ریچارد برانسون از Virgin Galactic در اولین پرواز تاریخی لبه فضا را لمس می کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 richard-branson-1

ریچارد برانسون ساعاتی قبل از سفر به لبه فضا با یک شناور فضایی Virgin Galactic به Spaceport America در نیومکزیکو می رسد.


Patrick T. Fallon / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

میلیاردر انگلیسی ریچارد برانسون آخرین و مسلماً بزرگترین ماجراجویی خود را روز یکشنبه با پرواز کوتاه به لبه فضا با هواپیمای فضایی Virgin Galactic خود به پایان رساند. این پرواز نه تنها اولین سفر برانسون به فضا است ، بلکه اولین باری است که ویرجین با یک کابین خدمه کامل نیز پرواز می کند.

صدها نفر از مهمانان دعوت گردیده و اصحاب رسانه از کف صحرا زیر فرودگاه فضایی نیومکزیکو را تماشا کردند. آمریكا به عنوان كنترول مضاعفی كه توسط هواپیمای حامل VMS Eve در آسمان كشیده گردید ، ناگهان تحت الشعاع سومین ستون سفید برآمده از موتور موشكی SpaceShipTwo Unity قرار گرفت. این جفت ارز در ساعت ۸:۴۰ بامداد MT (7:40 بامداد PT) با هم بلند گردیدند و ۴۵ دقیقه بعد Unity از Eve جدا گردید و موتور خود را فقط برای یک دقیقه شلیک کرد تا به سرعت بیش از ۳ Mach برسد.

 /www.cnet.com/cepts19659007] https://www.cnet.com/ چینش 19659008] اکنون در حال پخش: </span><br />
            <span class= این را تماشا کنید:

من سفر فضایی برانسون را از روی آسفالت تماشا کردم۵:۴۳

از سطح زمین مشاهده می شود ، یک خط سفید متمایز اما مشخص به سرعت در حال نقاشی تقریباً عمودی است ، که به معنای واقعی کلمه به سمت آسمان است.

 branson

Virgin Galactic SpaceShip دو هواپیمای فضایی وحدت و مادری وقتی پرواز می کنند بالاتر از Spaceport America ، نزدیک Truth and Concepts ، نیومکزیکو در روز یکشنبه.


پاتریک تی فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایمس

برانسون آن را “تجربه یک عمر” در یک رادیو رادیواکتیو متزلزل از Unity با شروع سر خوردن به زمین عنوان کرد. این صنعت پس از بازگشت دقیقاً در همان نقطه ای که VMS Eve از تقریباً یک ساعت قبل راه اندازی گردیده بود ، به یک عکس کاملاً عالی بازگشت. برانسون ۷۰ ساله بعداً از روی آسفالت Spaceport America گفت: “به طلوع عصر جدید فضایی خوش آمدید.”

VMS Eve برای مادر برانسون ، ایو نامگذاری گردیده است که به دلیل عوارض COVID-19 در ژانویه درگذشت.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

ریچارد برانسون را به فضا پرتاب کنید کهکشان Virgin Galactic را پرتاب می کند. ..۱۱:۳۶

برانسون در یک پست وبلاگ نوشت: “او برای آخرین پیروزی خود ایستادگی کرد ، و توانست با ویروس مبارزه کند ، اما تمام انرژی خود را صرف این کار کرده بود” ، او را به عنوان یک الهام بخش اصلی و نیروی اصلی در حرفه خود ذکر کرد. “او درسهای گلایدر را به عنوان پسری مبدل کرد و در جنگ جهانی دوم در WRENS (سرویس دریایی سلطنتی زنان) ثبت نام کرد … او مبتکر ، نترس ، بی امان بود – قبل از وجود این کلمه یک کارآفرین بود.”

یونیتی آن را تا ارتفاع تقریبی ۵۳ مایل (۸۶ کیلومتر) بالاتر از سطح زمین رساند. برخی می فهمند که این کمتر از تعریف رایج پذیرفته گردیده از فضا است که با یک راه خوب ، حتی ۱۰۰ کیلومتری (۶۲ مایل) آغاز می شود. با این حال ، ارتش ایالات متحده و ناسا خط تقسیم را در ۵۰ مایلی (۸۰ کیلومتری) تعیین کردند ، بنابراین همه اینها به وضوح کمی ذهنی است. و برای اهداف گردشگری فضایی ، شما بی وزنی را تجربه می کنید و به سیاره خانه ما که در خلأ سیاه فضا از هر دو ارتفاع قرار دارد ، نگاه می کنید.

قبل از پرواز ، برانسون گفت که “به زمین زیبای ما نگاه می کند و همه را در خود می گیرد و می فهمد که فقط ۵۰۰ نفر دیگر [actually it’s 570, as of Saturday] این کار را انجام داده اند.”

همچنین بت موزوس ، مربی اصلی فضانورد ویرجین ، تنها شخصی بود که در سال ۲۰۱۹ در کابین مسافربری SpaceShipTwo سوار گردیده بود. مهندس عملیات اصلی این شرکت ، کالین بنت ، به همراه سیریشا بندلا ، معاون رئیس جمهور در امور دولت ، در آن بودند. . باندلا یک آزمایش تحقیقاتی را از دانشگاه فلوریدا انجام داد که شامل انطباق بیولوژی گیاهی با ریز جاذبه بود.

“پروازهای VG برای اولین بار ، توانایی نظارت فعال بر آزمایشات هنگام پرتاب و ورود اولیه به فضا. این توانایی برای مطالعه زیست شناسی که تجربه پرتاب و سپس ریز جاذبه را دارد ، شاید به طرز شگفت انگیزی ، یک پیشرفت جدید بنیادی باگردید ، “راب فرل ، محقق اصلی آزمایش و استاد علوم باغبانی ، در بیانیه ای گفت. “قبلاً همه آزمایشات باید منتظر بمانند تا سفینه فضایی در مدار قرار بگیرد تا آزمایش آزمایش شود.”

دو خلبان ویرجین کهکشانی که تحت کنترل وحدت بودند دیو مکی و مایکل ماسوچی بودند ، با فضانورد سابق ناسا سی جی استورکوو و ناسا سابق خلبان تحقیقاتی کلی لاتیمر در حال پرواز با VMS Eve.

 omaze.png

ریچارد برانسون اعلام کرد که ویرجین کهکشانی در پروازهای آینده دو صندلی به خود اختصاص می دهد.


اوماز

برانسون همیشه یک ماجراجو و جویند هیجان بوده است. بسیاری از سو adventure استفاده های ماجراجویی وی شامل بالون هوای گرم از راه دور و سفرهای قایقرانی بین آتلانتیک است. او پیرترین فردی است که در سراسر کانال انگلیس به بادبادک کشی می پردازد.

هنگامی که به زمین مستحکم بازگشت ، برانسون اعلام کرد که ویرجین در پرواز آینده از طریق مسابقه Omaze دو صندلی به شما اعطا می کند که همچنین کمک های مالی را به سود سازمان غیر انتفاعی Space for Humanity ترغیب می کند. ، که می گوید هدف آن “دموكراتیك كردن فضا و توسعه راه حل هایی برای مشكلات جهان از طریق افزایش آگاهی انسان است.”

شما می توانید جریان اصلی پرواز Virgin Galactic را در زیر مشاهده كنید.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید ] تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت