دیزل فورد F-150 Power Stroke از گزینه های وانت صرف نظر شده است

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فقط پس از سه سال ، گزینه دیزلی تمام گردید.


فورد

این یک موتور کوتاه دیزلی Ford F-150 Power Stroke یک سواری کوتاه بود و امروز این سواری متوقف می شود. فورد روز دوشنبه به Roadshow تأیید کرد که دیگر موتور ۳٫۰ لیتری V6 دیزلی را به عنوان گزینه ای برای وانت F-150 گرم خود ارائه نمی دهد. سخنگوی فورد در بیانیه ای اظهار داشت: “Muscle Cars and Trucks” اولین بار در بولتن فروشنده ای درز کرد که اخبار را در روز شنبه گذشته اعلام می كرد. “برای مشتریانی که به حداکثر گشتاور یدک کشی احتیاج دارند ، ما اکنون F-150 PowerBoost را به عنوان ترکیبی ایده آل از توانایی ، قدرت و بازده سوخت ارائه می دهیم ، که در هنگام معرفی Power Stroke در دسترس نبود.”

PowerBoost ، در واقع ، در مقایسه با گزینه سوختن F-150 ، مصرف سوخت ترکیبی بیشتری دارد. Power Stroke در مجموع ۲۳ مایل بر ثانیه بازده دارد ، در مقایسه با ترکیبی از ۲۵ مایل بر ثانیه در ترکیبی از PowerBoost. علاوه بر مشکلات Power Stroke ، هزینه آن نیز بیشتر بود: موتور ۵ هزار دلار برای تولید ترازهای سازگار هزینه کرد. در مقایسه ، هیبرید PowerBoost در صورت ارائه ۵۰۰ دلار ارزان تر است. کایوت V8 5.0 لیتری قابل اعتماد نیز وجود دارد که تنها ۱۲۰۰ دلار در مقایسه با موتور دیزلی قابل مقایسه است.

اگر واقعاً می خواهید یک پیکاپ تمام سایز مجهز به موتور دیزلی از فورد داشته باشید ، چند روز دیگر برای سفارش باقی مانده است. طبق بولتن فروشنده ، خریداران باید تا ۱۶ ژوئیه فرصت داشته باشند. پس از آن ، چراغ برای Power Stroke خاموش است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت