کانور مک گرگور پس از آسیب دیدگی پا در شکست مقابل داستین پوآیر در UFC 264 صحبت می کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1327901739

این سومین مسابقه بین McGregor و Poirier خواهد بود.


Stacy Revere / گتی ایماژ

درگیری اصلی رویداد بین Conor McGregor و Dustin Poirier در UFC 264 به طرز حیرت انگیزی به پایان رسید ، در حالی که McGregor پس از غلت خوردن از روی مچ پا ، دچار شکستگی پا گردید. ثانیه های مرگ دور اول.

این یک دور بود که مک گرگور پس از اینکه از پا خارج گردید و پس از یک تلاش ناموفق برای تسلیم با زمین کشتی گرفت ، به طور قطعی باخت.

مک گرگور گفت: “این هنوز تمام نگردیده است” یک مصاحبه پس از جنگ با جو روگان. “اگر من مجبور باشم این را با خود به بیرون ببرم ، بیرون است. من هیچ خللی نمی دهم. “

دانا وایت اظهار داشت كه مک گرگور فردا یکشنبه برای مقابله با آسیب دیدگی پا وارد عمل خواهد گردید. او گفت که احتمالاً یک عنوان قهرمانی با قهرمان فعلی سبک وزن UFC چارلز اولیویرا برای بعدی است پوآیر ، اما معتقد است که چهارمین درگیری بین مک گرگور و پوآیر در بعضی از زمانهای آینده اتفاق خواهد افتاد ، زمانی که مک گرگور از جراحی بهبود پیدا کرد. شکستگی استخوان درشت نی و استخوان استخوان فیبولا.

وی در بیانیه ای گفت: “هر دو پزشك مطمئن هستند كه با گذشت زمان بهبودی كامل خواهد یافت.” ما انتظار بازگشت او به هشت ضلعی را داریم. “

خود مک گرگور ویدیویی را منتشر کرد. به زودی پیام در شبکه های اجتماعی منتشر گردید.

“احساس فوق العاده ای داشتید ،” گفت: “شش هفته با عصا و ما دوباره ساخت خواهیم کرد!”

نتیجه هر ضربه را در زیر ببینید.

داستین پوآیر در مقابل کانر مک گرگور [۱۹۶۵۹۰۱۴] gettyimages-1230728043 ” height=”754″ width=”1092″/>

سهم کانر مک گرگور در این سه گانه مبارزه با داستین پوآیر بسیار زیاد است.


جف بوتاری / Zuffa LLC از طریق گتی ایماژ

اینجاست. اون بزرگه. خطر این مبارزه برای مک گرگور فوق العاده زیاد به نظر می رسد ، اما همیشه این کار را می کند.

همانطور که در بالا ذکر کردم ، تقریباً غیرممکن است که این جنگ را بنامیم. من مک گرگور را انتخاب می کنم زیرا به نظر می رسید که در آخرین مبارزه پیروز می شود تا زمانی که پیروز نشود. اما صادقانه بگویم ، این می تواند دقیقاً مانند آخرین مبارزه پیش رود.

پروانه های این یکی را گرفتم. بیا بریم.

دور ۱

مرد این گردیدید است. مک گرگور به نظر آمپول می رسد ، درست در مقابل آرامش ، وقتی که او بهترین کار خود را انجام می دهد. بیایید ببینیم این چگونه بازی می شود

مک گرگور که پا از پا بیرون می آید سنگین است. این نبرد با سرعتی خشمگین انجام می شود. پوآیر به نوعی مک گرگور را می گیرد و پس از تلاش مک گرگور برای خفه گیوتین ، آن را به زمین می برد. پس از یك رگبار زمینی و كشتی ، جنگ دوباره به پاها برمی گردد و پس از مبادله ، مک گرگور مچ پا را می چرخاند

و به نظر می رسد كه مچ پا را خرد كرده است؟ دکتر آن را صدا می کند. جنگ تمام گردیده است.

وای. چه عاقبت عجیبی.

مک گرگور خشمگین است. او دارد فریاد می زند “توقف دکتر”.

فارغ از نتیجه ، مک گرگور این جنگ را به طور جامع از دست می داد. در آخر این توقف پزشک نامیده گردید. پس از آن ، جو روگان در حالی كه قصد داشت پای خود را فرا بگیرد ، با مک گرگور مصاحبه ای انجام داد. او ادعا کرد این “تمام نگردیده” است. اما به طور واقع بینانه ، دشوار است که بگوییم مک گرگور چه زمانی بازگشت خواهد کرد – آیا او دوباره برمی گردد. با توجه به اینکه McGregor با چه سرعتی جلو افتاد ، پوآیر به کارما اشاره کرد.

کل صحنه کاملاً مسموم بود. بسیاری از مبارزات خبیب و مک گرگور را به من یادآوری کرد. بوی بد دهانم را ترک کرد.

داستین پوآیره با توقف پزشك برنده گردید


گیلبرت برنز در مقابل استفان تامپسون

من واقعاً منتظر این مورد هستم. استیون تامپسون شاید بهترین مهاجم فنی باگردید كه UFC حتی دیده است ، گیلبرت برنز متخصص جیو جیتسو با چكش مخصوص دست است. برنده این مبارزه تقریباً مطمئناً در آینده در مقطعی به عنوان قهرمانی دست خواهد یافت.

من اینجا تامپسون را انتخاب می کنم. او یکی از سخت ترین و منحصر به فردترین مبارزین لیست است و تقریباً همه کسانی را که در هشت ضلعی با او روبرو گردیده اند از رده خارج کرده است.

نمی توانم صبر کنم.

دور ۱

دیگر نمی توانم وبلاگ بازی نوشیدنی انجام دهم كه هر وقت جو روگان می گوید “سبک كاراته” و من می میرم شلیك می كنم.

به نظر می رسد برنز در تلاش است تا این مسئله را به زمین بکشاند ، که هوشمندانه است ، اما تامپسون دارای دفاع عالی برای حذف است. بسیاری از اوایل این دور در حصار انجام می شود. واقعاً برای هیچ کدام از مبارزان عالی نیست.

و البته جمعیت در حال بو دادن است.

اما وای – تعجب – برنز آن را زمین گرفت. این می تواند او را بدزدد و باعث شود تامپسون با ضربات کلاس جهانی خود کمی درنگ کند.

Wonderboy سرانجام دوباره به پا می شود ، اما یک دور قوی برای Burns اینجا است.

CNET امتیاز ۱۰-۹ را برای Burns به دست آورد

Round 2

دور دوم با عصبانیت بر روی ماشه مو جنگید. واقعا یکی سخته برای گلزنی. تامپسون به نظر می رسید که مبارزه را روی پا کنترل می کند ، اما برنز در سی ثانیه آخر یک ضربه را به دست آورد ، که می توانست او را سرقت کند. سخت است برای گفتن. من فکر می کنم تامپسون ، اما چه کسی می داند.

CNET امتیاز ۱۰-۹ را برای تامپسون

راند ۳

امتیاز خوبی برای تامپسون است ، بالا.

اوو … تامپسون او را با یک ضربه چرخ SWEET که تقریباً برنز را از پا می زند ، می بندد. غیر واقعی فکر می کردیم ممکن است به پایان برسیم ، اما به نظر می رسد برنز بهبود می یابد. حالا او تامپسون را به تشک رسانده است. آیا تامپسون می تواند به پاهای خود برگردد؟ او در اینجا وقت خود را تمام می کند و برنز اکنون کنترل جانبی را بدست آورده است. این برای تامپسون بد به نظر می رسد.

CNET آن را ۱۰-۹ برای Burns و ۲۹-۲۸ برای Burns به دست آورد.

تصمیم رسمی: گیلبرت برنز با تصمیم استیون تامپسون (۲۹-۲۸ در هر سه کارت امتیازی)


تای توایواسا در مقابل گرگ هاردی

شکست می دهد Tai Tuivasa ، به خاطر کفش های پیروزی خود مشهور است (کفش هنگامی است که شما از کفش یک غریبه آبجو می نوشید ، پس از آن که غریبه در آن آب دهان انداخت – بله ، من می دانم ، ناخوشایند). گرگ هاردی به عنوان یک بازیکن سابق NFL با سابقه لکه دار بدنام است. در مورد اینکه آیا او اصلاً باید در UFC بجنگد اختلاف نظر زیادی وجود دارد.

این مبارزه باید هرج و مرج مطلق باگردید. Tuivasa بسیار منفجره و سست و سرگرم کننده است ، من او را انتخاب می کنم تا امشب این کار را انجام دهد.

دور ۱

گه مقدس ، Tai Tuivasa به اسپایس گرلز می آید. این بهترین ورودی است که در زندگی ام دیده ام. لطفا برنده تای. التماست می کنم.

وای. چه دقیقه وحشیانه ای از جنگ است. Tuivasa بیرون می آید که پاها را خرد می کند. هاردی با یک ضربه رعد و برق به عقب برخورد می کند و به طور مناسب توویاسا را ​​تکان می دهد ، اما وقتی هاردی برای پایان کار وارد می شود ، کاملاً ذوب گردیده توسط یک قلاب سمت چپ پیش می رود. صحنه های باورنکردنی. تويواسا تا قفس بالا مي رود و مستقيماً به سراغ كفش نوزاد مي رود! حیرت آور. چه مبارزه ای که طول کشید.

Tai Tuivasa در دور اول


Irene Aldana vs. Yana Kunitskaya

 gettyimages-1194006486

Aldana بیرون آمد مایک روچ / Zuffa LLC از طریق گتی ایماژ

این یک مبارزه بزرگ برای گروه بانوان وزن است ، بین دو رقیب برتر آن. جالب اینجاست که آلدانا در حال کاهش وزن بد است ، و هنگامی که نیاز به ضربه ۱۳۶ داشت به مقیاس ۱۳۹٫۵ پوندی رسید ، آیا این بر این مبارزه تأثیر می گذارد؟ از لحاظ تاریخی مبارزانی که وزن کم می کنند دارای یک مزیت هستند ، اما گاهی اوقات این مبارزه کاهش وزن می تواند تأثیر زیادی بر استقامت داشته باگردید. بزار ببینیم چی میشه. من کونیتسکایا را انتخاب می کنم.

دور ۱

كونیتسكایا از همان ابتدا گرما می اندازد و ضربات بزرگ پا را به زمین می اندازد. او در حال حرکت پرخاشگرانه است و واقعاً به دنبال این است. اما هنگامی که آلدانا در آن مستقر گردید ، شروع به فرود مشت های بزرگی کرد ، از جمله یکی به بدن که به نظر می رسید واقعاً روی کونیتسکایا تأثیر می گذارد.

و ناگهان آلدانا کاملاً ترک خورد کونیتسکایا با یک قلاب چک پیشخوان وارد گردید که کونیتسکایا را بیرون می اندازد. او سعی می کند با استفاده از امتیازات بالا دفاع کند ، اما سرانجام آلدانا به میدان می رود و بمب را پس از بمب روی کونیتسکایا که برای دفاع تلاش می کند ، فرود می آورد. این یکی تموم گردید

ایرن آلدانا از طریق TKO در دور اول برنده می شود


شان اومالی در مقابل کریس موتینیو

 gettyimages-926075900

اگر تازه وارد “سوگا” شان اومالی هستید ، خود را مهار کنید. او یکی از ستاره های در حال ظهور در UFC و یکی از سرگرم کننده ترین مبارزین لیست است. دلیل اینکه او این کارت را باز می کند وجود دارد.

متأسفانه ، رقیب اصلی او ، لوئیس اسمولکا ، به دلیل عفونت استاف از این مبارزه حذف گردید. کریس موتینیو ، جنگنده جایگزین ، نشان دهنده نوعی عدم تطابق است. او جانشین لحظه آخر است و قدرتمند هم نیست. اگر اومالی در این مبارزه شکست بخورد ، ناراحت کننده خواهد بود ، اما اتفاقات عجیب و غریب در UFC رخ داده است.

دور ۱

موتینیو کاملاً به جلو می رود و سعی می کند با ضربات پا اومالی را بدست آورد. اما به نظر می رسد که اومالی بنا به میل خود در حال فرود است ، ضربات جلو ، ضربه های دقیق ، استریت را بررسی می کند. فقط درصد باورنکردنی زمین. در یک لحظه اومالی آسیب دید و … وانمود می کرد که بسکتبال بازی می کند؟ باورنکردنی است.

اما به نظر می رسد توانایی موتینیو در جذب آسیب و راه رفتن به جلو باعث ایجاد برخی مشکلات در اومالی گردیده است. با این اوصاف ، اومالی کاملاً در آخرین ثانیه راند او را جرقه زد. یک دقیقه بیشتر و او بیرون بوده است.

به طرز باورنکردنی ، اومالی رکورد سبک وزن را در بیشترین اعتصاب ها در یک دور شکست

CNET امتیازات ۱۰-۸ را برای OMalley

دور ۲ [۱۹۶۵۹۰۰۷] اومالی نمی تواند غافل شود و موتینیو یکی از دیوانه ترین چانه هایی را دارد که من در یک مبارزه دیده ام. او هنوز هم دیوانه راه می رود. به نظر می رسد شوت های اومالی جای خود را از دست داده است. این پسر مانند آخرین روز روی زمین می جنگد. وحشی است که او برای گرفتن این عکسها هنوز در اینجا است.

اومالی با سرعت ۸۴٪ در حال فرود است. اندرسون سیلوا در اینجا سطح را نشان می دهد. اما موتینیو هنوز اینجا است.

CNET امتیاز ۱۰-۹ را برای اومالي به دست آورد

راند ۳

دور ديوانه وار ديگر كه در آن موتينيو فقط از طريق عکس ها راه افتاد و اومالي فقط به خواست خود فرود آمد با عکسهای دقیق دقیق و تمیز. باز هم ، من هرگز چنین چیزی ندیده ام.

سرانجام ، هرب دین آن را تکان می دهد. اومالی چند مبادله داشت ، جایی که او واقعاً داشت با هر اعتصابی که تصور می کنید شروع به کار می کرد – زانو ، مشت ، لگد.

صادقانه بگویم ، دوست داشتم که این وضعیت ادامه یابد. صرف نظر از این ، یک جنگ وحشی است. اومالی با سرعتی باورنکردنی شوت های بزرگی را به زمین زد و موتینیو فقط همه اینها را ثبت کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت