AT&T برنامه Unite Elite را با پخش جریانی ۴K و داده های پرسرعت نامحدود به روز می کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 018-att-network-mobile-carrier-logo-2021

Sarah Tew / CNET

AT&T روز دوشنبه برنامه سطح بالای Unlimited Elite خود را به روز می کند ، با افزایش میزان داده های پرسرعت و هات اسپات موبایل که می توانید از آنها استفاده کنید ، در عین حال به کاربران امکان می دهد ۴K در تلفن های خود از ۴G یا ۵G جریان داشته باشند.

با تغییرات جدید ، این شرکت می گوید که دیگر محدودیتی برای میزان داده های بی سیم پرسرعت در یک ماه وجود ندارد. برنامه قبلی Unlimited Elite قبل از اینکه در منطقه ای که شبکه “شلوغ” است ، در معرض کند گردیدن داده های خود باشید ، هر ماه ۱۰۰ گیگابایت داده پرسرعت را مجاز می کرد.

طرح قدیمی Unlimited Elite همچنین جریان های ویدئوی تلفن همراه را با وضوح HD در نظر گرفت و اجازه ۳۰ گیگابایت داده با سرعت بالا را داد. همانطور که گفته گردید ، این طرح جدید جریان ویدئوی موبایل را افزایش می دهد تا امکان تماشای ۴K را فراهم کند و اکنون ۴۰ گیگابایت در ماه داده های هات اسپات پرسرعت را امکان پذیر می کند.

ویژگی های جدید به طور خودکار به مشترکان Unlimited Elite موجود اضافه می شوند ، AT&T تأکید می کند که تغییری در قیمت گذاری ماهانه ایجاد نخواهد گردید.

این سوئیچ از چهارشنبه ۱۴ ژوئیه شروع به کار می کند. با این حال ، این شرکت در حال انجام هیچ گونه تنظیماتی برای سایر برنامه های بی سیم نامحدود خود ، معروف به Unlimited Extra و Unlimited Starter نیست.

به روزرسانی Unlimited Elite AT&T در میان افزایش رقابت بین شرکت های بزرگ مخابراتی بی سیم برای مشترکان حق بیمه نامحدود صورت می گیرد. در فوریه T-Mobile برنامه اصلی خود را که اکنون Magenta Max نامیده می شود ، به روز کرد تا امکان پخش ویدئو با کیفیت ۴K را فراهم کند و داده های پرسرعت خود را حذف کند. این شرکت مخابراتی همچنین میزان داده های هات اسپات موبایل پرسرعت را که مجاز بود در یک ماه به ۴۰ گیگابایت افزایش داد.

Verizon ، به نوبه خود ، بیشتر به دنبال افزودن امتیازات اضافی به برنامه خود بوده است. در ماه مه اعلام کرد افرادی که یکی از برنامه های Play More یا Get More را دارند ، بسته به اینکه دستگاه iPhone یا Android دارید ، می توانند یک سال رایگان Apple Arcade یا Google Play Pass دریافت کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت