تاریخ انتشار Star Wars: The Bad Batch – چه زمانی قسمت ۱۲ به Disney Plus می رسد؟

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 star-wars-the-bad-batch-epis-5-review

قسمت های جدید هر جمعه می رسد.


Lucasfilm

دیزنی با برپایی یک سری جدید از جنگ ستارگان در دیزنی پلاس ، بهترین راه را برای جشن گرفتن مه چهارم انتخاب کرد. اکنون در نیمه راه Bad Batch قرار داریم ، یک نمایش متحرک CGI متحرک از دیو فیلونی تهیه کننده ماندالوریایی .

قسمت های جدید هر هفته جمعه ها کاهش می یابد ، به اتصال به شبکه کمک می کند شکاف بین دیگر امتیازات بزرگ نشان می دهد Falcon and the Winter Soldier و Loki ، که به رسید بررسیهای بسیار خوبی .

برنامه پخش قسمت Bad Batch

در اینجا برنامه پخش اپیزود برای همه ۱۶ قسمت از فصل اول گروه بد با زمان پخش است:

گروه بد درباره چیست؟

جنگ ستارگان: دسته بد از تهیه کننده ماندالوریایی ، دیو فیلونی است. اگر این کافی نبوده تا اعتبار آن را ثابت کند ، این مجموعه ای از مجموعه تحسین برانگیز رایانه ای The Clone Wars است که می توانید آن را در دیزنی پلاس نیز پیدا کنید.

گروه بد ، با استفاده از همان سبک متحرک CGI ، پس از وقایع Revenge of the Sith تنظیم می شود و رسم ماموریت های یک گروه از سربازان کلون است که در آخرین فصل The Clone Wars آغاز به کار کردند. این مزدوران همه با جهش های ژنتیکی پخته گردیده اند و توسط صدای دی برادلی بیکر ، مینگ-نا ون (به عنوان نسخه ای جوان تر از Fennec Shand ، تکرار شخصیتی که در The Mandalorian بازی می کند) ، استفان استنتون و اندرو کیشینو ابراز می شوند.

آخرین تریلر

در اینجا آخرین تبلیغ است که نیمه دوم فصل را به زودی آغاز می کند:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت