بی ام و نسخه محدود ۲۰۲۲ X5 Black Vermillion را معرفی می کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برخی از افراد به دنبال این شکل نگاه می کنند ، دیگران فکر می کنند که به نظر می رسد زمان بیشتری در راهرو لوازم جانبی فروشگاه قطعات خودرو سپری گردیده است.


BMW

نسل فعلی BMW X5 SUV خودرویی کاملاً خوش تیپ است. این مشبکهای بزرگ را که می توان در نظر گرفت از بین می برد. این یک شکل زیبا و حکاکی گردیده دارد و یک فضای داخلی کاملاً آراسته (اگر تا حدودی خاموش باگردید). متأسفانه ، BMW راضی نیست که این امر به اندازه کافی خوب باگردید زیرا روز یکشنبه نسخه Black Vermillion 2022 X5 را اعلام کرد.

Black Vermillion؟ آیا این نوعی شخصیت درجه چهار مارول نیست؟ نه – خوب ، شاید بله؟ فرقی نمی کند – همچنین این یک نسخه ویژه X5 با رنگ سیاه منجمد ، اسکلت های مشبک قرمز بسیار مشکوک و کولیس های ترمز قرمز کمتر مورد سوال است. نه ، واقعاً این موضوع اصلی همه چیز است: اتومبیل سیاه ، لهجه های قرمز.

X5 Black Vermillion به طور انحصاری با پیشرانه شش سیلندر xDrive40i با قدرت ۳۳۵ اسب بخار (با عرض پوزش ، طرفداران V8) در دسترس است و فقط ۳۵۰ نمونه از آن موجود است. با احتساب هزینه مقصد ۹۹۵ دلار ب ام و به ایالات متحده ارسال می شود و هر كس از ۸۳،۲۹۵ دلار شروع می شود. برای بافت ، x5 xDrive40i پایه X5 از ۶۲،۶۹۵ دلار شروع می شود در حالی که xDrive50i بسیار قدرتمندتر از ۸۳،۷۹۵ دلار شروع می شود.

بنابراین با این تفاوت قیمت چه چیز دیگری می گیرید؟ خوب ، برای شروع ، شما چراغ های جلو لیزری تطبیقی ​​M Shadowline را دریافت می کنید ، که در غیر این صورت در xDrive40i در دسترس نیستند. همچنین می توانید چرخ های ۲۲ اینچی خاکستری مدار و سیستم اگزوز M Sport داشته باشید. در داخل آن یک فضای داخلی چرمی مرینو با لوله کشی قرمز روی صندلی ها ، کنترل های شیشه ای برای تعویض دنده و iDrive و همچنین تر و تمیز کربن وجود دارد. فراتر از همه اینها ، این فقط یک X5 شش سیلندر کاملاً انتخابی است.

اگر می خواهید دستان گرم خود را روی یکی از این Black Vermillions بگذارید ، به زودی فروشنده فروش خود را شروع کنید. پیش بینی می شود تولید ایالات متحده بین سپتامبر و دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شود. /www.cnet.com/cepts19659012] در حال پخش:
این را تماشا کنید:

BMW X5 2019 بازگشت خوبی به شکل است۵:۳۶

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت