یورو ۲۰۲۰: انگلیس به ایتالیا باخت ، اما این الگوی رفتاری و شوخی برای پیروزی است

2021-07-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این نیست که به خانه بیاید . انگلیس یکشنبه شب در ورزشگاه ومبلی لندن در فینال یورو به مصاف ایتالیا رفت و در یک مسابقه ضربات پنالتی پر فشار شکست خورد. همانطور که طرفداران ایتالیایی می رقصیدند و جشن می گرفتند ، طرفداران انگلیسی مجبور گردیدند به رویا برگردند.

شاهزاده ویلیام ، همسر کیت و پسر از آن طرفداران بودند. جورج آنها در این مراسم حضور داشتند و امیدوار بودند که پیروزی “بازگشت به خانه” باگردید ، و با پخش آواز ادای احترام انگلیس به نام Three Lions (It's Coming Home) توسط کمدین انگلیسی دیوید بددیل و فرانک اسکینر و گروه The Lightning Seeds که نشانگر میزبانی انگلیس از یورو ۱۹۹۶٫

این در حال آمدن به رم است

اما به جای اینکه به خانه برگردیم ، این پیروزی به رم می رسد ، همانطور که هواداران ایتالیایی خیلی سریع در شبکه های اجتماعی یادداشت کردند. حتی بازیکن ایتالیایی ، لئوناردو بونوچی ، مورد تمسخر “آمدن به رم” قرار گرفت.

فقیر انگلیس

این باخت به این معنی است که انگلیس حداقل برای مدتی در نقش فرهنگ پاپ خود به عنوان یک تهدید کننده ابدی ، یکی از بهترین های جهان ادامه خواهد داد. برنامه های نفرین گردیده ، ظاهرا. و فکر نکنید افراد غیر هوادار آنها را یادآوری نکردند.

کریستین چیریکو در توئیتر گفت: “صادقانه بهترین قسمت از پیروزی ایتالیا این بود که خانواده سلطنتی غمگین به نظر می رسیدند.

ماریو و پیتزا

دو طرفدار ایتالیایی چشم تماشاگران را با لباس هایشان جلب كردند – او لباس تكه پیتزا را پوشیده است ، در حالی كه او SuperMario است. آنها احتمالاً پس از ضربات پنالتی خوشحال بودند ، اما دوربین ها آنها را در یک لحظه نامطمئن گرفتند. بسیاری از مردم هجوم آوردند به زیرنویس و شوخی می کردند. به یک کاربر توییتر شوخی کرد. “منظورت چیست؟ ما هفته ها پیش در مورد این صحبت کردیم!”

یکی دیگر گفت: “از زمان نشان دادن دختر پیتزا و دوست پسر سوپر ماریو در ایتالیا همه حرکت را داشت.”

ناامیدی سلطنتی

بسیاری از بینندگان با واکنش های شاهزاده جورج جوان ، عمدتا به هدف انگلیس و بعداً به ضرر تیم منجر گردید. پادشاه آینده انگلیس ، که اکنون فقط ۷ سال دارد ، ممکن است بخواهد به مسابقات ناامید کننده انگلیس عادت کند.

“پرنس جورج شاید در حال حاضر هر هوادار فوتبال انگلیس است – از خلسه محض گل لوک شاو تا دلشکستگی از تماشای راشفورد ، سانچو و ساکا پنالتی ها را از دست می دهند! ” یکی از کاربران توییتر را نوشت. “فوتبال امروز نه ، بلكه روزی به خانه بازمی گردد! ایتالیا را تبریک می گویم.”

برای هواداران انگلیس – خوب ، همیشه جام جهانی بعدی وجود دارد ، که برای جلوگیری از گرمای گردیدید کشور خاورمیانه در قطر در پاییز ۲۰۲۲ برگزار می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت