Black Widow 215 میلیون دلار در بزرگترین افتتاح از زمان شیوع بیماری همه گیر است

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-marvel-marbu-bbu-12270-r

Black Widow آخر هفته در خانه و تئاتر برنده گردید.


marvel
دیزنی روز یکشنبه اعلام کرد

فیلم ابرقهرمانی مارول بیوه سیاه با تخمین ۲۱۵ میلیون دلار در گیشه در گیشه در سراسر جهان. این اولین بزرگترین افتتاحیه گیشه داخلی از آغاز همه گیری COVID-19 و سومین افتتاحیه داخلی مارول برای یک داستان مبدا پس از Black Panther و Captain Marvel است.

آخرین نسخه از Marvel Cinematic Universe اولین بار در سراسر جهان جمعه در سینماها و در سرویس پخش Disney Plus پخش گردید ، دومی با ۳۰ دلار حق دسترسی برتر.

اما ظاهراً تئاتر مکانی برای دیدن فیلم برای بسیاری از طرفداران بود ، زیرا فیلم ۸۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد. در گیشه داخلی ۷۸ میلیون دلار رسید گیشه بین المللی و بیش از ۶۰ میلیون دلار از طریق Disney Plus Premier Access در سراسر جهان.

“نمایش قوی بیوه سیاه این آخر هفته استراتژی توزیع انعطاف پذیر ما را در دسترس قرار دادن فیلم های حق رای دادن در سینما برای یک تجربه واقعی سینمایی تأیید می کند ، و همچنان که نگرانی های COVID در سطح جهانی ادامه دارد ، گزینه هایی را برای مصرف کنندگانی که ترجیح می دهند در خانه از دیزنی پلاس تماشا کنند ،” کریم دانیل ، رئیس توزیع رسانه و سرگرمی دیزنی ، در بیانیه ای گفت:

Black Widow در پی کشف توطئه مربوط به گذشته خود ، در پی سال ۲۰۱۶ ، ناتاشا رومانوف (اسکارلت جوهانسون) را در یک تلاش جاسوسی دنبال می کند کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی . این فیلم قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ اکران شود ، اما همه گیر گردیدن دیزنی دیزنی را مجبور کرد تا ماجراجویی انفرادی را که مدتها انتظار می کشید بارها به تأخیر بیندازد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

برای چه چیزهایی جدید برای جریان است ژوئیه ۲۰۲۱۴:۱۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت