بهترین پاک کننده موتور سیکلت برای سال ۲۰۲۱

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

من عاشق موتورسواری هستم ، اما از مراقبت و نگهداری که به آنها احتیاج دارند متنفرم – مخصوصاً وقتی دوچرخه شخصی خودم باگردید. خوشبختانه ، من در مکانی زندگی می کنم که همه چیز خشک و غبارآلود است تا خیس و گل آلود ، بنابراین بیشتر اوقات می توانم از پس آن بر بیایم. اما وقت آن است که دست و پنجه نرم کنید و دوچرخه را بشویید ، چند محصول تمیز کننده موتورسیکلت وجود دارد که من همیشه به آنها متوسل می شوم.

علاوه بر تمیز نگه داشتن دوچرخه ، مهم است که زنجیر خود را تمیز و روغن کاری کنید (اگر چنین چیزی دارید) و اطمینان حاصل کنید که کلاه ایمنی شما خالی از اشکال خام و خشک نیست. برخی از بهترین محصولات پاک کننده موتور سیکلت را در اینجا لیست کرده ام. آنها طی این سالها به هر دو هدف با من خوب بوده اند و امیدوارم که شما نیز از آنها قدردانی کنید.

S100

من یکی از کسانی هستم که یک موتور سیکلت تمیز را دوست دارم ، اما در واقع از تمیز کردن متنفرم موتورسیکلت آنها این بدان معنی بود که من بیشتر اوقات با یک موتور سیکلت کثیف زندگی می کردم ، اما نه از آنجا که اسپری پاک کننده S100 را پیدا کردم.

این محصول تمیز کننده بسیار جذاب است و استفاده از آن آسان است. آن را اسپری کنید ، بگذارید چند دقیقه بماند و آن را شلنگ کنید. این کار بسیار خوبی برای از بین بردن خاک ، آلودگی جاده ، چربی ، اشکالات خشک گردیده و هر چیز دیگری است که من در ماجراهای خود جمع کرده ام. همچنین در پلاستیک هایی مانند شیشه جلو اتومبیل و فلزات شما ایمن است ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد آسیب رساندن به اجزای در معرض موتور سیکلت ندارید.

Muc-Off

اسپری تمیزکننده دوچرخه Muc-Off Nano Tech بسیار جذاب است. بوی آن از S100 بهتر است و از نظر زیست تخریب پذیر است. Muc-Off نیز آن را به صورت کنسانتره می فروگردید ، که من آن را دوست دارم ، بنابراین شما مجبور نیستید دائما بطری های پلاستیکی جدید بخرید.

مانند S100 ، این ماده اسپری کننده و شستشو دهنده امور است و کار بسیار خوبی را انجام می دهد که تند و ناخوشایند جاده را از همه قسمت های موتور سیکلت خود پاک می کند بدون اینکه یک دسته از مواد شیمیایی سخت را از طریق تخلیه ارسال کنید.

S100

گاهی اوقات فقط باید قبل از رفتن به خارج از روز ، دوچرخه را لمس کنید با جوانه های خود سوار شوید. منظورم این است که شما نمی خواهید حاضر شوید و کمترین ماشین دو چرخ را داشته باشید ، الان اینطور است؟

این اسپری مخصوص موم و S100 عالی است زیرا به طور خاص به موتورسیکلت ها هدایت می شود و درخشش رنگ نیز به خوبی انجام می شود و کت پودر. استفاده از آن نیز آسان است. فقط روی نگهدارنده اسپری کنید و آن را با یک حوله میکروفیبر خوب پاک کنید.

Muc-Off

اگر موتور سیکلت کثیف داشته باشید و به شلنگ دسترسی نداشته باشید چه می کنید؟ یا آن را به یک کارواش سکه ای ببرید تا از واشر فشار (که نوع آن را می مکد) استفاده کنید یا از اسپری شستشوی بدون آب و عالی با عملکرد بالا از Muc-Off استفاده کنید.

مانند هر محصول Muc-Off ، این پاک کننده دوچرخه برای محیط زیست آسان است در حالی که هنوز در برابر لجبازی و آلودگی سخت گیر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را اسپری کنید ، بگذارید یک دقیقه خیس بخورد و آن را پاک کنید. بعد از اینکه خاک را پاک کردید ، یک پارچه میکروفیبر تمیز تهیه کنید و دوچرخه خود را تا زمانی که بدرخگردید بکشید. این فوق العاده آسان است و درون کوله پشتی یا کیس مخصوص آن تمیز می شود تا بتوانید به راحتی از موتور پاک کنید.

ماکسیما

تمیز و روان نگه داشتن زنجیر موتور سیکلت خود یک کار بیچاره است ، اما اگر این مهم باگردید می خواهید زنجیر و زنجیر چرخ خود را در وضعیت بالا نگه دارید. محصولات و تکنیک های مختلف و خرد قدیمی حکیمانه برای تمیز کردن و روانکاری زنجیر موتور سیکلت به اندازه ستاره های آسمان وجود دارد ، اما من می خواهم آنچه را که برای من مفید است توصیه کنم.

محصولات ماکسیما – پاک کننده زنجیره ای و موم زنجیره ای – تمیزترین گزینه های یک یا دو پانچ برای نگهداری زنجیره هستند. Clean Up در از بین بردن آلودگی ها ، بقایای مواد و عمل به عنوان چربی گیر روغن بزرگ و در عین حال نرم با داشتن حلقه های ظریف داخل زنجیره ، بسیار عالی عمل می کند. موم زنجیره ای نوعی روغن زنجیری با اسپری است که مرطوب ادامه می یابد و سپس در یک پوشش مومی خشک می شود که در برابر بیرون آمدن مقاومت می کند و باعث نمی شود تا خاک به آن بچسبد. بهترین قسمت این است که ماکسیما آن را در یک بسته ترکیبی با روان کننده نفوذی مناسب به عنوان پاداش ارائه می دهد.

راه حل های ساده

همانطور که قبلاً مشخص کردیم ، زنجیر موتورهای تمیز کننده بمکد. این کار چرب و ناخوشایند است و بسته به اینکه چقدر زنجیر خود را تند و زننده کرده اید ، کار سختی هم خواهد بود. داشتن یک برس تمیز کننده زنجیره ای خوب در کیت تمیز کردن کمک بزرگی است و برس مورد علاقه شخصی من قلم مو گرانج است.

برس گرانج دارای موهای سفت است که زنجیر شما را از یک طرف از سه طرف تمیز می کند ، به علاوه موهای بلندتر در انتهای دیگر برای قرار گرفتن در دندان های زنجیری و غیره. ارزان و م effectiveثر است و حتی دارای برس قابل تعویض است ، بنابراین شما دائماً نخواهید خرید. هنگامی که با یک حلال تمیز کننده زنجیره ای خوب مانند Maxima's Clean Up همراه شوید ، کار تعمیر و نگهداری زنجیره بسیار آسان می شود.

S100

یک میلیون تمیزکننده چرخ مختلف در بازار وجود دارد و همه آنها کمی متفاوت عمل می کنند ، اما یکی از مواردی که در مورد پاک کننده چرخ موتورسیکلت S100 بیشتر دوست دارم این است که ژل ضخیم تر و بیشتری دارد مانند فرمولی که بهتر به چرخ های شما می چسبد. این کار از بین بردن گرد و غبار ترمز ، خاک و سایر ناخالصی ها نیز عالی است.

نکته خوب دیگر در مورد پاک کننده چرخ موتور سیکلت S100 ، ملایم بودن آن است ، به این معنی که در همه چرخ ها ایمن است – اعم از رنگ ، پوشش پودر ، آلومینیوم ، منیزیم یا فولاد ضد زنگ. اگر چرخ های دوچرخه شما برای شستشوی عادی دوچرخه بیش از حد کثیف است ، نمی توانید یک بطری اسپری از آن بگیرید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت