پایان فیلم Black Widow توضیح داد: انتقام جویان امکان بستن و دنباله دار شدن آن را دارند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-july-2021-4

پس از پاک گردیدن دود ، صحنه های آخر Black Widow اشاره به احتمالات MCU در آینده دارد.


Marvel Studios

Black Widow روز جمعه در سینما ها و در Disney Plus Premier Access روز جمعه ظاهر گردید و به ابرقهرمان Scarlett Johansson یک مأموریت انفرادی Marvel Cinematic Universe را اعطا کرد که او را به یک دوره برخورد می کشاند منشا تاریک او این فیلم بین حوادث Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War اتفاق می افتد.

این فیلم ناتاشا رومانوف را به “خانواده قدیمی” خود ، از جمله یلنا بلوا ، پیوند می دهد ، ملینا وستوكوف و الکسی شوستاكف (فلورانس پوگ ، راشل ویس و دیوید هاربر). همچنین او را در مقابل Taskmaster مرگبار قرار می دهد ، قاتلی به ظاهر غیرقابل مهار که می تواند سبک جنگ هر کس را منعکس کند.

بیایید نگاهی به فیلم های فیلم بیندازیم لحظات آخر ، و بفهمید که آنها می توانند برای آینده حق رای دادن چه معنایی داشته باشند (توضیحات بیشتر در این مورد در مقاله جداگانه توضیح دهنده اعتبار و مقاله سوالات بی پاسخ . SPOILERS آویزان هستند.

 avengers-endgame-natasha-spoilers

Marvel Studios

نجات دشمن

قبل از شروع انفجارها در قلعه شناور درایکوف بزرگ بد (ری وینستون) ، او فهمید Taskmaster دخترش آنتونیاست ، که قبلاً تصور می گردید در تلاش ناموفق ناتاشا برای زندگی دریکوف در بوداپست کشته گردیده است ، مجارستان. آنتونیا (اولگا کوریلنکو) ماسک خود را برمی دارد تا چهره زخم خورده خود را نشان دهد.

معلوم گردید که دختر کوچک در اثر انفجار به گردیدت زخمی گردیده است ، بنابراین پدرش او را با تراشه کاشته تا بتواند فوراً سبک جنگ هر کسی را نشان دهد و او را تبدیل به یک قاتل شستشوی مغزی – دقیقاً مانند یلنا. درایکوف به سایر بیوه های کنترل ذهن دستور می دهد تا ناتاشا را خاتمه دهند ، اما او آنها را با پادزهر دوز می دهد و آنها را از دست او آزاد می کند.

با پیدا گردیدن آنتونیا در حالی که قلعه شناور در حال خراب گردیدن است ، در سلول محبوس گردیده است ، یک ناتاشا مجرم تصمیم می گیرد تا با بیرون راندن او را از مرگ حتمی نجات دهد. آنتونیا قهرمان خود را همانطور که برنامه ریزی اش می طلبد بی وقفه دنبال می کند ، اما در نهایت ناتاشا موفق می شود او را با پادزهر نوش جان کند.

یلنا ، ملینا و الکسی با خیال راحت به زمین بازگشتند ، و قصد داشتند سایر زنان شستشوی مغزی در سراسر جهان را پیدا کنند و آنها را آزاد کنند. ناتاشا در انتظار ورود ژنرال تادئوس راس (ویلیام هرت) و تیمش است ، ظاهراً قبول می کند که به جبهه جناح بندی کاپیتان آمریکا در جنگ داخلی بازداشت شود.

 بیوه سیاه در انتقام جویان: جنگ بی نهایت

وقایع بیوه سیاه نگاه ناتاشا را در Avengers: Infinity War آگاه می کند.


Marvel Studios

دو هفته بعد

پس از یک پرش سریع و سریع ، ناتاشا را آزاد می بینیم. موهای او با رنگ بور Avengers: Infinity War سایه زده است و ژاکت یلنا (با تمام جیب های مفید) را به تن دارد. او با رفیق خود میسون ( OT Fagbenle ) آشنا می شود ، كه با تهیه كوئینجت به وی نشان می دهد كه چقدر باهوش است و می پرسد كه كجا می رود.

“تمام زندگی من ، فكر نمی كردم كه خانواده – معلوم گردید که من دو نفر دارم “، او به او می گوید. “بنابراین ، در حال حاضر یکی از آنها کمی بهم ریخته است. می خواهم تعدادی از آنها را از زندان بیرون بیاوری ، ببین آیا من نمی توانم به وصله کاری کمک کنم.” r ” height=”728″ width=”1092″/>

Taskmaster از کنترل پدرش آزاد گردیده است ، اما او می تواند دوباره حاضر شود.


استودیوهای مارول

معنای آن

ملینا و الکسی با آنتونیا می روند و بیوه های آزاد گردیده هنوز در آنجا هستند و ظاهراً برای از بین بردن بقیه عملیات درایکوف تلاش می کنند. صحنه پس از تیتراژ نشان می دهد که یلنا پس از Avengers: Endgame به کجا ختم می شود ، اما سرنوشت دیگران ناشناخته است – داستان آنها ممکن است به نوعی در ادامه پیگیری بیوه سیاه ادامه یابد.

علی رغم صحبت های آخر ناتاشا با میسون ، مشخص نیست که آیا او در واقع در عملیات آزادی سام ویلسون ، کلینت بارتون ، واندا ماکسیموف و اسکات لنگ از زندان Raft شرکت کرد. ما فقط می بینیم که کپ در پایان جنگ داخلی آنها را در هم شکست ، اما ناتاشا هیچ کجا دیده نمی شود – از آنجا که می دانیم او تا زمان Avengers: Infinity War با او همکاری کرده است ، می توانست آنجا باگردید.

ما سرنوشت نهایی ناتاشا را می دانیم – او زندگی خود را فدا می کند تا Soul Stone را بدست آورد و Snap نسل کشی Thanos را در Avengers: Endgame خنثی کند. ما می توانیم سقوط تصمیم او را در صحنه پس از اعتبار این فیلم ببینیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال بازی:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت