ریچارد برانسون پس از او جف بزوس را به فضا می کوبد ، به دنبال الگوهای رفتاری و جوک می رود

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 bransoninspace

Richard Branson / Virgin Galactic

این نبرد میلیاردرهای فضایی است. ریچارد برانسون بامداد روز یکشنبه با کشتی Virgin Galactic SpaceShipTwo Unity ، نه روز قبل از اینکه میلیاردر Blue Origin ، جف بزوس ، قرار باگردید سفر فضایی خود را انجام دهد ، به لبه فضا پرواز کرد.

برانسون در توئیتی نوشت: “به طلوع عصر جدید فضایی خوش آمدید.”

برانسون با خیال راحت به زمین بازگشت و به بسیاری از الگوهای رفتاری و جوک های آنلاین پرداخت.

بسیاری از الگوهای رفتاری این رقابت را سرگرم می کردند بین برانسون و بزوس.

“یكی از كاربران توییتر را به شوخی گفت:” منتظر بمانید تا برانسون ، بزوس و ماسك متوجه شوند كه وارن بافت در گاراژ خود موشك ساخته است و همه آنها را به فضا خواهد كشت “.

دیگری آرزو می كند جدی تر شود رقابت ، نوشتن ، “ای کاش ، کاش این میلیاردرها در مورد اینکه چگونه بسیاری می توانند به آنها کمک کنند این رقابت را داشتند.” برانسون تصمیم گرفت با افزایش ۱۵٪ مزایای کارگر بزوس را شکست دهد. بزوس با ۲۵٪ شمارنده است! اما نه … مسابقات فضایی. “

برخی از الگوهای رفتاری ، مارک زاکربرگ ، بنیانگذار فیس بوک و ویدئو عجیب او در ۴ ژوئیه را به ارمغان آورد که در آن سوار یک تخته موج سواری برقی می شود در حالی که پرچم آمریکا را در دست دارد.

“چرا او پرواز نمی کند مثل همه میلیاردرهای عجیب و غریب دیگر؟

سایر الگوهای رفتاری کل مفهوم یک میلیاردر را برای مدت زمان یک ساعت در فضا سرگرم کردند ، و بسیاری از منابع کمیک و ابرقهرمان را ذکر کردند.

وقتی بنیانگذار آمازون جف بزوس با پرواز فضایی خود ، به برانسون برسد ، در تاریخ ۲۰ ژوئیه ، جوک های فضایی مطمئناً بیشتر به مدار می روند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت