HBO Max: هجده بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 1571185747048

Wellington Paranormal spinoff از آنچه در سایه ها انجام می دهیم (۲۰۱۴) است.


تلویزیون نیوزیلند

اولین ورود جدید این هفته به HBO Max سریال مستند نیوزیلند Wellington Paranormal است. spinoff از کمدی درخشان Taika Waititi آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم ، محققان و افسران پلیس ماورا الطبیعه را دنبال می کند ، مینوگ و O'Leary ، که در فیلم ۲۰۱۴ ظاهر گردیدند. این دوشنبه فصل اول را در پخش کننده پخش کنید. در همان روز ، همچنین می توانید Catch and Kill: The Podcast Tapes را ببینید ، اسنادی که به دنبال رونان فارو در هنگام مصاحبه با افشاگران ، قربانیان و بازرسان خصوصی در مورد سو abuse استفاده جنسی هاروی وینستین است.

جمعه جمعه فینال فصل ۲ بتی است ، یک کمدی نوجوان در مورد گروهی کاملاً دخترانه از اسکیت بازهای ژنرال Z که در صحنه اسکیت نیویورک حرکت می کنند. اگر نمایش پاتوق را تماشا نکرده اید ، یکی از بهترین HBO Max Originals است. تازه واردان هفته گذشته شامل سریال های دنباله ای Gossip Girl ، Genera + ion ، فصل دوم نمایش برتر کارتون های Looney Tunes و کمدی طنز تحسین گردیده The White Lotus بودند. برای استفاده از گزینه های بیشتر ، به بهترین نسخه های HBO Max Originals در زیر مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ بهترین فیلم برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max باید بدانید

بهترین سریال تلویزیونی اصلی HBO Max

Crime

HBO Max

این درام جنایی ایتالیایی با پنجمین و آخرین فصل خود ، جایی را در بین نمایش های بزرگ مافیایی جای داده است. این به خاطر تصویر واقع بینانه از دنیای زیرین ناپل ، پس از جنگ داخلی قدرت برای قبیله پس از دستگیری رئیس آن ، برجسته است. با فضایی تاریک ، کلاستروفوبیک و شخصیت های باورپذیر ، گومورا قطعه ای تازه و کامل از تلویزیون است.

کمدی

استارستروک (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت