آمازون از FCC چشم پوشی می کند تا خواب را با حسگر رادار کنترل کند

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 amazon-echo-show-10-6

Amazon Echo Show 10.


Chris Monroe / CNET

به نظر می رسد آمازون بر روی نوعی از دستگاه ردیابی خواب کار می کند ، با توجه به معافیت تازه ای که توسط کمیسیون ارتباطات فدرال اعطا گردیده است.

در نامه ای در تاریخ ۹ ژوئیه ، FCC درخواست آمازون برای چشم پوشی از “سنسور رادار” را تأیید كرد كه “كنترل بدون لمس ویژگیهای دستگاه و كاركردها را قادر می سازد” و قادر به ضبط “حرکت در فضای سه بعدی به قابلیت های ردیابی خواب بدون تماس را فعال کنید. ”

همانطور که توسط بلومبرگ اشاره گردید ، درخواست اولیه تشکیل پرونده آمازون از ماه ژوئن ، چگونگی پیش بینی این شرکت از نظر ویژگی رادار را ارائه می دهد “مزایای قابل توجهی برای مصرف کنندگان با اختلال در حرکات ، گفتار یا لمس” علاوه بر ردیابی خواب و “آگاهی و مدیریت بهداشت خواب” توسط کاربران.

مشخص نیست که آمازون در چه دستگاه هایی ، یا حتی در چه زمانی یا اگر این ویژگی را به بازار عرضه کند. معافیت FCC خاطرنشان می کند که آمازون به دنبال تأیید حسگر مشابه رادار Soli Google است که در تلفنهای Pixel 4 خود برای کنترل بدون لمس استفاده کرده است. در حالی که تراشه Soli در Pixel 5 سال گذشته خنثی گردید ، در مارس این شرکت تراشه را به Nest Hub خود اضافه کرد با هدف … کنترل خواب

دستگاه های آمازون ، با توجه به معافیت FCC در ژوئیه ، “غیر متحرک” خواهند بود و “فقط هنگام اتصال به منبع برق کار می کنند” که نشان می دهد این ویژگی می تواند در یک اکو یا اکو شو جدید وارد شود.

آمازون بلافاصله به درخواست CNET برای اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت