پیوند مریخ و ونوس: ببینید دوشنبه شب سیارات را کج انداخته اند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تصویر ناسا از پیوند مریخ و ونوس در ۱۲ ژوئیه نشان می دهد که چه چیزی را جستجو کنید.


NASA / JPL-Caltech

ناهید و مریخ ، دو سیاره ای که بشر در حال حاضر وسواس زیادی دارد ، روز دوشنبه ، ۱۲ ژوئیه ، در کنار هم قرار گرفتن در یک رابطه نزدیک ، در آسمان شب ظاهر مشترک می شوند.

هنگامی که به نظر می رسد اجرام آسمانی به یکدیگر نزدیک می شوند یا با یکدیگر ملاقات می کنند یک پیوند اتفاق می افتد. مریخ و ونوس از نظر جسمی در فضا بسته نخواهند گردید ، اما از نقطه نظر ما در اینجا روی زمین دو نقطه نور به نظر می رسد كه برای خصوصی جمع می شوند چت.

ونوس در این ماه به لقب “Evening Star” خود ادامه خواهد داد زیرا کمی بعد از غروب آفتاب در آسمان ظاهر می شود “در واقع ، شما می توانید هر عصر به عنوان زهره و مریخ نزدیکتر می شود ، و در اواخر ۱۲ ژوئیه ، هنگامی که آنها فقط به اندازه یک انگشت فاصله خواهند داشت ، به اوج خود می رسند. “ناسا در ماه ژوئیه در به روزرسانی آسمانی گفت.

دوشنبه شب زمان ویژه ای برای گرفتن دو سیاره خواهد بود آغوش کشیدن ، زیرا هلال ماه مانند برش ناخن به نظر می رسد و منظره را غرق نمی کند.

در مورد مشاهده ، زمان غروب خورشید را در Timeanddate.com بررسی کنید ، حدود نیم ساعت بعد به بیرون بروید و به دنبال سیارات باشید به سمت غرب ظاهر شود. مریخ به اندازه ناهید روشن نخواهد بود ، اما باید بتوانید رنگ قرمز متمایز آن را مشاهده کنید. مأموریت ها به ونوس .

تقویم فضایی CNET 2021 را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید ، این دو سیاره همچنان شیفته و جذاب خواهند بود. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت