بهره وام دانشجویی فدرال در ۱ ژوئیه افزایش یافت. در اینجا باید بدانید که

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مردی با لپ تاپ ، در حال پرداخت کارت اعتباری است

Domoyega از طریق Getty Images

تحصیلات دانشگاهی برای دانشجویان (و والدین) که قصد دارند وام های فدرال را در پاییز امسال بگیرند ، کمی گران گردید. در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۲۱ ، فدرال رزرو نرخ بهره سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۲ را تقریباً با یک درصد افزایش داد:

  • ۲٫۷۵٪ به ۳٫۷۳٪ برای وام های مستقیم یارانه ای و بدون یارانه برای دانشجویان دوره کارشناسی.
  • ۴٫۳٪ به ۵٫۲۸٫ for برای وام های بدون یارانه مستقیم برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای.
  • ۵٫۳ to تا ۶٫۲۸ for برای وام های دایرکت پلاس برای والدین ، ​​دانشجویان تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای.

این افزایش پس از نرخ های کم سابقه نسبت به سال قبل ، به همان اندازه همه گیر ویروس کرونا آغاز گردید. در جدول زیر به طور خلاصه نرخ و هزینه سال تحصیلی آینده مشخص گردیده است.

نرخ بهره ثابت برای وام های مستقیم ابتدا در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۲۱ یا بعد از آن و قبل از ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ پرداخت گردید

نوع وام نوع وام گیرنده نرخ بهره ثابت هزینه ایجاد وام
وام های یارانه ای مستقیم و وام های بدون یارانه مستقیم در مقطع کارشناسی ۳٫۷۳٪ ۱٫۰۵۷٪ برای وام هایی که اول اکتبر ۲۰۲۰ یا بعد از آن پرداخت می شود و قبل از ۱ اکتبر ۲۰۲۲
وام های بدون یارانه مستقیم فارغ التحصیل یا حرفه ای ۵٫۲۸٪ ۱٫۰۵۷٪ برای وام هایی که اول اکتبر ۲۰۲۰ یا بعد از آن پرداخت می شود و قبل از ۱ اکتبر ۲۰۲۲
وام های دایرکت پلاس والدین و دانشجویان فارغ التحصیل یا حرفه ای ۶٫۲۸٪ ۴٫۲۳٪

همانطور که از هزینه های اضافی آموزش استفاده می کنید ، در اینجا چند نکته بیشتر در مورد وام های دانشجویی فدرال آورده گردیده است.

چرا نرخ بهره در حال افزایش است؟

از سال ۲۰۱۳ ، کنگره نرخ بهره وام دانشجویان فدرال را بر اساس فروش سالانه اسکناس های خزانه داری ۱۰ ساله دولت تعیین کرده است. خزانه داری ایالات متحده اسناد را به سرمایه گذاران می فروگردید تا پول مورد نیاز برای از بین بردن فاصله بین درآمد مالیاتی دریافتی و مبلغی را که برای افزایش سرمایه و تأمین اعتبار بدهی فدرال هزینه می کند ، وام بگیرد.

هر ماه مه ، بالاترین پیشنهاد در حراج T-Note نشان دهنده بازدهی است که سرمایه گذاران طی ۱۰ سال آینده دریافت می کنند. این پیشنهاد همچنین به سرمایه گذاران کمک می کند تا رگردید اقتصادی را بسنجند و نرخ سود وام دانشجویی با پیش بینی ملی رابطه مستقیم دارد. اقتصاد کند نرخ بهره را پایین آورده و وام گرفتن برای دانشگاه را ارزانتر می کند ، در حالی که اقتصاد در حال رگردید نرخ ها را بالاتر می برد و وام را گران می کند.

هنگامی که همه گیری در اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز گردید ، رگردید اقتصادی متوقف گردید و نرخ بهره فدرال به پایین ترین سطح خود یعنی ۲٫۷۵٪ کاهش یافت. در این سال ، بازده خرده فروشی اوراق خزانه داری ۱٫۶۸٪ تقریباً ۱ درصد (۰٫۹۸٪) بیشتر از سال قبل بود که منجر به افزایش نرخ وام گردید.

اثرات افزایش نرخ دانش آموزان و والدین

A 1 درصد افزایش نرخ نرخ به معنی چند دلار اضافی در ماه در پرداخت وام معمولی فدرال است. تأثیر بیشتر بر سود کل وام ایجاد خواهد گردید. به طور خاص ، والدین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که از طریق وام به علاوه وام می گیرند ، می توانند هنگام گرفتن پول برای خود یا تحصیلات فرزندان خود ، فشار بیشتری ببینند. این بدان دلیل است که وام پلاس نسبت به سایر وام های دانشجویی فدرال نرخ بهره بالاتری دارد.

به عنوان مثال ، فرض كنید یكی از والدین با وام به علاوه برای سال دوم دبیرستان ۲۰۲۱ پسر ، ۱۰،۰۰۰ دلار وام می گیرد. به استثنای هزینه های مبدا ، این مبلغ در حدود ۵ دلار بیشتر در ماه و ۵۸۷ دلار بیشتر سود در طول ۱۰ سال در مقایسه با همان وام گرفته گردیده در سال ۲۰۲۰ است. وام Plus همچنین به والدین و دانش آموزان مقاطع تحصیلی اجازه می دهد تا برای هزینه های مختلف از جمله هزینه حضور وام بگیرند. ؛ اتاق و تخته؛ شهریه و هزینه ها و کمک هزینه های زندگی. مطمئناً ، پرداخت زودهنگام وام منجر به کاهش بهره کلی خواهد گردید.

انتخاب وام های دانشجویی در مقابل دانشجویان خصوصی

نرخ های بهره ای که تاکنون در مورد آن بحث کردیم فقط در مورد وام های دانشجویی فدرال است. گزینه دیگر گرفتن وام با وام دهنده خصوصی است. برخلاف بودجه مورد حمایت دولت ، وام دهندگان خصوصی از یک روش مبتنی بر ریسک برای تعیین شرایط وام و نرخ بهره دانشجویی استفاده می کنند ، که ممکن است شامل تاریخچه اعتبار و امتیاز شما ، درآمد شما ، بدهی موجود و اینکه آیا شما یک مشترکاً امضا کرده اید.

بسته به با توجه به این عوامل ، شما ممکن است یک وام خصوصی با نرخ بهره پایین تر پیدا کنید. به یاد داشته باشید ، وامهای خصوصی لزوماً همان حمایتهای تضمین گردیده با وامهای فدرال را ندارند ، از جمله:

  • بازپرداخت حساس به درآمد : وام شما بسته به چه میزان بدهی و درآمد خود را پس از فارغ التحصیلی دارید. اگر پرداخت کمتری متناسب با بودجه شما باگردید ، می توانید دوره بازپرداخت ۱۰ ساله را تا ۳۰ سال تمدید کنید.
  • بخشش بدهی : چند راه برای بخشش بدهی برای وامهای فدرال وجود دارد. اگر برنامه بازپرداخت مبتنی بر درآمد داشته باشید ، دولت ممکن است مانده مانده وامی را که برای ۲۰-۲۵ سال پرداخت کرده اید لغو کند. اگر در زمینه های آموزشی ، غیرانتفاعی یا خدمات عمومی کار می کنید ، بسیاری از وام های فدرال نیز قابل بخشش هستند. در مورد بخشش وام فدرال می توانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت Federal Student Aid کسب کنید.
  • گزینه های سختی : وام گیرندگان فدرال در صورت از دست دادن شغل ، بیماری ، جراحت ، بازگشت به مدرسه یا تسكین در شرایط اضطراری ملی ، مانند COVID-19 واجد شرایط تحمل یا به تعویق انداختن وام دانشجویی هستند.

چگونه عوامل COVID-19 در معادله

نقش دارند شاید از خود بپرسید که چرا در حالی که ایالات متحده هنوز با یک بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کند ، نرخ بهره در حال افزایش است. هنگامی که در مورد افزایش نرخ س askedال گردید ، یک نماینده وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده از اظهار نظر خودداری کرد اما ما را به صفحات وب کمک دانشجویی فدرال ، از جمله نرخ بهره برای وام های جدید مستقیم و صفحه ای با جزئیات نحوه محاسبه نرخ بهره فدرال ، راهنمایی کرد.

اگرچه نرخ بهره در این ماه افزایش یافت ، DOE مکث در پرداختها و سود همه وامهای فدرال و مجموعه وامهای معوق را حداقل تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ تمدید کرد.

مارس گذشته ، DOE تلاش های امدادی را با ارائه همان مکث صفر بهره تا ۱٫۱۴ افزایش داد میلیون وام گیرنده دارای وام به طور پیش فرض تحت چتر برنامه وام آموزش خانواده فدرال. بین سالهای ۱۹۶۵ و ۲۰۱۰ ، برنامه FFEL وام های دانشجویی فدرال را که توسط وام دهندگان خصوصی پرداخت می شود ، بیمه کرد ، از جمله وام های استفورد ، وام های استفورد بدون یارانه ، وام های اضافی فدرال و وام های تلفیقی فدرال. در حالی که برخی از این وام ها خصوصی باقی مانده اند ، برخی دیگر پس از انتقال به دولت به دلیل پیش فرض توسط DOE نگهداری می شوند یا در طی بحران مالی سال ۲۰۰۸ توسط دولت خریداری گردیده اند. DOE در بیانیه مطبوعاتی گفت: این تخفیف برای ۱۳ مارس ۲۰۲۰ برگشت پذیر است و از بیش از ۸۰۰۰۰۰ وام گیرنده که بازپرداخت مالیات آنها در معرض خطر توقیف برای بازپرداخت وام های دانشجویی پیش فرض است ، محافظت می کند. علاوه بر این ، وام گیرندگانی که در سال گذشته بازپرداخت مالیات خود را ضبط کرده اند یا دستمزد آنها را ضمانت کرده است ، به طور خودکار بازپرداخت دریافت می کنند.

اگر مطمئن نیستید که وام FFEL دارید یا خیر ، می توانید با شماره تلفن راهنمای کمک دانشجویی (۱-۸۰۰-۴-FED-AID) تماس بگیرید یا با شناسه FSA خود به وب سایت FSA وارد شوید تا بدانید چه کسی خدمات را ارائه می دهد وام شما.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت