HBO Max: 10 بهترین فیلم برای تماشای این هفته

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-04-03-at-6-11-29-am.png

LeBron James … and Tweety.


HBO Max

این هفته در HBO Max ، می توانید Tom & Jerry (2021) ، یک کمدی متحرک زنده / رایانه ای را که بر اساس شخصیت های کارتونی کلاسیک است ، بگیرید. پس از یک ماه نمایش برتر آن در اوایل سال جاری ، دوباره به پخش کننده پخش می شود. گرچه با بازخوردهای شاید جای تعجب آور ناامید کننده ای روبرو گردید ، اما تعداد انگشت شماری از صحنه های اکشن با این دو نفره بهترین لحظات فیلم هستند. فقط سعی کنید صحنه های سختگیرانه با انسانهای درگیر را نادیده بگیرید. تام و جری روز پنجشنبه وارد می شود.

سپس بزرگ در روز جمعه می آید – Space Jam: A New Legacy ، دنباله مستقل Space Jam (1996). در آن لبرون جیمز در کنار دوستان متحرکش Bugs Bunny ، Daffy Duck ، Porky Pig ، Marvin the Martian ، Road Runner و موارد دیگر بازی می کند. خلاصه داستان: جیمز پس از نجات پسرش از هوش مصنوعی شیطانی با پیروزی در یک مسابقه بسکتبال با تیمی از انیمیشن های بی انضباط.

این هفته مرد خالی (۲۰۲۰) است ، یک وحشت فوق العاده بر اساس یک رمان گرافیکی. این از یک پلیس سابق پیروی می کند که در فعالیت های یک گروه مخفی که سعی در احضار موجودی ماورا طبیعی دارند ، درگیر او می شود. اگر به اندازه کافی احساس شجاعت می کنید ، شنبه آنرا گیر بیاورید. برای اطلاعات بیشتر ، ورود هفته گذشته شیوا بیبی (۲۰۲۱) را امتحان کنید ، اولین فیلم از Emma Seligman که داستان تازه ای در مورد یک زن جوان دوجنسیتی یهودی را روایت می کند که با خانواده خود در یک شیوا شرکت می کند.

با تشکر از تئاتر و پخش همزمان WarnerMedia طرح اكران ، اكران مهم ۲۰۲۱ از جمله موزيكال در ارتفاعات و فيلم ترسناك The Conjuring: The Devil Made Me Do It ، HBO Max را تحت فشار قرار داده اند. اگر هیچ یک از افراد مورد علاقه شما نیستند ، HBO Max تعداد زیادی کلاسیک از مجموعه معیارها و مجموعه کوچکی از نمونه های اصلی با کیفیت دارد که می توانید در زیر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ بهترین نمایش های تلویزیونی برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max باید بدانید

درام

Superhero

Wonder Woman 1984 (2020)

 http://www.cnet.com/

طرفدار دهه ۸۰؟ از جمله آن سبک فیلم سازی؟ عاقبت Wonder Woman به گردیدت الهام گرفته از الهامات آن است ، که شما را به نسخه های ساده دلچسب ماجراجویی و قهرمانی باز می گرداند ، یا واقعاً شما را با یک طرح مزخرف و سرعت پایین آزار می دهد. دیانا پرنس ، گال گدوت ، هنوز از مرگ استیو ترور (کریس پاین) دور نگردیده است و در اسمیتسونیان کار می کند ، جایی که یک اثر باستانی دنیای دردسر را شروع می کند و او را مجبور می کند چند تصمیم سخت بگیرد. کریستن ویگ و پدرو پاسکال موارد جدید اضافه گردیده به بازیگران هستند. فرار از رنگارنگ و سبک.

HBO Max

Aka The Snyder Cut. این یکی از طرفداران هواداران زک اسنایدر است که پس از اینکه مجبور گردید قبل از اتمام کار به دلیل تراژدی شخصی مجبور به ترک شود ، برای کارگردان تلاش کرد تا در پایان لیگ عدالت دومین ضربه را بگیرد. در جاس ودون پا گذاشت ، اما نسخه تئاتری ۲۰۱۷ یک شکست مهم و گیشه ای بود. در حال حاضر ، برش چهار ساعته کارگردان اسنایدر در HBO Max با تعداد زیادی صحنه جدید ، چند شرور جدید و سرانجام تماشایی آماده است. اگر از سبک اسلایدر اسنایدر استفاده می کنید ، لازم است دیدگاه اصلی متفاوت او را بررسی کنید.

هیجان انگیز

تنت (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت