توضیحات صحنه دیزنی پلاس صحنه صحنه های پس از اعتبارات Black Widow

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-july-2021-1

پیوند خواهرانه ناتاشا و یلنا فراتر از وقایع Black Widow طنین انداز است.


Jay Maidment / Marvel Studios

Black Widow وقتی فیلم جهان سینمایی مارول (و صحنه هیجان انگیز پس از اعتبار آن) به سینماها و دسترسی برتر برتر دیزنی ناتاشا رومانوف را به یک مأموریت انفرادی منتظر ماند. در روز جمعه. فیلم کارگردان کیت شورتلند ابرقهرمان (اسکارلت جوهانسون) را در برابر گذشته سایه خود قرار می دهد.

ماجراجویی اصلی – به توضیح دهنده پایان جداگانه ما و س questionsالات بی پاسخ مراجعه کنید. مقاله برای اطلاعات بیشتر در مورد آن – دوباره به دوره پس از کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی باز می گردد ، اما صحنه پس از تیتراژ در نقطه اخیر جدول زمانی اتفاق می افتد. بیایید نگاهی به برخی از Spoiler ها بیندازیم.


Marvel Studios

مأموریت انتقام

مدتی پس از آنکه ناتاشا جان خود را برای گرفتن Soul Stone و کمک به خنثی کردن برنامه های ناپسند Thanos در انتقام جویان: پایان بازی ، یلنا سگ خود را به دنبال ملاقات با فانی برد. احتمالاً این مکان در اوهایو (خانه مشترک کودکی آنها) است و به نظر می رسد این گور در زیر یک درخت شکوفه گیلاس باگردید ، دقیقاً مانند درختی که داریکوف گفت مادر بیولوژیکی ناتاشا در کنار آن دفن گردیده است.

کلمات “دختر ، خواهر ، انتقام جوی” در سنگ قبر حک گردیده است.

 وال در شاهین و سرباز زمستانی

طرح وال یک رمز و راز است ، اما به نظر می رسد که او یک تیم متشکل از افراد استثنایی با تبر برای آسیاب کردن.


Marvel Studios

این لحظه آرام توسط Contessa Valentina Allegra de la Fontaine (جولیا لوئیس-دریفوس) قطع می شود ، که بینی خود را باد می کند و می گوید به غرب میانه آلرژی دارد. وال هدف بعدی یلنا را دارد: کلینت بارتون ، معروف به هاوکی.

وال می گوید: “شاید پیش از آنكه یك تبلت كه عکس كلینت روی آن است را به او تحویل دهد ، گفت:” شاید شما دوست داشته باشید كه به سمت مردی كه مسئول مرگ خواهرتان است شلیك كنید. “نوع عیار ، فکر نمی کنی؟”

 null

حوادث Avengers: Endgame در حال بازگشت به هاوکی است.


Marvel Studios

به نظر می رسد که سری دیزنی پلاس هاوکی آینده شرور خود را (یا حداقل یکی از شرورهایش) را بدست آورد. ما نمی دانیم که چرا وال می خواهد کلینت را مرده باگردید ، اما او می تواند اولین هدف در نقشه جایگزینی انتقام جویان با پیاده های شخصی خود باگردید.

زمانی بین وقایع Black Widow و دوره بعد از Avengers: Endgame ، Yelena شروع به کار برای وال — او اظهار تاسف می کند که وال در “زمان تعطیلات” خود را نشان می دهد. ما پیش از این وال را در آخرین
منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت