توضیحات پس از اعتبارات Black Widow

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-july-2021-1

پیوند خواهرانه ناتاشا و یلنا فراتر از وقایع Black Widow طنین انداز است.


Jay Maidment / Marvel Studios

Black Widow ناتاشا رومانوف را هنگامی که فیلم Marvel Cinematic Universe و صحنه پس از اعتبارات خوشمزه آن به سینماها و دسترسی برتر دیزنی به وارد صحنه گردید ، به مأموریت انفرادی که مدتها انتظار آن را می کشید فرستاد. در جمعه. فیلم کارگردان کیت شورتلند ابر جاسوسی (اسکارلت جوهانسون) را می بیند که در گذشته سایه خود را مرور می کند.

این زندگی قدیمی شامل همکاران جاسوسی یلنا بلوا ، ملینا وستوکوف و الکسی شوستاکوف (فلورانس پوگ ، راشل ویسز و دیوید) است.

ماجراجویی اصلی – برای آن به توضیح دهنده پایان جداگانه ما مراجعه کنید – – دوباره به دوره بعد از کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی باز می گردد ، اما صحنه پس از تیتراژ در نقطه اخیر جدول زمانی اتفاق می افتد. بیایید نگاهی به برخی از Spoiler ها بیندازیم.


Marvel Studios

مأموریت انتقام

مدتی پس از آنکه ناتاشا جان خود را برای بدست آوردن سنگ روح و کمک به خنثی کردن برنامه های ناپسند ثانوس در انتقام جویان: پایان بازی ، یلنا سگ خود را به دنبال ملاقات با فانی برد. احتمالاً این مکان در اوهایو (خانه مشترک کودکی آنها) است و به نظر می رسد این گور در زیر یک درخت شکوفه گیلاس باگردید ، دقیقاً مانند درختی که داریکوف گفت مادر بیولوژیکی ناتاشا در کنار آن دفن گردیده است.

کلمات “دختر ، خواهر ، انتقام جوی” در سنگ قبر حک گردیده است.

 وال در شاهین و سرباز زمستانی

طرح وال یک راز باقی مانده است ، اما به نظر می رسد که او یک تیم متشکل از افراد استثنایی با تبر برای آسیاب کردن.


Marvel Studios

این لحظه آرام توسط Contessa Valentina Allegra de la Fontaine (جولیا لوئیس-دریفوس) قطع می شود ، که بینی خود را باد می کند و می گوید به غرب میانه آلرژی دارد. وال هدف بعدی یلنا را دارد: كلینت بارتون ، معروف به هاوكی.

وال می گوید: “شاید پیش از آنكه یك تبلت كه عکس كلینت روی آن است ، به او بدهد می گوید:” شاید دوست داشته باشی به سمت مردی كه مسئول مرگ خواهرت بود شلیك كنی. “نوعی عیار ، فکر نمی کنی؟”

 null

حوادث Avengers: Endgame درحال بازگشت به هاوکی است.


Marvel Studios

به نظر می رسد که مجموعه Disney Plus Hawkeye در آینده به تبه کار خود (یا حداقل یکی از شرورهایش) دست پیدا کرده است. ما نمی دانیم که چرا وال می خواهد کلینت را مرده باگردید ، اما او می تواند اولین هدف در نقشه جایگزینی انتقام جویان با پیاده های شخصی خود باگردید.

زمانی بین وقایع Black Widow و دوره بعد از Avengers: Endgame ، Yelena شروع به کار برای وال — او گله می کند که وال در “زمان تعطیلات” خود را نشان می دهد. ما پیش از این وال را در آخرین
منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت