید ناتاشا از بوداپست است – آخرین باری که او آنجا بود برای بدست آوردن یک آدم بد ، کل ساختمان را منفجر کرد. همان چیزی است که من می گویم یک دسته از مردم مجارستان کاملاً مرده اند.

زن بیوه سیاه چقدر کمونیست است؟

شخصیت کمیک در سال ۱۹۶۴ به عنوان ابر جاسوسی شوروی شروع به کار کرد و درست در سرما جای گرفت. درام جنگی دهه های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰٫ اما ده ها سال از سقوط دیوار برلین و سرانجام انحلال اتحاد جماهیر شوروی می گذرد ، در سال ۱۹۹۱ ، و صحنه های آغازین ناتاشا و خانواده اش را به عنوان عوامل خواب در آمریکا در سال ۱۹۹۵ ، در دوره انتقال آشفته روسیه نشان می دهد. این فیلم با آیکونوگرافی مبهم شوروی معاشقه می کند (خالکوبی های بند انگشتی “کارل” و “مارکس” الکسی شوستاکوف ، گروه های کر روسی را در موسیقی متن و سکانس تیتراژها تحریک می کند) بدون اینکه واقعاً به آنچه درایکوف و دستگاه های جاسوسی او واقعاً در این پست متعهد هستند متعهد شود – دوران کمونیست آیا او به جنگ سرد ادامه داده است یا فقط به یک شخص بد منفعت شخصی ، یک الیگارشی ابر جاسوسی تبدیل گردیده است؟ با توجه به اینکه این یک نوع تلاش جانبی MCU است ، در واقع مهم نیست.

آیا Red Guardian تا به حال با Captain America جنگیده است؟ [۱۹۶۵۹۰۰۷] الکسی که از جدول زمانی کمی مبهم صحبت می کند ، به همه افراد گولاگ در مورد دوستی که با کاپیتان آمریکا در زمان حضورش به عنوان سرباز فوق العاده شوروی Cap ، Red Guardian داشت ، احترام می گذارد. یکی از زندانیان خاطرنشان می کند ، در حالی که این کاملا خوب و جذاب است ، اما مطابق با جدول زمانی MCU که در آن Cap از جنگ جهانی دوم تا سال ۲۰۱۲ یا در آن یخ بود ، نیست. مجموعه تلویزیونی شاهین و سرباز زمستانی نشان داد که قهرمانان دیگر جبه کاپتان آمریکا را به دوش کشیده اند ، بنابراین آیا Red Guardian با کلاه جنگ سرد روبرو گردید؟ یا آیا الکسی فقط در حال صحبت کردن با بلاکایی است؟

چگونه بوداپست را تلفظ می کنید؟

ناتاشا حق دارد (“بوداپشت”). اگر عادت دارید این را به روش میسون بیان کنید ، فقط به این فکر کنید که شان کانری چگونه آن را می گوید (ابرو اختیاری).

چرا بنزین تریلر میسون تمام گردید؟

او می تواند اسناد شناسایی و اسلحه های مرگبار را در هر جای دنیا بدست آورد ، اما نمی تواند یک سیلندر پروپان را بررسی کند؟ Q هرگز.

چه زمانی والنتینا یلنا را به خدمت گرفت؟

همانطور كه ​​اعتبارات فیلم بالا می رود ، فیلم از احتمالاً امروز برای سكانس پس از تیتراژ از امروز فراتر می رود. به نظر می رسد در برخی از زمانها ، یلنا توسط Contessa Valentina Allegra de Fontaine با بازی جولیا لوئیس-دریفوس جذب گردیده است. وی همان شخصیت مرموزی بود که در استخدام جان واکر (کاپیتان سابق ننگین آمریکا) در نمایش تلویزیونی شاهین و سرباز زمستانی دیده گردید. اما چه زمانی و چگونه یلنا را به خدمت گرفت؟ و چرا والنتینا فوق العاده آدمهای انعطاف پذیر اخلاقی را جمع می کند؟

چه کسی شما را فرستاده است؟ برای چه کسانی کار می کنید؟


مارول

چرا آنها می خواهند هوکی مرده باگردید؟

بدیهی است برای تنظیم مجموعه تلویزیونی هاوکی. اما دلیل واقعی چیست؟ احتمالاً کوتاهی مو.

ما خواهیم فهمید که جرمی رنر و هایلی استینفلد بعداً در سال ۲۰۲۱ عنوان Hawkeye را در دیزنی پلاس تیتر می کنند.

آیا صحنه پس از اعتبار تمام قوس النا را خنثی نمی کند ؟

بنابراین کل فیلم در مورد زنان برنامه بیوه سیاه است که برای آزادی می جنگند تا خود فکر کنند. به عنوان مثال ، یلنا ، از یک قاتل تحت کنترل ذهن به یک زن آزاد تبدیل می شود که استقلال خودش را اعمال می کند. سفر عاطفی او با جلیقه اش نمادین می شود: این اولین وسیله ای است که او برای خودش خریده است و پر از جیب است – زیرا وجود جیب در لباس زنانه یک مسئله فمینیستی است. همانطور که ناتاشا می گوید ، قوس او تماماً “جبران درد و رنجی است كه ما به بار آورده ایم. سعی می كند چیزی بیش از یك قاتل آموزش دیده باگردید.” مردم در گفته های شخص دیگری صحبت می کنند چه گردید که اراده آزاد ، یلنا؟

آیا اسکارلت جوهانسون را دوباره در MCU خواهیم دید؟

سوال میلیون دلاری! ناتاشا جان خود را گذاشت تا سنگ بی نهایت را در Avengers: Endgame بدست آورد و ما قبر او را در زمین پس از تیتراژ می بینیم که همچنین حکایت از آن دارد که فلورانس پوگ گوشته بیوه سیاه را تصاحب می کند. پس آیا این برای ScarJo و MCU است؟ سفر به زمان به لطف مجموعه تلویزیونی Loki و همچنین استفاده Cap از همان سنگهای بینهایت برای خنثیسازیهای مقدس Timey-wimey در Endgame ، اکنون بخشی تاسیس گردیده در MCU است. بنابراین شاید این احتمال وجود داشته باگردید که ناتاشا برای مرحله بعدی فیلم های مارول بی همسر شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت