نسخه Super Mario 64 با رکوردشکنی ۱٫۵۶ میلیون دلار به فروش می رسد

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lf

Super Mario 64 در تمام شکوه و عظمت مهر و موم گردیده خود.


حراج های میراث

دیوانه غیر قابل انعطاف هنر دیجیتال با قیمت های چشم نواز به فروش می رسد ، اما در اینجا یک یادآوری وجود دارد که افرادی که مبالغ گزاف را بر روی کالاهای جمع آوری گردیده می اندازند با NFT شروع نمی شوند. یک نسخه بسته گردیده از Super Mario 64 در حراج میراث فرهنگی به قیمت ۱٫۵۶ میلیون دلار فروخته گردیده است.

Super Mario 64 یک نسخه افسانه ای در تاریخ بازی است. این تنها بازی بود که در کنار کنسول N64 نینتندو راه اندازی گردید و اولین عنوانی بود که ماریو را از ۲D بیرون کشید و او را در دنیای ۳D قرار داد. و جایی که ماریو پیش می رود ، صنعت نیز به همین سمت می رود: Super Mario 64 یکی از بازی های با نفوذ در تمام دوران ها محسوب می شود. این امر به توسعه دهندگان حق رای دادن به عنوان الكترونیكی مانند Grand Theft Auto و Kingdom Hearts الهام بخشیده است.

“اهمیت فرهنگی این عنوان و اهمیت آن برای تاریخ بازی های ویدیویی از اهمیت بالاتری برخوردار است و شرایط این نسخه کاملاً نفس گیر است که ما واقعاً در اینجا ضرر می کنیم »، در توضیحات بسیار جذاب بازی در Heritage Auctions آمده است. “اگر قلب شما برای دستیابی به بالاترین درجه کپی از یک بازی ویدیویی پرفروش در Nintendo 64 است – اولین ماجراجویی ۳D از طلسم نینتندو ، ماریو – ما فقط یک توصیه داریم: فرصتی برای هدر دادن. “

فقط دو روز قبل ، نسخه ای از ۱۹۸۷ از The Legend of Zelda – بازی مشابه مورد احترام – به قیمت ۸۷۰،۰۰۰ دلار فروخته گردید. در ماه آوریل ، یک نسخه بسته گردیده از برادران Super Mario اصلی به قیمت ۶۶۰،۰۰۰ دلار فروخته گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت