بهترین سرویس پخش مستقیم تلویزیون زنده برای برش کابل

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ممکن است بسیاری از افراد فکر کرده باشند که سیم کابل را قطع کنند اما همیشه یک نمایش یا کانال وجود دارد که آنها را از سقوط باز می دارد. وارد سرویس های پخش مستقیم تلویزیون شوید. این سرویس های پخش جریانی به شما امکان می دهد کانال های تلویزیونی آشنا را که دوست دارید ، و همچنین ورزش های زنده (از جمله بسکتبال NBA و لیگ برتر بیس بال ] به علاوه اخبار محلی و ملی را حفظ کنید. همه اینها فقط با یک دستگاه جریان ارزان قیمت – بدون جعبه کابل یا آنتن مورد نیاز است.

با یک سیستم عامل جریان درخواستی مانند Netflix ، HBO Max یا Amazon Prime Video ، خدمات پخش مستقیم تلویزیون مانند Sling TV و YouTube TV اشتباه گرفته نشود یک کانال کانال مستقیم ارائه می دهد. بسته ها با قیمت ۲۵ دلار در ماه و بدون هزینه و قرارداد اضافی شروع می شوند که بسیار کمتر از اشتراک کابل است. می توانید برنامه های زنده را از کانال هایی از جمله CNN ، NBC ، Fox و ESPN در تلویزیون های هوشمند خود ، Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV یا کنسول بازی ، یا در حال حرکت از طریق دستگاه تلفن همراه خود پخش کنید. بهترین قسمت از همه؟ تنظیم یک مورد نیازی به بازدید غریبه از خانه شما ندارد.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس پخش جریانی: نتفلیکس ، دیزنی پلاس ، هولو ، آمازون پرایم و موارد دیگر

 http: //www.cnet .com /


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

خدمات پخش زنده تلویزیون برای برش سیم: نحوه انتخاب …۲:۴۴

منفی؟ قیمت ها و خدمات خود در شلوغی مداوم قرار دارند زیرا مردم برای دسترسی مطمئن به کانال های محبوب (شبکه های ورزشی منطقه ای به ویژه مورد تقاضا هستند) بدون اشتراک درگیر می شوند. در شش ماه گذشته تلویزیون Sling ، Hulu ، Philo و AT&T TV همه قیمت های خود را افزایش داده اند. در آوریل ، Google و Roku با یکدیگر اختلاف پیدا کردند که از بارگیری برنامه YouTube TV در دستگاه های Roku به کاربران جلوگیری می کند (اگرچه راه حل وجود دارد ). این تغییر همچنین می تواند به معنی فشرده گردیدن رقابت باگردید – گزینه های ارزان قیمت قبلی ما AT&T TV Watch TV و TVision یا پذیرش مشتری را متوقف کردند یا به طور کامل را تعطیل کردند ، در حالی که PlayStation Vue در سال ۲۰۲۰ متوقف گردید.

بیشتر بخوانید: YouTube با افزودن YouTube TV به برنامه اصلی YouTube ، Roku را روبرو می کند

با توجه به همه اینها ، به جدید شجاع خوش آمدید دنیای پخش مستقیم تلویزیون از طریق اینترنت. اگر برای تصمیم گیری در مورد بسته نرم افزاری یا سرویس مناسب برای شما به کمک نیاز دارید ، ادامه مطلب را بخوانید! ما توضیح خواهیم داد که کدام سرویس ها محبوب ترین کانال ها را ارائه می دهند (از جمله کانال های ورزشی) و چگونگی استفاده حداکثر از جعبه پخش جریانی ، پخش جریانی مستقیم یا سایر دستگاه های پخش جریانی. ما با تغییر اوضاع این لیست را به صورت دوره ای به روز خواهیم کرد.

خدمات برتر پخش مستقیم تلویزیون در مقایسه با [۱۹۶۵۹۰۱۷] تلویزیون AT&T FuboTV تلویزیون زنده Hulu Plus تلویزیون اسلینگ YouTube TV قیمت پایه ۷۰ دلار در ماه برای کانالهای ۶۵ به علاوه ۶۵ دلار در ماه برای ۱۰۰ کانال به علاوه ماهانه ۶۵ دلار برای کانالهای ۷۰ به علاوه ۳۵ دلار در ماه برای کانال های ۳۰ به علاوه (نارنجی) یا ۴۵ به علاوه (آبی) ۶۵ دلار در ماه برای کانالهای ۸۵ به علاوه دوره آزمایشی رایگان بله بله بله بله بله کانال های ABC ، ​​CBS ، Fox و NBC بله ، در بسیاری از بازارها بله ، در بسیاری از بازارها بله ، در بسیاری از بازارها فاکس و NBC فقط در شهرهای منتخب بله ، در بسیاری از بازارها پخش همزمان همزمان در هر حساب ۲۰ (در خانه ، ۳ خارج از آن) ۳ ۲ (گزینه ۱۵ دلار برای نامحدود) ۱ (نارنجی) ، ۳ (آبی) ۳ (۲۰ دلار جریان نامحدود و ۴K را اضافه می کند) نمایه های اعضای خانواده / کاربر شماره بله بله خیر بله Cloud DVR بله (۲۰ ساعت ، ماهانه ۱۰ دلار نامحدود) بله (۲۵۰ ساعت) بله بله (۵۰ ساعت ، ۲۰۰ ساعت با ۵ دلار در ماه) بله (نامحدود) تبلیغات سریع را از طریق تبلیغات ابری DVR انجام دهید یا آنها را رد کنید خیر (بله با گزینه ۱۵ دلار) بله خیر (بله با گزینه ۱۰ دلاری) بله بله

Sarah Tew / CNET

YouTube TV دارای کانال های برتر بیشتر از هر رقیب با این قیمت است و این هنوز هم تنها ایستگاه PBS محلی است. اگرچه کانال دیگری اضافه نمی کند ، این سرویس ماهانه ۲۰ دلار افزوده است که کاربران را قادر می سازد جریانهای ۴K و محتوای درخواستی را تماشا کنند. این همچنین تعداد نامحدودی از پخش همزمان را اضافه می کند (از ۳ مورد افزایش می یابد).

سرویس پایه ۶۵ دلاری همچنین دارای بهترین DVR ابر از جمله فضای ذخیره سازی نامحدود و ۹ ماه سخاوتمندانه برای تماشای ضبط ها است (بیشتر رقبا ۳۰ روز ارائه می دهند) . اگر کمی رابط کاربری باگردید رابط کاربری بی معنی است و با این وجود بیشتر ویژگی هایی را که سرویس کابل می تواند به شما ارائه دهد ارائه می دهد. و برخلاف Sling و دیگران ، این ساده است: یک بسته ، یک قیمت تمام گردیده است.

اگر بهترین خدمات موجود را می خواهید و از پرداخت هزینه آن بد نیستید ، YouTube TV یکی از آن است. با این حال ، اگر فقط می خواهید از طریق اشتراک کابل سنتی صرفه جویی کنید ، Sling TV معامله برتر است.

توجه داشته باشید که در حال حاضر دارندگان Roku نمی توانند برنامه YouTube TV را در دستگاه های خود بارگیری کنند. اگر Google و Roku به توافق برسند ، این می تواند تغییر کند و در این بین مشترکین موجود همچنان می توانند YouTube TV را از Roku تماشا کنند.

کانالهای برتر در دسترس نیستند : A&E ، History ، Lifetime.

ما را بخوانید بررسی YouTube TV.

Ty Pendlebury / CNET

با قیمت ۳۵ دلار تلویزیون Sling تلویزیون آبی ممکن است ۱۰ دلار بیشتر از Philo باگردید اما کانال های بهتری ، گزینه های بیشتر و رابط کاربری نسبتاً بهتری دارد ، بنابراین از نظر ما ارزش پول اضافی را دارد. و در مقایسه با اکثر سرویس های پخش جریانی هنوز ارزان قیمت است ، چه برسد به کابل.

Sling ارزان تر از خدمات برتر مانند تلویزیون YouTube 65 دلاری و تلویزیون زنده Hulu Plus است و این بدان دلیل است که ایستگاه های محلی بسیار کمی دارد (ABC محلی ندارد). یا ایستگاه های CBS و در دسترس بودن فاکس و NBC محلی بسیار محدود است). Sling نه تنها یک بسته دو کانال ۳۵ دلار در ماه ارائه می دهد ، Sling Orange و همچنین Sling Blue. در حالی که برخی کانال ها در هر دو رنگ Sling Orange و Sling Blue در دسترس هستند ، این دو مورد با کانال های دیگر تفاوت قابل توجهی دارند: رنگ نارنجی اساساً بسته ESPN / Disney است ، در حالی که Blue بسته Fox / NBC است و به طور کلی کانال های بیشتری ارائه می دهد.

علاوه بر این به یک قیمت مقرون به صرفه تلویزیون Sling دارای دو پر جدید است ، یک DVR ارتقا یافته (به ۵۰ ساعت افزایش یافته) و رابط کاربری جدیدی که در بالا دیده می شود. صفحه اصلی جدید استفاده از سرویس را بسیار سرگرم کننده تر می کند و اکنون در Fire TV در دسترس است و در تابستان به دستگاه های بیشتری عرضه خواهد گردید.

کانال های برتر در Sling Blue موجود نیست : ABC، CBS ، سیاره حیوانات ، کانال دیزنی ، ESPN ، نیکلودئون. فاکس و NBC فقط در شهرهای بزرگ انتخابی در دسترس هستند.

کانالهای برتر در Sling Orange موجود نیست : ABC ، ​​CBS ، Fox ، NBC ، Animal Planet ، Bravo ، CNBC ، Discovery Channel ، Bravo ، Fox News ، Fox Sports 1 ، FX ، MSNBC ، شبکه ایالات متحده.

بررسی تلویزیون Sling ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

با آن افزایش قیمت در ماه دسامبر ، تعدادی کانال اضافی به وجود آمد ، اما تلویزیون زنده Hulu Plus همچنان دومین موز برتر انتخاب برتر ما ، YouTube TV است. انتخاب کانال آن هنوز به اندازه YouTube TV و FuboTV قوی نیست اما کاتالوگ قابل توجه Hulu از محتوای درخواستی به جدا گردیدن آن کمک می کند. عناوین انحصاری مانند The Handmaid's Tale به آن یک مزیت محتوایی می دهد که هیچ سرویس دیگری نمی تواند مطابقت داشته باگردید. با این وجود رابط کاربری و DVR آن از رقبا عقب است و شما باید ماهیانه ۱۰ دلار دیگر برای جستجوی تبلیغات در DVR ابری Hulu بپردازید (DVR cloud cloud ، که شامل می شود ، اجازه جستجوی تبلیغات را نمی دهد). به طور خلاصه ، با همان قیمت پایه ، YouTube TV هنوز از Hulu بهتر است.

کانالهای برتر در دسترس نیستند: AMC ، BBC America ، شبکه MLB ، NBA TV ، NFL Network ، NFL Red zone.

بخوانید بررسی تلویزیون زنده Hulu Plus.

Sarah Tew / CNET

اکنون از “AT&T TV Now” به “AT&T” ساده گردیده است تلویزیون “با وجود افزودن تعداد زیادی کانال از دست رفته ، این سرویس با ۷۰ دلار گرانترین نیز است. با این وجود رابط کاربری به سبک سنتی خوب است ، زیرا شامل قابلیت حرکت انگشتی برای کشیدن انگشت به چپ و راست برای تغییر کانال است.

برای سیم کشی هایی که می خواهند تیم محلی NBA یا MLB خود را دنبال کنند ، بسته انتخاب ۸۵ ​​دلار تلویزیون AT&T انتخاب ماست زیرا به شبکه های ورزشی منطقه ای بیشتر از مسابقات دسترسی دارد. اگرچه می خواهید قبل از تسویه حساب مطمئن شوید کانال شما درج گردیده است و در یکی از گزینه های بهتر ما موجود نیست. برای جزئیات بیشتر به راهنماهای ما برای پخش جریان NBA در فصل ۲۰۲۱ و فصل MLB مراجعه کنید.

کانالهای برتر در بسته پایه در دسترس نیستند: شبکه MLB ، شبکه NFL ، کانال سفر.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

با قیمت جدید ۲۵ دلار Philo هنوز ارزان است خدمات با انواع کانال ها ، اما بدون ایستگاه های ورزشی یا محلی. این کالاهای اصلی نان و کره مانند AMC ، کانال کمدی ، نیکلودون و بی بی سی آمریکا را ارائه می دهد. این برنامه همچنین شامل DVR ابری و افزونه های Epix و Starz است. ما فکر می کنیم که بیشتر مردم بهتر است ۱۰ دلار دیگر برای خدمات برتر Sling TV بپردازند ، اما اگر Philo هر کانال دلخواه شما را داشته باگردید ، معامله مناسبی است.

بررسی Philo CNET را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

FuboTV چیزهای زیادی را می توان دوست داشت – این پیشنهاد انتخاب گسترده ای از کانال ها که بعد از YouTube TV قرار دارند ، و تمرکز ورزشی آن باعث می شود که مخصوصاً برای طرفداران فوتبال جذاب باگردید. همچنین این یک انتخاب عالی برای طرفداران NFL است زیرا تنها سرویس جدا از YouTube TV با شبکه NFL و RedZone اختیاری است.

در آگوست ۲۰۲۰ Fubo TV دسته ای از کانال ها از جمله کانال های ESPN و دیزنی را به آن اضافه کرد ، اما همزمان شبکه های ترنر از جمله CNN ، TNT و TBS را کاهش داد – این دو مورد اخیر نیز دارای محتوای ورزشی زیادی هستند ، به ویژه NBA و MLB این حفره های برنامه نویسی و برچسب قیمت ۶۵ دلاری باعث جذابیت کمتر از سایرین می شود.

کانالهای برتر در بسته پایه موجود نیست: Cartoon Network، CNN، MLB Network، TBS، TNT، TruTV.

بخوانید بررسی FuboTV ما.

نحوه خرید خدمات تلویزیون زنده سیم کشی

هر یک از خدمات بالا ترکیبی متفاوت از کانال های را ارائه می دهد ، بنابراین اولین قدم شما باید انتخاب کاندیدایی باگردید که کانال ها و نمایش های کابل را از دست ندهید. و برخی از مهمترین کانالها محلی هستند ، یعنی ABC ، ​​CBS ، Fox و NBC. همه سرویس ها همه آنها را در هر منطقه ارائه نمی دهند.

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ کانال برتر در مقایسه با Hulu ، Sling TV ، YouTube TV ، FuboTV ، AT&T TV Now و Philo

خدمات را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد: بودجه ، با قیمت بین ۲۰ تا ۳۵ دلار و کانال های محلی کم یا بدون کانال. و Premium ، با قیمت از ۶۵ دلار به بالا و شامل محلی ها به علاوه موارد اضافی مانند DVR های ابری فوق العاده شارژ گردیده . درست است ، همه خدمات به شما امکان ضبط و پخش نمایش ها را می دهند ، دقیقاً مانند كابل سنتی یا DVR ماهواره ای ، اما اغلب آنها با محدودیت هایی روبرو هستند.

بعد ، مسئله چند جریان وجود دارد. اگر می خواهید همزمان بیش از یک برنامه تماشا کنید – به عنوان مثال ، در تلویزیون اتاق نشیمن خود و در تلویزیون اتاق خواب ، یا تلویزیون اصلی و رایانه لوحی یا سایر دستگاه ها – می خواهید از این سرویس اطمینان حاصل کنید شما در حال تماشای کافی است جریان همزمان داشته باگردید. Sling Orange فقط یک بار جریان را یک بار مجاز می کند و اگر بخواهید ثانیه دیگری را تماشا کنید ، مسدود می شود. سایر سرویس ها دارای محدودیت جریان همزمان بالاتری هستند.

بخاطر داشته باشید که ، به خصوص اگر بیش از یک نفر همزمان در دستگاه های پشتیبانی گردیده تماشا می کنید ، باید مطمئن شوید که اینترنت پهن باند سریع و قابل اعتماد دارید. هزینه یک سرویس بارگیری ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه در حدود ۵۰ تا ۶۰ دلار در ماه هزینه خواهد داشت و متأسفانه این جایی است که پس انداز کابل برش بلعیده می شود.

این یک لیست خرید مستقیم پخش تلویزیونی است که باید در نظر بگیرید:

 05-hulu-live-tv

تلویزیون زنده Hulu Plus.


Sarah Tew / CNET

آنچه خدمات تلویزیون جریانی به شما نمی دهند

خدمات پخش جریانی تلویزیون عالی هستند ، اما بعضی از کارها در مقایسه با جعبه کابل سنتی انجام نمی شود.

اول ، ارزش دیدن کانالهایی است که با هیچ یک از این خدمات نمی توانید دریافت کنید. به عنوان مثال ، فقط یکی از سرویس ها PBS – YouTube TV را ارائه می دهد – و این به این دلیل است که گزارش می شود که پخش کننده حق پخش همه نمایش هایی را که پخش می کند ، کسب نکرده است.

با بازگشت ورزش از وقفه ، طرفداران می خواهند مطمئن شوند که می توانند تیم های خود را دنبال کنند. اکثر سرویس ها دارای ESPN و کانالهای محلی برای فوتبال NFL هستند ، اما اگر یک تیم بیس بال یا بسکتبال حرفه ای را دنبال می کنید ، ممکن است برای تماشای بازیهای فصل منظم به کانال خاص آنها – به نام شبکه ورزشی منطقه ای یا RSN – نیاز داشته باشید. پوشش RSN برای هر سرویس بسیار متفاوت است.

پخش جریانی ویدئویی هر سرویس تلویزیونی زنده چند ثانیه تا یک دقیقه یا بیشتر از جریان “زنده” ای که از ارائه دهنده محلی کابل یا ماهواره خود دریافت می کنید عقب است. این بدان معناست که شما می توانید پیش نمایش نمره ها یا نمایش های بزرگ از توییتر ، هگردیدارهای تلفنی یا تماس های تلفنی دوستان را کمی قبل از دیدن اقدام در صفحه ، دریافت کنید.

اگر عادت کرده اید که ۵٫۱ کانال فراگیر را با کابل یا حتی OTA ارائه دهید ، احتمالاً ناامید خواهید گردید که همه سرویس ها فقط شامل صدای استریو در پخش مستقیم هستند. ۵٫۱ صدا در برخی از مطالب درخواستی موجود است.

تلویزیون زنده برای شما مهم نیست؟ بیشتر منگنه های بند ناف

 دانلود

HBO's Mare of Easttown یکی از بهترین نمایش های ۲۰۲۱


HBO است

در سال ۲۰۲۱ طرفداران جریان بیش از هر زمان دیگری از جمله NBC / Comcast's Peacock ، AT & T's HBO Max ، Apple TV Plus و Disney Plus گزینه های بیشتری نسبت به گذشته دارند. در حالی که طاووس از نظر داشتن اخبار زنده متفاوت است ، سرویس های دیگر فاقد کانال های زنده سنتی هستند – در عوض بر روی کاتالوگ های پشتی و برنامه های اصلی جدید تمرکز می کنند – اما آنها هنوز هم می توانند در بودجه سرگرمی شما بخورند.

] Netflix : یکی از اولین سرویس های پخش جریانی تلویزیون و چنان محبوبیت دارد که به همان شیوه “نشانگر جادویی” یا “Coke” در جنوب به اصطلاح جذاب تبدیل می شود. و البته ، البته ، “Netflix و لرز” همیشه محبوب وجود دارد. برنامه های با کیفیت بالا از ۱۴ دلار در ماه شروع می شوند و این سرویس هزاران نمایش تلویزیونی و فیلم را شامل می شود ، از جمله مجموعه های تلویزیونی اصلی مانند The Queen's Gambit و Stranger Things. سپس فیلم های اصلی نتفلیکس مانند Army of the Dead و The Irishman وجود دارد.

Amazon Prime Video : سرویس جریان اصلی “دیگر” ، كه به عنوان بخشی از عضویت نخست نخست ۹۹ دلار یا ماهیانه ۹ دلار در نظر گرفته گردیده است. رابط کاربری به اندازه Netflix کاربرپسند نیست ، اما این سرویس همچنین نمایش هایی را در رقیب خود ارائه نمی دهد ، از جمله محتوای اصلی مانند The Marvelous Mrs. Maisel و The Expanse. آمازون پرایم همچنین توانایی افزودن کانالهای ممتاز (HBO و Showtime و موارد دیگر) را دارد و آن را به یک فروشگاه بالقوه تبدیل می کند.

 لوکی گرینز

نمایش لوکی دیزنی پلاس در ۹ ژوئن پربیننده ترین سرویس پخش جریانی بود.


دیزنی پلاس

دیزنی پلاس : یكی از بزرگترین سرویس های پخش جریانی كه مدتی است راه اندازی گردیده است ، دیزنی مجموعه ای از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و محتوای اختصاصی از جمله لوكی ، ماندالوریان و WandaVision ، با پرداخت ۸ دلار در ماه. بررسی دیزنی پلاس ما را اینجا بخوانید .

پارامونت پلاس :
اخیراً از CBS All Access تغییر نام داده است ، هزینه پارامونت پلاس ماهیانه ۶ دلار یا بدون تبلیغات است ماهیانه ۱۰ دلار این سرویس تلویزیون زنده (در برخی از شهرها) ، ورزش و محتوای درخواستی از CBS ، MTV ، BET ، Comedy Central ، Nickelodeon و شبکه Paramount ، به علاوه Paramount آن را ارائه می دهد. عکس استودیوی فیلم. پارامونت پلاس همچنین نسخه های اصلی منحصر به فردی مانند Star Trek: Discovery ، Picard and the Good Fight.

Vudu / فیلم های هرجای دیگر را ارائه می دهد: کتابخانه های دیجیتال (یا قفسه های قفل دار) ) که شامل محتوای قدیمی UltraViolet و پخش جریانی فیلم و تلویزیون است که فقط برای خرید در دسترس هستند ، مانند نسخه های جدید.

طاووس : اکنون در سراسر كشور زندگی كنید ، طاووس پاسخ NBC به CBS All Access است. ادعای اصلی آن برای شهرت این است که ردیف اصلی آن با ۷۵۰۰ ساعت مطالب رایگان است.

همچنین لازم است خدمات رایگان و تحت حمایت آگهی مانند کانال Roku ، IMDb TV ، TuBi TV ، Pluto و Crackle ، که محتوای زیادی را ارائه می دهند ، مورد بررسی قرار گیرد. خلاصه خدمات تلویزیون رایگان CNET را اینجا بخوانید .

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نحوه قطع سیم ۱۰ دلار: نصب آنتن داخلی۲:۰۳

آیا آنتن داخلی یا خارجی گزینه مناسبی است؟

اگر تلویزیون در خانه خود دارید – یعنی صفحه ای که یک تیونر را در خود جای داده است – در حال حاضر بخشی از راه قطع سیم هستید. یک آنتن داخلی با قیمت مناسب متصل به تلویزیون شما به شما امکان می دهد از طریق هر کانالی که در منطقه پخش محلی خود دریافت می کنید ، تلویزیون را از طریق هوا تماشا کنید. قیمت آنتن ها به ۱۰ دلار هم نمی رسد. مقایسه آنتن های داخلی ما را اینجا ببینید .

در صورت تمایل می توانید DVR مانند Amazon Fire TV Recast یا TiVo Bolt OTA را اضافه کنید. سپس می توانید آن کانال های آنتن تلویزیون زنده را ضبط کنید ، پخش کنید و از تبلیغات صرف نظر کنید ، دقیقاً مانند تلویزیون DVR کابلی استاندارد. خلاصه ای از بهترین DVR های OTA برای برش بند ناف CNET.

یک جایگزین خوب و کم هزینه برای خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ، ترکیبی از یک آنتن برای کانال های محلی زنده و یک سرویس درخواستی مانند Netflix یا Hulu است. به این ترتیب شما همچنان قادر به تماشای برنامه نویسی به صورت زنده خواهید بود و همچنین می توانید محتوای درخواستی را داشته باشید. Fire TV Recast آمازون DVR دوست کاربر آنتن قطع کننده سیم است.


Sarah Tew / CNET

نتیجه گیری: خودتان امتحان کنید

پخش مستقیم سرویس های تلویزیونی همچنان در جریان هستند. از زمان راه اندازی ، هر سرویس حداقل ۵ دلار در ماه قیمت خود را افزایش داده است ، انتخاب کانال و شهرهایی که دسترسی به کانال محلی دارند همیشه در حال تغییر هستند و گزارش ها در مورد از دست دادن برخی خدمات یا حتی بسته گردیدن در مورد TVision T-Mobile وجود دارد. . در حالیکه پخش جریانی بدون شک آینده است و گذشته را تحت تأثیر قرار می دهد ، مدتی طول می کگردید تا هم قیمت ها و هم خدمات ارائه گردیده مستقر شوند. دستگاه های خود را بروید ، بدون وزن کمتری که اشتراک کابل به ارمغان می آورد ، یک سرویس پخش جریانی ارزش دیدن دارد. هیچ قراردادی برای امضا وجود ندارد و اگر خدمتی را که دوست دارید دوست ندارید ، می توانید به راحتی تغییر دهید. بنابراین خواه به دنبال یک بسته اصلی مانند Sling TV هستید یا می خواهید برای یک تجربه لوکس از قبیل YouTube TV بیشتر هزینه کنید ، باید یک سرویس پخش جریانی تلویزیونی متناسب با شما وجود داشته باگردید.

مشاوره جریان بیشتر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت