بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال ۲۰۲۱

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یک ردیاب تناسب اندام می تواند راهی عالی برای کمک به شما در شکل گیری – یا ماندن – بدون داشتن عمده ساعت هوشمند تمام عیار باگردید. یک ردیاب تناسب اندام شما را نسبت به فعالیت بدنی خود پاسخگو می داند و معمولاً ویژگی های سلامتی مانند ردیابی خواب ، نظارت بر ضربان قلب یا بینش خاص در مورد فعالیت مورد نظر شما را ارائه می دهد. سپس داده های ردیابی تناسب اندام شما با یک برنامه به اشتراک گذاشته می شود تا وضعیت بهتری را در بدن داشته باشید.

ده ها ردیاب تناسب اندام برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ما پنج ردیاب مورد علاقه خود را بر اساس قیمت ، فرم و عملکرد جمع آوری کرده ایم. بخاطر داشته باشید که بسیاری از آنها برای پیگیری پیشرفت خود و تنظیم اعلان های گوشی های هوشمند نیاز به استفاده از یک برنامه تلفن همراه دارند. و ناگفته نماند که حتی پیشرفته ترین ردیاب تناسب اندام نیز کار شما را انجام نخواهد داد ، اما قطعاً برای انگیزه شما را حفظ می کند عالی است.

مهم نیست که شما اهداف سلامتی و تناسب اندام خود را داشته باشید ، مطمئناً یک وسیله پوشیدنی در اینجا پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به بالاترین عملکرد خود برسید. بنابراین اگر به دنبال بهترین ردیاب تناسب اندام هستید ، ادامه مطلب را بخوانید! اگر ردیاب تناسب اندام مورد علاقه شما در این لیست نیست ، در نظرات به ما اطلاع دهید. ما بیشتر در خط آزمایش خواهیم کرد و این لیست را به صورت دوره ای به روز خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین ساعت های هوشمند بودجه زیر ۱۰۰ دلار

Vanessa Hand Orellana / CNET

اگر به دنبال یک گروه تناسب اندام هستید که حتی با احتیاط تر (و مقرون به صرفه تر) ، شما همچنین می توانید Fitbit Inspire 2. را در نظر بگیرید. شما گزینه داخلی یا GPS را ندارید اما در مورد سلامتی و تناسب اندام از جمله ردیابی ضربان قلب موارد ضروری را دارد. تشخیص خودکار تمرین و آنالیز دقیق ردیاب خواب با Fitbit Premium (با خرید به مدت یک سال رایگان).

همچنین نزدیکترین چیز به جواهرات با صفحه ای که تاکنون استفاده کرده ام. اگر می خواهید آن را بپوشانید ، می توانید بندهای ورزشی سیلیکونی آن را به راحتی با یک بند مش چرمی یا استیل ضد زنگ عوض کنید (جداگانه فروخته می شود) اما بزرگترین مزیت: عمر باتری. با شارژ ممکن است ۱۰ روز افزایش یابد ، در حالی که اگر GPS را خاموش کنید ، شارژ ۴ در حدود ۵ روز قطع می شود.

اولین بار در Fitbit Inspire 2 ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

با كمتر از ۴۰ دلار ، Mi Band 4 همان بهترین ردیاب تناسب اندام که می توانید بخرید. این ساعت تناسب اندام بیشتر ویژگی هایی را که در ردیاب تناسب اندام گران قیمت تر خواهید داشت ، شامل یک صفحه نمایش لمسی AMOLED که در زیر نور آفتاب ، ضربان قلب ۲۴/۷ و ردیابی خواب به راحتی قابل مشاهده است. ماندگاری باتری نیز بی فایده است ، زیرا قبل از نیاز به شارژ حدود دو هفته و نیم استفاده خواهید کرد. چیزی که این ردیاب تناسب اندام ارزان از دست می دهد ، تنوع تمرین است. این فقط می تواند دویدن ، پیاده روی ، دوچرخه سواری یا شنا را تشخیص دهد ، بنابراین هر تمرین دیگری مانند پیلاتس یا یوگا باید تحت نوع عمومی “ورزش” پیگیری شود.

درباره Xiaomi Mi Band 4 بیشتر بخوانید.

جان کیم / CNET

این کفی های هوشمند ۳۰۰ دلاری می تواند هر کفش قدیمی را به تبدیل کند یک ردیاب با تکنولوژی پیشرفته ، بیش از هر ردیاب مبتنی بر مچ دست که آزمایش کرده ایم ، اطلاعات بیشتری در مورد دویدن به شما می دهد. هر کفی دارای ۱۶ سنسور است که با هر قدم برداشتن فشاری را که به پای شما وارد می کنید تشخیص می دهد. همراه با برنامه و ردیاب ها ، آنها می توانند از طول گام تا تعادل ضربه پا اندازه گیری کنند تا در مورد نحوه کاهش آسیب یا بهبود زمان خود بازخورد واقعی داشته باشند.

بررسی Nurvv Run Insoles را بخوانید.

شاید چند ساله باگردید ، اما ارزان قیمت Apple Watch Series 3 همه چیز شما را دارد نیاز به یک ردیاب تناسب اندام اما با اضافه گردیدن ویژگی های ساعت هوشمند. این نه تنها مانند سایر ردیاب های موجود در این لیست زبانه هایی را در مورد سلامتی و فعالیت شما حفظ می کند ، بلکه به شما امکان می دهد به ده ها برنامه تناسب اندام مانند Strava ، Nike Training Club و Fitness Plus خود اپل دسترسی داشته باشید تا شما را در هر نوع راهنمایی راهنمایی کند. تمرین.

بررسی Apple Watch Series 3 ما را بخوانید.

موارد بیشتر برای علاقه مندان به تناسب اندام

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت