در هنگام پرواز تاریخی ، Richard Branson ، فضای لمس Virgin Galactic را تماشا کنید

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

[

 richard-branson-1

Richard Branson ساعاتی قبل از سفر به لبه فضا با یک کشتی فضایی Virgin Galactic به Spaceport America در نیومکزیکو می رسد.


Patrick T. Fallon / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

میلیاردر بریتانیایی ریچارد برانسون آخرین و مسلماً بزرگترین ماجراجویی خود را روز یكشنبه با پرواز مختصر به لبه فضا با هواپیمای فضایی Virgin Galactic خود به پایان رساند. این پرواز نه تنها اولین سفر برانسون به فضا است ، بلکه اولین باری است که ویرجین با یک کابین خدمه کامل نیز پرواز می کند.

صدها نفر از مهمانان دعوت گردیده و اصحاب رسانه از کف صحرا در پایین نیو مکزیکو در اسپورت اسپورت آمریکا به عنوان مضراب مضاعف که توسط هواپیمای حامل VMS Eve در آسمان کشیده گردید ، ناگهان تحت سایه سومین ستون سفید متولد گردیده از موتور موشکی SpaceShipTwo Unity قرار گرفت. این جفت ارز در ساعت ۸:۴۰ بامداد MT (7:40 بامداد PT) با هم بلند گردیدند و ۴۵ دقیقه بعد Unity از Eve جدا گردید و موتور خود را فقط برای یک دقیقه شلیک کرد تا به سرعت بیش از ۳ Mach برسد.

 http: / /www.cnet.com/cepts19659008 برگزیده https://www.cnet.com/andid19659009] اکنون در حال پخش: </span><br />
            <span class= این را تماشا کنید:

پرتاب ریچارد برانسون را به فضا پرتاب کنید کهکشان Virgin Galactic …۱۱:۳۶

از سطح زمین مشاهده می شود ، یک خط سفید متمایز اما مشخص به سرعت در حال نقاشی تقریباً عمودی است ، که به معنای واقعی کلمه به آسمان است.

 branson

Virgin Galactic SpaceShipTwo هواپیمای فضایی وحدت و مادری وقتی پرواز می کنند بالاتر از Spaceport America ، نزدیک Truth and Concepts ، نیومکزیکو در روز یکشنبه.


پاتریک تی فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایمس

برانسون آن را “تجربه یک عمر” در یک رادیو رادیواکتیو متزلزل از Unity با شروع سر خوردن به زمین عنوان کرد. این صنعت پس از بازگشت دقیقاً در همان نقطه ای که VMS Eve از تقریباً یک ساعت قبل راه اندازی گردیده بود ، به یک عکس کاملاً عالی بازگشت. برانسون ۷۰ ساله بعداً از روی آسفالت Spaceport America گفت: “به طلوع عصر جدید فضایی خوش آمدید.”

VMS Eve برای مادر برانسون ، ایو نامگذاری گردیده است که به دلیل عوارض COVID-19 در ژانویه درگذشت.

برانسون در یک پست وبلاگ نوشت: “او برای آخرین پیروزی ایستادگی کرد و توانست با ویروس مبارزه کند ، اما تمام انرژی خود را در این راه صرف کرده بود.” “او درسهای گلایدر را با لباس مبدل پسری گذراند و در جنگ جهانی دوم در WRENS (سرویس دریایی سلطنتی زنان) ثبت نام کرد … او مبتکر ، نترس ، بی امان بود – قبل از وجود این کلمه ، یک کارآفرین بود.”

یونیتی آن را به ارتفاع تقریبی ۵۳ مایل (۸۶ کیلومتر) بالاتر از سطح زمین رساند. برخی می فهمند که این کمتر از تعریف رایج پذیرفته گردیده از فضا است که با یک راه خوب ، حتی ۱۰۰ کیلومتری (۶۲ مایل) آغاز می شود. با این حال ، ارتش ایالات متحده و ناسا خط تقسیم را در ۵۰ مایلی (۸۰ کیلومتری) تعیین کردند ، بنابراین همه اینها به وضوح کمی ذهنی است. و برای اهداف گردشگری فضایی ، شما بی وزنی را تجربه می کنید و به سیاره خانه ما که در خلأ سیاه فضا از هر دو ارتفاع قرار دارد ، نگاه می کنید.

قبل از پرواز ، برانسون گفت که “به زمین زیبای ما نگاه می کند و همه را در خود می گیرد و می فهمد که فقط ۵۰۰ نفر دیگر [actually it’s 570, as of Saturday] این کار را انجام داده اند.”

همچنین بت موسی ، مربی اصلی فضانورد ویرجین ، تنها شخصی بود که قبلاً در کابین مسافربری SpaceShipTwo سوار گردیده بود ، در سال ۲۰۱۹٫ مهندس ارگردید عملیات این شرکت ، کالین بنت به همراه سیریشا باندلا ، معاون رئیس جمهور در امور دولت ، در آن بودند. . باندلا یک آزمایش تحقیقاتی را از دانشگاه فلوریدا انجام داد که شامل سازگاری بیولوژی گیاهی با ریز جاذبه بود.

“پروازهای VG برای اولین بار ، توانایی نظارت فعال بر آزمایشات هنگام پرتاب و ورود اولیه به فضا. این توانایی برای مطالعه زیست شناسی که تجربه پرتاب و سپس ریز جاذبه را دارد ، شاید به طرز شگفت انگیزی ، یک پیشرفت جدید بنیادی باگردید ، “راب فرل ، محقق اصلی آزمایش و استاد علوم باغبانی ، در بیانیه ای گفت. “قبلاً همه آزمایشات باید منتظر بمانند تا سفینه فضایی در مدار قرار بگیرد تا آزمایش انجام شود.”

دو خلبان ویرجین کهکشانی که تحت کنترل وحدت بودند دیو مکی و مایکل ماسوچی بودند ، با فضانورد سابق ناسا سی جی استورکوو و ناسا سابق خلبان تحقیق کلی لاتیمر در حال پرواز با VMS Eve.

 omaze.png

ریچارد برانسون اعلام کرد که ویرجین کهکشانی در پروازهای آینده دو صندلی را به خود اختصاص می دهد.


اوماز

برانسون همیشه یک ماجراجو و هیجان طلب بوده است. بسیاری از سو adventure استفاده های ماجراجویی وی شامل بالون هوای گرم از راه دور و سفرهای قایقرانی بین آتلانتیک است. او پیرترین فردی است که در سراسر کانال انگلیس به بادبادک کشی می پردازد.

پس از بازگشت به زمین محکم ، برانسون اعلام کرد که ویرجین در پرواز آینده از طریق یک مسابقه Omaze دو صندلی به شما اعطا می کند که همچنین کمک های مالی را به نفع سازمان غیر انتفاعی Space for Humanity تشویق می کند. ، که می گوید هدف آن “دموکراتیک کردن فضا و توسعه راه حل برای مشکلات جهان از طریق افزایش آگاهی انسان است.”

شما می توانید جریان اصلی پرواز Virgin Galactic را در زیر مشاهده کنید.

دنبال کنید تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET ] تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت