بهترین پروژکتور قابل حمل برای سال ۲۰۲۱

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تابستان اینجاست ، و یک پروژکتور قابل حمل می تواند همراه بعدی شما در کنار سرگرمی باگردید. این شگفتی های کوچک امکان تماشای فیلم هنگام اردو زدن ، یا داشتن تجربه فیلم با صفحه نمایش بزرگ در حیاط پشتی خود را فراهم می کند – همه اینها بدون نیاز به کشیدن تلویزیون بزرگ است. آنها با باتری کار می کنند ، تقریباً به اندازه یک بلندگوی بلوتوثی بزرگ هستند و اکثر آنها می توانند جریان Netflix ، Hulu ، Disney Plus ، Amazon Prime Video و سایر خدمات جریان بدون نیاز به افزودن دستگاه دیگر .

هر چند موارد منفی نیز وجود دارد. یکی این که کیفیت تصویر خیلی روشن نیست – شما فقط کسری از روشنایی یک پروژکتور سینمای خانگی ، را دریافت خواهید کرد ، بنابراین اگر تصویر پیش بینی گردیده را خیلی بزرگ کنید ، تصویر شما زیبا خواهد بود اذعان. مورد دیگر اینکه مینی پروژکتورهای قابل حمل همچنین دارای وضوح پایین تر هستند. همچنین ، اگر مراقب باشید ، باتری باید فقط برای یک فیلم دوام بیاورد ، اما همین.

بیشتر بخوانید: پروژکتورهای قابل حمل می توانند تصاویر بزرگ را در هر کجا ایجاد کنند. آیا یکی برای شما مناسب است؟

اگر قرار نیست هرگز از محل فروش دور باشید ، یکی از انتخاب های پروژکتور سینمای خانگی ما برای پول مشابه تصویر بسیار بزرگتر ، روشن تر و بهتری برای شما به ارمغان می آورد. اما اگر چیزی می خواهید که به اندازه کافی ریز باگردید و در همه جا با همه امکاناتی که توان باتری دارد ، بهترین گزینه ها است.

بیشتر بخوانید: نکات مربوط به تنظیم پروژکتور: چگونه می توان بزرگترین و بهترین تصویر را برای شب فیلم

جفری موریسون / CNET

PH30N نه تنها ارزان تر از دو مورد فوق نیست ، آن نیز کوچک است. این مینی پروژکتور در دست من قرار می گیرد ، اما یک تصویر ۷۲۰p ایجاد می کند. این یک ورودی کابل HDMI به علاوه یک اتصال USB دارد که ممکن است بتواند یک جریان جریان را از روی باتری داخلی LG اجرا کند.

اتصال اتصال مهم است زیرا LG فاقد برنامه های داخلی است. خروجی نور تقریباً نیمی از Anker Mars II Pro و M2 است ، اگرچه نسبت کنتراست آنها تقریباً یکسان است. باتری داخلی باید در کم نورترین حالت پروژکتور دو ساعت دوام بیاورد. اگر شما همچنین یک چوب جریان را تأمین می کنید کمتر است.

در مکانهایی جای می گیرد که سایر پروژکتورها مناسب نباشند ، ahem مفید است.

بررسی LG CineBeam PH30N ما را بخوانید.

دیوید کارنو / CNET

در حالی که ما آن را کاملاً دوست نداشتیم Mars II Pro ، این Anker کوچکتر و مسطح ، پیکسل بیشتری نسبت به پایدار مهم خود دارد و هزینه آن تقریباً یکسان است. این فروشگاه همچنین دارای یک فروشگاه برنامه برتر است که دارای Android TV کامل است ، اما تصویر کم نور خورشید باعث می شود که به طور کلی Mars را ترجیح دهیم. در مقایسه با پروژکتور ۱۰۸۰p دیگر این لیست ، Viewsonic M2 ، Solar دوباره کم نور است اما باتری داخلی دارد و هزینه آن کمی کمتر است. اگر می خواهید از قابلیت حمل و نقل مناسب و مناسب با بودجه مناسب با کیفیت ۱۰۸۰p استفاده کنید ، این یک انتخاب کاملاً خوب است.

جفری موریسون / CNET

GV1 یکی از طرح های مورد علاقه من از هر پروژکتور است من تا به حال مرور کردم از نظر من این پروژکتور ریز مانند چیزی است که پیکسار یا هایائو میازاکی آرزو می کند. این مینی پروژکتور بزرگتر از یک قوطی کک نیست و دارای یک سر قابل انعطاف است که باعث می شود بتوان پروژکتور را در مکان مناسب یا محل مورد نیاز قرار داد.

متأسفانه زیبایی آن عمدتا در پوست است. کیفیت تصویر آن خیلی روشن نیست ، نسبت کنتراست آن نسبتاً پایین است و تنها ۴۸۰p است. با توجه به اندازه و قیمت می توان همه آنها را معذور دانست ، اما استفاده از آنها نیز دشوار است. فروشگاه داخلی برنامه ناامیدکننده است ، برخی از برنامه ها خراب می شوند یا از بارگیری صحیح خودداری می کنند و یک ورودی آن (USB-C با یک دانگل همراه برای اتصال HDMI) ، توانایی اجرای یک استیک جریان بدون قدرت خارجی را نفی می کند.

مطمئناً شایان ستایش است.

بررسی BenQ GV1 ما را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نحوه خرید بهترین خانه پروژکتور تئاتر۵:۳۲

توصیه های بیشتر درباره سینمای خانگی


علاوه بر پوشش تلویزیون و سایر فن آوری های صفحه نمایش ، جف تورهای عکس موزه ها و مکان های جالب در سراسر جهان ، از جمله زیردریایی های هسته ای ، ناوهای هواپیمابر عظیم ، قلعه های قرون وسطایی ، گورستان های هواپیما و بیشتر.

می توانید بهره های او را در اینستاگرام و یوتیوب و وبلاگ سفر وی ، BaldNomad دنبال کنید. او همچنین رمان پرفروش علمی تخیلی در مورد زیردریایی های به اندازه شهر ، همراه با دنباله آن نوشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت