تماشای Tesla 'Full Self-Driving' beta 9 در عمل پس از هشدار ماسک به رانندگان برای “پارانویا” بودن

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این آخر هفته ، مالکین تسلا به مدت طولانی منتظر به روزرسانی سیستم “Full-Self-Driving” بودند که توسط این شرکت به عنوان بتا ۹ معرفی گردید. برگه ها را نگه دارید و قرار است بسیاری از نسخه های قبلی FSD beta را کاهش دهد. در این میان ، FSD 9 همچنین در بتا را به روی بسیاری دیگر از دارندگان تسلا که پول زیادی برای این عملکردها پرداخت می کردند ، باز می کند. چگونه عملکرد دارد؟ این یک کیسه مخلوط است ، با توجه به ویدیوی سیستم در عمل.

چاک کوک ، که به روزرسانی های FSD را در کانال YouTube خود ارسال می کند ، پس از بارگیری آخرین به روزرسانی مدل ۳ در آخر هفته ، در ساعت ۴ صبح شروع به کار کرد تا ببیند چه عواملی تغییر کرده است. و چه چیزی با تکرار جدید نرم افزار بهتر احساس می شود. بلافاصله ، او متوجه گرافیک نرم تری گردید که در مقایسه با نسخه قدیمی چشم راحت تر است ، هرچند بسیاری از هگردیدارها به رانندگان می گویند آنچه FSD قصد دارد انجام دهد همان ثابت مانده است.

در حالی که کوک اجازه می دهد FSD در خیابان های محلی کارهای خود را انجام دهد ، سیستم به طور کلی عملکرد خوبی دارد ، فقط با چند مردد بودن. چرخش بدون محافظت از دست راست یک دقیقه گرم طول می کگردید و ماشین با یک سیگنال زرد چشمک زن مانند علامت توقف رفتار می کند. در صورت وجود وسایل نقلیه در پشت تسلا ، مورد دوم مطمئناً می تواند مشکلی ایجاد کند.

با این حال ، دو آخرین به روزرسانی کوک (ویدئوی بالای این داستان) شامل خودرویی است که به سمت چپ و بدون محافظت از یک بزرگراه تقسیم گردیده شش طرفه تلاش می کند . این یک مانور سخت برای یک راننده انسانی است ، بنابراین یک چالش واقعی برای FSD 9 محسوب می شود. فقط اولین باری که تسلا به سمت چپ می چرخد ​​به میانه می رسد و سپس راننده انسان باید کار را تمام کند. صادقانه ، هر بار دیگر یک شکست است. تلاش برای مانور یکسان در ترافیک در ساعات شلوغی باعث گردید تا ماشین قبل از اینکه در الگوی حلقه گیر کند ، زیرا قبل از اینکه چندین بار در اطراف بلوک حرکت کند ، به سمت راست بپیچد.

با هر بار بروزرسانی ، مهم است برای یادآوری هر کاربری این نرم افزار هگردیدار می دهد که “ممکن است در بدترین زمان کار اشتباهی انجام دهد.” این سخنان تسلا است ، نه من. ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، هفته گذشته نیز به توییتر اشاره کرد و به کسانی که FSD 9 را اجرا می کنند گفت این بتا جدید “به معروفترین موارد رسیدگی می کند ، اما موارد ناشناخته ای وجود خواهد داشت.”

ماسك اضافه كرد: “لطفاً پارانوئید باشید ، قبل از اینكه ایمنی با این نسخه ها اولویت اصلی خودروساز باگردید ، تأیید می كند. تسلا اداره روابط عمومی را برای درخواست های خود برای اظهار نظر اداره نمی کند. برای آخرین اخبار و بازبینی های خودرو در صندلی راننده ، هفته ای دو بار به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت