بنیانگذار Virgin Galactic ، ریچارد برانسون سرانجام فضا را لمس می کند ، با خیال راحت برمی گردد

2021-07-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 richard-branson-1

ریچارد برانسون ساعاتی قبل از سفر به لبه فضا با یک شناور فضایی Virgin Galactic به Spaceport America در نیومکزیکو می رسد.


Patrick T. Fallon / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

ریچارد برانسون را به فضا پرتاب کنید کهکشانی کهکشانی را پرتاب می کند. ..۱۱:۳۶

میلیاردر بریتانیایی ریچارد برانسون جدیدترین و مسلماً بزرگترین ماجراجویی خود را با پرواز کوتاه روز یکشنبه به لبه فضا با هواپیمای فضایی Virgin Galactic خود با موفقیت به پایان رساند.

صدها نفر از میهمانان و رسانه های دعوت گردیده از کف صحرا در زیر در Spaceport America نیومکزیکو تماشا می کردند که ناگهان مضراب دوتایی که توسط هواپیمای حامل VMS Eve در آسمان کشیده گردید ، تحت الشعاع سومین ستون سفید برآمده از موتور موشکی SpaceShipTwo Unity قرار گرفت. این جفت ارز در ساعت ۸:۴۰ بامداد MT (7:40 بامداد PT) با هم بلند گردیدند و ۴۵ دقیقه بعد Unity از Eve جدا گردید و موتور خود را فقط برای یک دقیقه شلیک کرد تا به سرعت بیش از ۳ Mach برسد.

مشاهده گردیده از سطح ، یک خط سفید متمایز و متمایز دیده می شود که به سرعت کاملاً عمودی نقاشی می کند ، و به معنای واقعی کلمه به آسمان ها اشاره می کند. Spaceport America ، نزدیک حقیقت و پیامدها ، نیومکزیکو روز یکشنبه.


پاتریک تی فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایمس

برانسون آن را “تجربه یک عمر” در یک رادیو رادیواکتیو متزلزل از Unity با شروع سر خوردن به زمین عنوان کرد. این صنعت پس از بازگشت دقیقاً در همان نقطه ای که VMS Eve از تقریباً یک ساعت قبل راه اندازی گردیده بود ، به یک عکس کاملاً عالی بازگشت. برانسون بعداً از روی آسفالت Spaceport America گفت: “به طلوع عصر جدید فضایی خوش آمدید.”

VMS Eve برای مادر برانسون ، ایو نامگذاری گردیده است که به دلیل عوارض COVID-19 در ژانویه درگذشت.

برانسون در یک پست وبلاگ نوشت: “او برای آخرین پیروزی خود ایستادگی کرد ، و توانست با ویروس مبارزه کند ، اما تمام انرژی خود را صرف این کار کرده بود” ، او را به عنوان یک الهام بخش اصلی و نیروی اصلی در حرفه خود ذکر کرد. “او درسهای گلایدر را با لباس مبدل پسری گذراند و در جنگ جهانی دوم در WRENS (سرویس دریایی سلطنتی زنان) ثبت نام کرد … او مبتکر ، نترس ، بی امان بود – قبل از وجود این کلمه ، یک کارآفرین بود.”

یونیتی آن را به ارتفاع تقریبی ۵۳ مایل (۸۶ کیلومتر) بالاتر از سطح زمین رساند. برخی می فهمند که این کمتر از تعریف رایج پذیرفته گردیده از فضا است که با یک راه خوب ، حتی ۱۰۰ کیلومتری (۶۲ مایل) آغاز می شود. با این حال ، ارتش ایالات متحده و ناسا خط تقسیم را در ۵۰ مایلی (۸۰ کیلومتری) تعیین کردند ، بنابراین همه اینها به وضوح کمی ذهنی است. و برای اهداف گردشگری فضایی ، شما بی وزنی را تجربه می کنید و به سیاره خانه ما که در خلأ سیاه فضا از هر دو ارتفاع قرار دارد ، نگاه می کنید.

قبل از پرواز ، برانسون گفت که “به زمین زیبای ما نگاه می کند و همه را در خود می گیرد و می فهمد که فقط ۵۰۰ نفر دیگر (از امروز شنبه ۵۷۰ نفر است) این کار را انجام داده اند.”

همچنین بت موسی ، مربی اصلی فضانورد ویرجین ، تنها فردی بود که قبلاً در کابین مسافربری SpaceShipTwo سوار گردیده بود ، در سال ۲۰۱۹٫ مهندس ارگردید عملیات این شرکت ، کالین بنت به همراه سیریشا بندلا ، معاون رئیس جمهور در امور دولت ، در آن بودند. . باندلا یک آزمایش تحقیقاتی را از دانشگاه فلوریدا انجام داد که شامل سازگاری بیولوژی گیاهی با ریز جاذبه بود.

“پروازهای VG برای اولین بار ، توانایی نظارت فعال بر آزمایشات هنگام پرتاب و ورود اولیه به فضا. این توانایی برای مطالعه زیست شناسی که تجربه پرتاب و سپس ریز جاذبه را دارد ، شاید به طرز شگفت انگیزی ، یک پیشرفت جدید بنیادی باگردید ، “راب فرل ، محقق اصلی آزمایش و استاد علوم باغبانی ، در بیانیه ای گفت. “قبلاً همه آزمایشات باید منتظر بمانند تا سفینه فضایی در مدار قرار بگیرد تا آزمایش آزمایش شود.”

دو خلبان ویرجین کهکشانی که تحت کنترل وحدت بودند ، دیو مکای و مایکل ماسوچی بودند ، با فضانورد سابق ناسا سی جی استورکوو و ناسا سابق خلبان تحقیق کلی لاتیمر در حال پرواز با VMS Eve.

هنگامی که به زمین جامد بازگشت ، برانسون اعلام کرد که ویرجین از طریق یک مسابقه Omaze دو صندلی را در پرواز آینده به شما اعطا می کند که همچنین کمک های مالی را به نفع فضای غیر انتفاعی بشریت تشویق می کند ، که می گوید هدف آن “دموكراتيك كردن فضا و توسعه راه حل هايي براي مشكلات جهان از طريق افزايش آگاهي انساني است.”

می توانید جریان زنده را در زیر مشاهده كنید.

بسیاری از سو explo استفاده های ماجراجویی برانسون شامل بالون هوای گرم از راه دور و سفرهای قایقرانی اقیانوس اطلس است.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا در جریان آخرین اخبار فضایی امسال قرار بگیرید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت