بررسی Black Widow: مارول به لطف پیوندهای خانوادگی موفق به کسب امتیاز شد (جیمز باند-اینگ)

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ScarJo هدف خود را در باکس آفیس قرار می دهد.


مارول

این می تواند سخت ترین تکلیف ابرجنس سیاه بیوه باگردید. دو سال پیش ، دنیای سینمایی مارول در یک بازی بین ستاره ای Endgame که با کهکشان ستاره های ابرقهرمان منفجر می شود ، صعود کرد. بعد از یک وقفه طولانی مدت که توسط COVID اعمال می شود ، چگونه یک جاسوسی که تقریباً هیچ قدرتی ندارد ، می تواند اندازه گیری کند؟ به نظر می رسد یک ماموریت MCU غیرممکن باگردید ، اما با همکاری اسکارلت جوهانسون با یک بازیگر کاملاً عالی از چهره های جدید ، Black Widow یک آخر هفته افتتاحیه همه گیر را از ۲۱۵ میلیون دلار در سراسر جهان در گیشه به دست آورده است. .

Black Widow اکنون در سینماهای انگلیس و ایالات متحده نمایش دارد ، از جمعه ، ۹ ژوئیه افتتاح گردیده است. همچنین پخش آن در Disney Plus اکنون با پرداخت ۳۰ دلار حق دسترسی برتر در دسترس است. آخرین موفقیت مارول با فروش ۸۰ میلیون دلار در گیشه آمریکا ، بیش از ۶۰ میلیون دلار از طریق جریان دیزنی پلاس در سراسر جهان درآمد کسب کرده است. (اگر نمی خواهید پرداخت کنید ، در تاریخ ۶ اکتبر برای همه مشترکین رایگان خواهد بود.)

سرویس پخش جریانی دیزنی با نمایش های تلویزیونی عجیب و غریب WandaVision و طرفداران را به MCU بازگرداند. ] لوکی . این بدان معناست که عمل نرم اما بی سر و صدا Black Widow می تواند حتی بیش از گذشته احساس کند. خوشبختانه ، این ماجراجویی مطمئن و سرگرم کننده کتاب های مصور ، فرمول باند / بورن را می گیرد و آن را با جادوی مارول می پاشید.

Black Widow (فیلم) اولین سفر انفرادی برای ناتاشا رومانووا (یوهانسون) ، یک قاتل تبدیل به انتقام جوی و یخ است قاتل سرد روس پس چرا فیلم او با لذت ناتاشا جوان از کودکی ایده آل در حومه آفتابگردان دهه ۱۹۹۰ اوهایو آغاز می شود؟ هنگامی که شاپل فوق العاده پلیس های مارول به آن نزدیك می شوند ، مشخص می شود كه خانواده هسته ای ناتاشا كاملاً آمریكایی هستند و بیشتر شبیه آمریكایی ها هستند.

با فرار از مقامات آمریكایی بار دیگر با ناتاشا برید ، مگر اینكه او بزرگ گردیده باگردید به اسکارلت جوهانسون رسید ، و او به خاطر سرکش در سال ۲۰۱۶ کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در مشکل است. با انداختن تلفن خود در یک fjord ، او به زودی با خیال راحت از شبکه خارج می شود و در یک سوراخ بزرگ تماشا می کند تا فیلم های جیمز باند را در یک تلویزیون کوچک تماشا کند. اما هنوز مشکل به صدا در می آید ، و این بار ناتاشا با تسویه حساب های قدیمی خود با گذشته آسیب زای خود روبرو می شود.

از افتتاحیه بازگشت به صحنه پس از اعتبار ، همه لباس های فوق العاده جاسوسی را می پوشند و برای ماجراجویی در سراسر جهان خاموش است. سبک بورن و باند ، کامل با تک تیراندازهای پشت بام ، مانع از موتورسیکلت و لبه های مخفی ابرشار. یک استاد کلاس Q حتی به شما کمک می کند در این راه ، در حالی که یک افسر نقاب پشیمانی کارها را دشوار می کند.

Florence Pugh MCU را با یک زنگ برگرداند.


مارول

Black Widow به اندازه مبارزات وحشیانه و پر از شیرین کاری ممانعت از جاسوسی مشابه چارلیز ترون بلوند اتمی یا به اندازه اغواگرانه شیک فیلم های اخیر باند مانند Skyfall . و باید دید که آیا قطعات سازنده Black Widow به اندازه هر شیرین کاری در مجموعه Mission: Impossible قابل پاک گردیدن نیست – یا حتی لحظات به یاد ماندنی خود مارول مانند جنگ آسانسور سرباز زمستانی.

هنوز هم كارگردان كیت شورتلند اقدام به جاسوسی در جاسوسی را تا سطح بعدی چشم نواز انجام می دهد. حتی بدون هیچ ابرقدرتی در بازی ، هر یک از مشت های مشت مشت یا تعقیب پا به سرعت با نسبت های مضحکی سرگرم کننده تماس می گیرند. Fast and Furious 9 سطح مضحک و خنده آور بودن فیزیک را ندارد (خوشبختانه) ، اما صحنه های بزرگ مانند یک زندان یخی بسته به اندازه ای هیجان انگیز افزایش می یابد که شایسته صفحه بزرگ باگردید.

از همه مهمتر Black Widow بزرگترین (یا حداقل سازگارترین) قدرت مارول را برجسته می کند. جلوه های بودجه کلان بسیار جذاب است و تعداد زیادی قطعه تکان دهنده وجود دارد. اما با شروع مرد آهنی در سال ۲۰۰۸ ، فیلم های مارول سهم خود را از داستان های گشاد ، اکشن های طاقت فرسا و دشمنان فراموش نگردیدنی داشتند. داستان Black Widow حول دستگاه دیگری است که به نظر می رسد فیلم به آن اهمیت نمی دهد ، در حالی که baddie Taskmaster یک شرور نپخته است. اما آنچه باعث می شود فیلم های مارول هر بار کار کنند ، انتخاب بازیگران است. وقتی کاملاً به آن رسیدید ، MCU بر پایه شخصیت ها و ستارگانی ساخته می شود که می خواهید با آنها معاشرت کنید.

در این حالت ، جوهانسون با فلورانس پوگ ، راشل ویس و دیوید هاربر مطابقت دارد. ] به عنوان خانواده جاسوسی ناتاشا. و تماشای هرکدام از آنها یک لذت است.

اسکارلت جوهانسون با دیوید هاربر و فلورانس پیوگ به نیروهای خود پیوست.


مارول

دیدن پیگ در بزرگترین مرحله ممکن پس از چرخش ستاره سازانه اش در تلنگر ناخوشایند میدزومار و کمدی کشتی لمسی جنگ با خانواده من بسیار جالب است. او به عنوان “خواهر” کوچکتر ناتاشا مانند بیوه سیاه با دستکش خاموش است. ضرب و شتم خواهرانه و تند و تیز آنها به دلیل آسیب دیدگی مشترک و استفاده از خشونت به همان اندازه ماهرانه ، عفونی و لمس کننده است. یوهانسون دقیقاً می داند که چه کاری انجام می دهد در حالی که از لگد به مضحکه می کگردید ، اما ترکیب جذاب آسیب پذیری Pugh ، زمان کمیک و بدبینی کلی نزدیک به سرقت کل نمایش است.

Harbour یک توپ از Stranger Things کلانتر تنومند به ابرقهرمان بزرگتر از زندگی. با خالکوبی “کارل” و “مارکس” بر روی انگشتان دست خود ، قهرمان روسی ریش دار و خرس مانند معروف به نگهبان سرخ فقط می خواهد حزب کمونیست احساس یک مهمانی کند. همانند پوگ ، هاربر با بازی خنده دار و سخیف خود در حالت سرقت صحنه است.

ویسز با ایجاد خانواده ناکارآمد ، کمتر نقش نمایشی دارد. اما او سرگرم کننده از عملکرد وسیع هاربور بازی می کند و کلاس را به داد می رساند. این که آیا آنها به عنوان یک واحد با هم هستند و یا به طور جداگانه باعث ایجاد یکدیگر می شوند ، فعل و انفعال میان این چهار ستاره هنگامی که داستان نسبتاً ساده پیچیده یا عمل می کند ، بیوه سیاه را حمل می کند.

انتظار زیادی وجود دارد فیلم ما از زمان سه گانه فیلم Captain Marvel ، Avengers: Endgame و Spider-Man: Far From Home ما فیلم مارول نداشته ایم. این یک تغییر بزرگ است که طی چند سال تمام از یک فیلم به هیچ چیز منتهی می شود ، بنابراین سوال این است که آیا مارگن مارگن همچنان ادامه خواهد داشت یا مخاطبان نسبت به کل موضوع ابرقهرمان سرد گردیده اند؟

این کمک نمی کند که بیوه سیاه به سختی همانند جسارت یا خیال پردازی مارکر تلویزیون نشان می دهد WandaVision و Loki ، اگر چه آن را به طور قطع تحت پوشش قلمرو ژئوپلیتیکی مشابه با شاهین و سرباز زمستانی با دردناک تر بیشتر .

به خوبی ، بیوه سیاه شخصیت برجسته ای است و طرفداران سالهاست که می خواهند جوهانسون را در یک فیلم انفرادی ببینند. اگر همه گیری را کنار بگذاریم ، این فیلم مدتها بود که می گذشت. دیدن یوهانسون که چنین حرکت نرم افزاری زنانه و سرگرم کننده را هدایت می کند بسیار عالی است و همه فیلم های بزرگ بودجه ای نیستند که با زورگویی به حقوق تولید مثل زنان به عنوان وسیله کنترل مقابله می کنند.

هوشمند ، سکسی و کاملاً بازیگران ، بیوه سیاه به سختی داستانی برای گفتن دارد اما هنوز هم می تواند سرگرم کننده زیادی باگردید. ممکن است در مقایسه با تاریخ نگاری های کیهانی Endgame دست کم گرفته شود ، اما هنوز هم لایق صفحه نمایش بزرگ است. بازگشت سینمایی MCU هیجان انگیزتر از Godzilla است ، بی نهایت بهتر از Infinite و به F9 سود می دهد. با تشکر از چهار ستاره ای که مأموریت را میخکوب کردند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت