Black Widow در افتتاحیه آخر هفته ۲۱۵ میلیون دلار در گیشه به دست می آورد

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-marvel-marbu-bbu-12270-r

Black Widow آخر هفته در خانه و تئاتر برنده گردید.


marvel

روز آخر هفته افتتاحیه فیلم ابرقهرمانی مارول بیوه سیاه ۲۱۵ میلیون دلار در گیشه در سراسر جهان جمع گردید. این اولین بزرگترین افتتاحیه گیشه داخلی از آغاز همه گیری COVID-19 و سومین افتتاحیه داخلی مارول پس از پلنگ سیاه و کاپیتان آمریکا است.

آخرین قسمت از دنیای سینمایی مارول اولین نمایش جهانی خود را در جمعه در سینماها انجام داد و در سرویس جریان دیزنی پلاس ، با پرداخت ۳۰ دلار حق دسترسی برتر.

اما ظاهراً تئاتر محلی برای دیدن فیلم بسیاری از طرفداران بود که فیلم ۸۰ میلیون دلار در گیشه داخلی با ۷۸ دلار درآمد کسب کرد. میلیون دلار رسید گیشه بین المللی و بیش از ۶۰ میلیون دلار از طریق Disney Plus Premier Access در سراسر جهان.

“نمایش قوی بیوه سیاه این آخر هفته استراتژی توزیع انعطاف پذیر ما را در دسترس قرار دادن فیلم های حق رای دادن در سینما برای یک تجربه واقعی سینمایی تأیید می کند ، و همچنان که نگرانی های COVID در سطح جهانی ادامه دارد ، گزینه هایی را برای مصرف کنندگانی که ترجیح می دهند در خانه از دیزنی پلاس تماشا کنند ،” کریم دانیل ، رئیس دیزنی ، رسانه و سرگرمی توزیع ، در بیانیه ای گفت.

Black Widow در پی کشف توطئه مربوط به گذشته خود ، در پی کاپیتان آمریکا ۲۰۱۶ ، ناتاشا (اسکارلت جوهانسون) را به دنبال یک جاسوسی دنبال می کند. : جنگ داخلی. این فیلم قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ اکران شود ، اما همه گیری همه جانبه دیزنی را مجبور کرد چندین بار ماجراجویی انفرادی ناتاشا رومانوف را به تأخیر بیندازد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت