بهترین سایت های دوست یابی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 dating-app-icons-tinder-bumble-league-zoosk-okcupid-hinge-2182.jpg

Mike Sorrentino / CNET

COVID-19 آشنایی را پیچیده تر كرده است ، اما سایت های همسریابی آنلاین و برنامه های همسریابی موبایل برای تسهیل فعالیت هایی مانند پرسه زدن از راه دور در پارک به مردم كمك می كنند شریك سازگار پیدا كنند و بزرگنمایی گپ ها . اکنون بیشتر جهان باز گردیده است ، اما هنوز دلیل خوبی برای جستجوی همراهی معنی دار در اینترنت یا یک برنامه وجود دارد.

وب سایت ها و برنامه های دوستیابی خوب زیادی وجود دارد ، خواه به دنبال آن باشید برای ملاقات با افراد جدید ، دوست یابی گاه به گاه را امتحان کنید ، افراد دیگری را با علایق مشابه پیدا کنید یا در نهایت مطابقت ایده آل خود را برای یک رابطه طولانی مدت پیدا کنید. من از استخر دوست یابی هر سرویس دوست یابی آنلاین گرفته تا اینکه آیا مسابقات روزانه را فراهم می کند تا اینکه آیا یک برنامه دوستیابی رایگان است یا یک سرویس پولی است ، همه موارد را در نظر گرفتم. فرد جدیدی که دقیقاً با مشخصات دوستانه شما مطابقت داشته باگردید ، مطمئناً در آنجا حضور خواهد داشت!

در اینجا یک نمای کلی از بهترین سایت های دوست یابی در بازار. توصیه های من اساساً مبتنی بر تجربیات شخصی من در عرصه پلتفرم دوست یابی آنلاین به عنوان یک زن است ، و برخی از برداشت های دهان به دهان دوستان را برای اندازه گیری خوب نشان می دهد.

بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟ برای این سایتها یا برنامه های برتر دوست یابی ثبت نام کنید ، شروع به چت کنید و شانس خود را برای مطابقت کامل خود به حداکثر برسانید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بهترین سایت های همسریابی

Bumble بهترین برای زنان با اعتماد به نفس
Tinder بهترین گزینه برای اتصال سریع و آسان
OKCupid بهترین سایت دوست یابی رایگان
لولا بهترین گزینه برای جستجوی روابط جدی
قهوه با باگل دیدار می کند بهترین برای شکستن سکوت
هاپن بهترین برای اتصالات از دست رفته
لیگ بهترین حالت برای افرادی با استانداردهای بالا
او بهترین حالت برای زنان لزبین ، دوجنسگرایان و زنان کر
شبدر بهترین برای تأیید تاریخ
ماهی فراوان بهترین برای مکالمه
مسابقه بهترین حالت برای شخصی که پول خرج می کند
eHarmony بهترین برای متقاضیان ازدواج

Bumble اساساً برای زنان Tinder است … و روی یک تایمر. Bumble یک برنامه دوست یابی رایگان است که زنان را ملزم می کند ابتدا پیام ارسال کنند. اگر پسر در عرض ۲۴ ساعت به او پیام ندهد ، تاریخ های احتمالی خود را از دست می دهد. زیرا این چیزی است که زندگی عاشقانه من واقعاً از دست می داد: محدودیت های زمانی خودسرانه.

تایمر برای تشویق تماس طراحی گردیده است و برخی از افراد واقعاً از این ویژگی استقبال می کنند. اما اگر فردی هستید که تعلل می ورزد ، ممکن است بامبل برای شما مناسب نباگردید. از آنجا که زنان باید ابتدا پیام دهند ، بامبل تمایل دارد مردان ناامن تر را از استخر دوست یابی کند. با این حال ، میزان مردان بیش از حد با اعتماد به نفس بیشتر از آنچه در برنامه های دیگر دیده ام بیشتر است. Bumble همچنین از ویژگی BFF برای کمک به شما در دیدار با افراد جدید برخوردار است ، اما در واقع تمرکز ما این نیست ، بنابراین آن را برای زمان دیگری ذخیره خواهم کرد.

این که آیا شما به دنبال یک اتصال گاه به گاه ، تاریخ بالقوه ، دوستی یا یک LTR (رابطه طولانی مدت) هستید ) ، Tinder شما را پوشش داده است. در واقع این اولین ایستگاه برای کسانی است که وارد دنیای دوست یابی می شوند. اگر می خواهید در رابطه با دوستیابی آنلاین شانس ایجاد کنید ، باید در جایی که همه سوایپ می کنند ، انگشت خود را بکشید.

در حالت صعودی ، پروفایل ها مختصر است ، که به شما کمک می کند تا سریع تصمیم بگیرید. نکته منفی این است که مشخصات کوتاه دوستیابی ، فهم آنچه را که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند دشوارتر می کند. دانستن خیلی کم در مورد یک شخص همچنین می تواند پیام رسانی اولیه را بسیار چالش برانگیزتر کند. شما باید در دریای پروفیل ها عبور کنید ، که عبور از افرادی را که تحت شرایط مختلف ممکن است فرصتی برای شما ایجاد کرده باشند آسان می کند.

OkCupid ، چگونه مرا گیج می کنید. من دوستانی دارم که مطابقت ایده آل خود و حتی همسرانشان را از طریق OkCupid ملاقات کرده اند. آخرین رابطه جدی من مربوط به سرویس همسریابی OkCupid بود. در واقع ، تقریباً در ۱۱ سال گذشته در OkCupid خاموش و روشن بوده ام. عمق پروفایل بسیار بیشتر از اکثر سایت های همسریابی آنلاین است و اگر به یک س seriesال به ظاهر بی پایان پاسخ دهید (دقیقاً مانند تست شخصیت) ، آنها نسبت معادل Match / دشمن را در پروفایل ها تفکیک می کنند تا به شما در سنجش سازگاری شما کمک کنند.

تغییرات در چند سال اخیر باعث گردیده OkCupid کمی بیشتر شبیه Tinder باگردید (هر دو متعلق به یک شرکت هستند) ، بیشتر بر روی کشیدن انگشت تمرکز کرده و توانایی پیام دادن به کاربر را بدون اینکه ابتدا با او مطابقت داشته باگردید ، از بین می برد. داده گذاران آنلاین همچنان می توانند پیامی ارسال کنند – فقط در صندوق ورودی گیرنده نشان داده نمی شود مگر اینکه مطابقت داشته باشید. زیرا چه کسی از ارسال پیام متفکرانه برای شخصی که ممکن است هرگز آن را نبیند لذت نمی برد؟ با این حال ، OkCupid اشاره کرده است که این تغییرات به کاهش تعداد پیام های توهین آمیز و پروفایل های جعلی دریافت گردیده توسط افراد کمک می کند ، که ممکن است یک داد و ستد ارزشمند باگردید. متأسفانه در تجربه من OkCupid کمی به یک شهر دوست یابی آنلاین شبح تبدیل گردیده است.

Hinge

سرانجام لولا مرا به دست آورد و سال گذشته به برنامه دوست یابی مورد علاقه من تبدیل گردید. در ابتدا برنامه متمرکز بر ارتباطات مشترک و دوستان مشترکی بود که شما و یک شریک بالقوه در فیس بوک به اشتراک گذاشتید ، این یک حیله بود که هرگز به من فروخته نگردید. اما از آن زمان دور از این مدل چرخیده است. Hinge این برنامه را طراحی کرده است تا نمایه های کاربر را بیشتر از برنامه هایی مانند Tinder جذاب (و مفید) کند. شما این امکان را دارید که بسیاری از اطلاعات مفید را که می تواند راه گشای معاملات باگردید ، به نمایش بگذارید: گرایش های سیاسی ، مذهب ، تکرار مصرف الکل یا حتی میزان علاقه شما به داشتن فرزندان در روز. دستورالعمل های ارائه گردیده توسط Hinge ایجاد پروفایل های جذاب تر را آسان می کند. شعار فعلی Hinge “طراحی گردیده برای حذف گردیدن” است ، بنابراین اگر مورد بالقوه یک رابطه جدی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، این برنامه دوستیابی است که من توصیه می کنم.

قهوه ملاقات می کند Bagel امیدوار است که هر روز ظهر با ارسال مسابقات نظافتی روزانه یا “نان شیرینی” کبریت های با کیفیت بهتری را به مردم ارائه دهد. آنها یخ شكن ها را برای پیام های اول پیشنهاد می كنند و مشخصات عمیق تر از Tinder است. برای افرادی که کمی بیشتر نگه داشتن دست را دوست دارند ، CMB بدترین گزینه نیست. با این حال ، به نظر من استفاده از این برنامه گیج کننده است ، با ویژگی های بسیار زیاد و حقه های زیاد. برای اینکه بفهمم چگونه از یک برنامه دوست یابی استفاده می کنم ، مجبور نیستم به دنبال آموزش های آنلاین باشم. به علاوه چرا با Bagels مطابقت دارد؟

من همچنین از اعلان ها ناامید گردیدم که به نظر من خیلی هولناک بود. CMB دائماً “به آرامی” به من یادآوری می کرد که به افرادی که با آنها مطابقت داشته ام پیام دهم. من سرانجام برنامه را پس از دریافت اعلان زیر غیرفعال کردم: “نمایش [match name] چه کسی رئیس است و امروز یخ ها را می شکند!” آیا یک رابطه بالقوه آینده باید در یک پویایی قدرت سلسله مراتبی ریشه داشته باگردید؟ در پایان روز ، من دوستانی دارم که کاملاً با CMB مطابقت داشته اند ، اما این یکی از برنامه های آنلاین دوست یابی من نیست.

Happn شما را با افرادی كه در نزدیكی آنها قرار دارند مطابقت می دهد. این یک ایده جالب و مفید برای افرادی است که می خواهند با کسی به شکل ارگانیک تری ملاقات کنند. گفته گردید ، من هرگز تنها شخصی را ملاقات نکرده ام که واقعاً از این برنامه استفاده کند.

بعد از ثبت نام ، Happn 68 نفر را به من نشان داد که گفته بود من در سه ساعت قبل مسیرهایم را رد کرده ام ، اگرچه من از آپارتمان خارج نگردیده بودم تمام روز. اگر می خواهید با همسایگان نزدیک خود (یا رانندگان Uber) قرار ملاقات بگذارید ، این ممکن است مفید باگردید ، اما وقتی رقبایی مانند Tinder از قبل فاصله شما با سایر کاربران را نشان می دهند ، این جذابیت را نمی بینم. صادقانه بگویم ، اگر یک پسر جذاب را در یک کافی شاپ می دیدم ، فقط به او نزدیک می گردیدم تا اینکه بررسی کنم آیا در Happn حضور دارد یا نه. به نظر می رسد این برنامه برای افرادی طراحی گردیده است که نمی خواهند از سایت های همسریابی آنلاین استفاده کنند اما همچنین نمی خواهند در زندگی واقعی به مردم نزدیک شوند. یک خط انتخاب کنید.

لیگ یک “برنامه دوست یابی نخبه” است که شما را ملزم به درخواست می کند – و عنوان شغلی ، کالج و نمایه LinkedIn خود را ارائه دهید. شهرهای بزرگ تمایل به لیست طولانی انتظار دارند ، بنابراین ممکن است انگشت شست خود را بچرخانید زیرا برنامه شما به عنوان یکی از نخبگان مجزا در برنامه بررسی می شود. (البته ، شما می توانید برای تسریع در مراحل پرداخت هزینه پرداخت کنید.) انحصار برای بعضی ها می تواند یک تساوی باگردید و برای برخی دیگر نتیجه خوبی خواهد داشت ، اما من به شما اجازه می دهم که یک راز را وارد کنید: من بیشتر پروفایل هایی را دیدم که در آنها مشاهده کردم لیگ در سایر برنامه های دوستیابی نیز. بنابراین اگر در لیگ به اندازه کافی نخبه شناخته نشوید ، در پایان روز ، احتمالاً همان چهره ها را برای قرارهای احتمالی در Tinder خواهید دید.

شبدر سعی کرد نسخه درخواستی سایت های دوستیابی آنلاین ، به شما این امکان را می دهد که یک خرما درست مثل یک پیتزا سفارش دهید. این همچنین پیش بینی های عددی مطابق با سازگاری و علایق را ارائه می دهد ، هرچند کاملاً مشخص نیست که چگونه این اعداد محاسبه می شود.

من مدتی در Clover بودم ، اما از آن زمان فراموش کرده بودم تا زمانی که شروع به جمع آوری این لیست کردم . این مرا به عنوان ترکیبی با موفقیت کمتر از OkCupid و Tinder با تعداد کاربری نسبتاً کمی مورد توجه قرار می دهد ، حتی اگر من در یک منطقه شهری با تعداد زیادی از مردم که از طیف گسترده ای از برنامه های دوست یابی استفاده می کنند ، زندگی می کنم. Clover می گوید که تقریباً ۶ میلیون کاربر دارد که ۸۵٪ آنها بین ۱۸ تا ۳۰ سال سن دارند.

eHarmony / Apple

eHarmony یکی از پیشگامان در میان گزینه های سایت دوستیابی آنلاین بود ، و – در حالی که من شخصاً از این مورد استفاده نکرده ام – همه ما به لطف سالها تبلیغات تلویزیونی زمین بازیگران آنلاین را بخاطر می آوریم: این سرویس بر اساس “۲۹ ابعاد” سازگاری و علایق با زوجین مطابقت دارد (که توسط یک پرسشنامه روابط کامل تعیین گردیده است و تست شخصیت). در حالی که می توانید پروفایل مسابقات احتمالی خود را به صورت رایگان مرور کنید ، برای باز کردن قفل ویژگی های کامل این سرویس باید هزینه پرداخت کنید. یک برنامه سه ماهه و یک برنامه شش ماهه وجود دارد و آنها با ضمانت ارائه می شوند: اگر بعد از سه ماه عضویت پرداخت گردیده و حداقل با ۵ عضو در ارتباط باشید ، راضی نیستید ، eHarmony پول شما را پس می دهد. علی رغم جاده سنگلاخی که سرانجام به یک پرونده قضایی پر سر و صدا منجر گردید ، سرانجام سایت در سال ۲۰۱۳ قدمت همجنسگرایان را اضافه کرد. من خودم احساسات مختلفی در مورد استفاده از سایت دارم ، اما اکنون از لحاظ فنی اکنون بیشتر شامل می شود.

تجربه خوب (یا بد) با یکی از این خدمات؟ آیا سایت های همسریابی آنلاین دیگری دارید که توصیه کنید؟ تجربیات خود را در نظرات یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

به دنبال عشق هستید؟ اینها را در ادامه بخوانید

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت