ماراکا به O-T Fagbenle بازیگر Black Widow کمک کرد تا در نقش باراک اوباما بازی کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Marvel Black Widow O.T. فاگبنل

در بیوه سیاه مارول ، اسکارلت جوهانسون (چپ) نقش ناتاشا رومانوف را بازی می کند و O-T Fagbenle (راست) نقش ریک میسون را بازی می کند. میسون همانطور که آلفرد برای بتمن پیش رومانف است.


Jay Maidment / Marvel

این داستان بخشی از من خیلی وسواس گردیده ام (در اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

O-T Fagbenle به خاطر بازی در Luke در سریال Hulu The Handmaid's Tale بیشتر مشهور است. با چهارمین فصل سریال برنده جایزه امی که اکنون در آینه عقب قرار دارد ، این پروژه بعدی Fagbenle است که ممکن است بزرگترین پروژه او باگردید. او در نقش ریک میسون در مقابل اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف در فیلم Black Widow مارول بازی می کند که ۹ ژوئیه در سینماها اکران می شود و برای تماشای آن در دیزنی پلاس با دسترسی برتر امکان پذیر است. این اولین فیلم Marvel Cinematic Universe است که از سال مرد عنکبوتی ۲۰۱۹ دور از خانه منتشر گردیده است.

برای بسیاری از افراد ، بیوه سیاه خواهد بود اولین فیلمی که آنها از زمان شروع همه گیری در یک سالن سینمایی واقعی می بینند. در پادکست من CNET's I'm So Obsessed ، Fagbenle اعتراف کرد که هیاهوی تبلیغاتی ساخته گردیده پس از Black Widow چندین بار به تأخیر افتاده است در طی همه گیر گردیدن. CNET اکنون برای جالب ترین مرورها ، اخبار و فیلم های روز.

“همه ما از نداشتن تجارب مشترک رنج برده ایم. و برای اینکه بتوانیم دور هم جمع شویم و از یک بازی عجیب و غریب مارول لذت ببریم ، خیلی عالی است” فاگنله را هیجان زده گفت.

اگر از خود می پرسید كه ریك میسون كیست ، فاگبنل می گوید او كسی است كه منابعی برای هر آنچه رومانوف نیاز دارد است. Mason نوعی شخصیت سودمند است که به یک کهن الگو در کمیک ها ، کتاب ها و فیلم ها تبدیل می شود.

“میسون کمی شبیه Q از جیمز باند یا آلفرد از بتمن است. او کسی است که می تواند قهرمان ما را با هر آنچه لازم است قلاب کند. فاگنله گفت. “تنها تفاوت این است که کمی معاشقه در جریان است ، که به طرز کنجکاوی در آلفرد و کیو وجود ندارد.”

اگرچه بیوه سیاه بزرگترین فیلمی است که فاگنله روی آن کار کرده است ، نقش بعدی او ممکن است بزرگترین نقش او باگردید. او باراک اوباما را در کنار ویولا دیویس در نقش میشل اوباما در مجموعه آتی Showtime بانوی اول به نمایش می گذارد که قرار است اواخر امسال پخش شود. فارغ از تحقیقات جامع و تماشای مستندهای متعدد درباره اوباما ، فاگنل همچنین رویکرد بی نظیری را برای یادگیری بیشتر در مورد رئیس جمهور سابق در پیش گرفت.

“من سعی می کنم نظر بسیار پیچیده تری نسبت به اوباما داشته باشم ، فاگبنل گفت: “این چیز کاملاً متفاوتی است. اما واقعاً در اوایل زمانی که می خواستم سکته های حرکتی و حرکتی و صوتی گسترده ای داشته باشم ، با برخی از تقلیدکنندگان او تماس گرفتم.”

او گفت آنجا جایی است که از ژست ماراکاس اوباما مطلع گردید . Fagbenle طی یک تماس ویدیویی بزرگنمایی ، این ژست را انجام داد ، که شامل تظاهر به نگه داشتن یک ماراکای نامرئی است. برای تأکید بر یک نکته ، به جای اشاره انگشت ، اوباما هنگام گفتگو “یک ماراکای نامرئی را لرزاند”.

در طول مصاحبه پر جنب و جوش ما ، که می توانید با پخش کننده پادکست در ابتدای این داستان گوش دهید ، فاگنله در مورد زندگی در داستان دستیار ، آنچه او از کار با بازیگران با استعداد و قدرتمند مانند دیویس ، یوهانسون و الیزابت ماس ​​آموخته است ، و اینکه چگونه می توان از VR برای داستان پردازی استفاده کرد ، زندگی را تنظیم کرد.

Black Widow جمعه بیرون است و می توانید فصل های ۱-۴ داستان The Handmaid's Tale را در Hulu تماشا کنید. شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود عضو شوید I'm So Obsessed. در هر قسمت از پادکست CNET's I'm So Obsessed ، کانی گوگلیمو یا من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق درگیر می شوم تا در مورد کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت